Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

pograłem trochę w multi na krwawym kanale( kocham tą mapkę) i ogółem jest pięknie gdyby nie sam tryb multi który jest dramatycznie ogołocony w stosunku do k2 ... brak wyszukiwarki serwerów, brak możliwości tworzenia własnych pokoi, niemożliwość grania we wszystkie tryby na większości map, zbyt mały limit zabić w tdm, okrojone statystyki , brak rankingów tygodniowych, brak możliwości dołączania jako widz, zwalone menu. To tak na szybko ... jak narazie zawód choć sam gameplay w multi to dalej sam miód

Odnośnik do komentarza

pograłem trochę w multi na krwawym kanale( kocham tą mapkę) i ogółem jest pięknie gdyby nie sam tryb multi który jest dramatycznie ogołocony w stosunku do k2 ... brak wyszukiwarki serwerów, brak możliwości tworzenia własnych pokoi, niemożliwość grania we wszystkie tryby na większości map, zbyt mały limit zabić w tdm, okrojone statystyki , brak rankingów tygodniowych, brak możliwości dołączania jako widz, zwalone menu. To tak na szybko ... jak narazie zawód choć sam gameplay w multi to dalej sam miód

 

Retro map pack rządzi! Co do reszty zgadzam się z Tobą, menu, wyszukiwarka to porażka. U(pipi)ali coś z czego mogli być dumni, ale za to poprawili kod sieciowy, zdecydowanie. Gra praktycznie nie zwalnia, a detali jest tak dużo, że czasami odwracają uwagę od rozgrywki. :)

Odnośnik do komentarza

Podobno ma być opcja tworzenia własnych pokoi.Fakt,że nie będzie za takie mecze XP,ale co z tego,pewnie po tygodniu wszystko będę miał odblokowane i 100 razy bardziej będę wolał wbić do pokoju z ogarniętą ekipą niż nabijać expa z jakimiś randomami.Pewnie taki zabieg zrobili,żeby nie robić ustawek,jak w KZ2,które z resztą chyba nikomu nie przeszkadzały,prócz GG...

Odnośnik do komentarza

Czy w strefie botow jest wszystko odblokowane? Wszystkie bronie, umiejetnosci klas? Bo mam problem z netem, na konsoli nie mam go wcale wiec moglem wejsc do strefy botow. Mam kolekcjonerke i wykorzystany kod na motyw, OST i Retro Mac Pack. To znaczy, ze leca mi 24 godziny juz od wczoraj? Fuck, niezle sie w(pipi)ie jak tak bedzie...

Odnośnik do komentarza

Czy w strefie botow jest wszystko odblokowane? Wszystkie bronie, umiejetnosci klas? Bo mam problem z netem, na konsoli nie mam go wcale wiec moglem wejsc do strefy botow. Mam kolekcjonerke i wykorzystany kod na motyw, OST i Retro Mac Pack. To znaczy, ze leca mi 24 godziny juz od wczoraj? Fuck, niezle sie w(pipi)ie jak tak bedzie...

 

Masz EK - nie masz 2x naliczania i odblokowanych broni online przez 24h.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie na które odpowiedz może wam się wydac oczywista. Otóż gram sobie Taktykiem w multi. Odblokowuje umiejętności. Udało mi się odblokować rekonensans i przywoływanie BOT-a. Są to zdolności dodatkowe.

 

Podstawową umiejętnością jest robienie zrzutów (rzucasz flare i można się przy niej odradzać) przynajmniej tak mi się wydaje. Ale nie wiem jak się używa podstawowej umiejętności. Od umiejętności dodatkowych zrobiły mi się skróty (pod krzyżaka) ale głównej nie ma.

 

Wie ktoś i co kaman?

Odnośnik do komentarza

Zresztą jak już pisałem nawet jeśli byś miał istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że i tak nie zadziałają. GG dało ciała i to ostro. Sami zlikwidowali bonusy w dniu premiery...

 

Jesteś tego pewny, że w grze były zaszyte kody? Ja miałem tylko kod na RMP i OST + THEM. Nic innego nie obejmowała oficjalnie EK. Niektóre sklepy obiecały, że prześlą kody w mailu i tak zrobiły - inne znowu, nie odpisują na maile, a przez telefon nie dogadasz się bo osoby są niekompetentne od razu kierują do Sony. :/

Odnośnik do komentarza

Czy w strefie botow jest wszystko odblokowane? Wszystkie bronie, umiejetnosci klas? Bo mam problem z netem, na konsoli nie mam go wcale wiec moglem wejsc do strefy botow. Mam kolekcjonerke i wykorzystany kod na motyw, OST i Retro Mac Pack. To znaczy, ze leca mi 24 godziny juz od wczoraj? Fuck, niezle sie w(pipi)ie jak tak bedzie...

 

Masz EK - nie masz 2x naliczania i odblokowanych broni online przez 24h.

Wiem wlasnie ze nie powinienem miec. Czyli to normalne ze w strefie botow jest wszystko dostepne?

 

Bo cholera, wykorzystalem kod z kolekcjonerki i siadl mi net wkrotce potem. Wszedlem do strefy botow i bylo wszystko dostepne i sie zmieszalem, ze nie mam neta a moze leciec mi juz 24 godziny na bonusy. :P

Odnośnik do komentarza

Czy w strefie botow jest wszystko odblokowane? Wszystkie bronie, umiejetnosci klas? Bo mam problem z netem, na konsoli nie mam go wcale wiec moglem wejsc do strefy botow. Mam kolekcjonerke i wykorzystany kod na motyw, OST i Retro Mac Pack. To znaczy, ze leca mi 24 godziny juz od wczoraj? Fuck, niezle sie w(pipi)ie jak tak bedzie...

 

Masz EK - nie masz 2x naliczania i odblokowanych broni online przez 24h.

Wiem wlasnie ze nie powinienem miec. Czyli to normalne ze w strefie botow jest wszystko dostepne?

 

Bo cholera, wykorzystalem kod z kolekcjonerki i siadl mi net wkrotce potem. Wszedlem do strefy botow i bylo wszystko dostepne i sie zmieszalem, ze nie mam neta a moze leciec mi juz 24 godziny na bonusy. :P

 

Zaraz Ci powiem, odpalę i zobacze.

Odnośnik do komentarza

Czy w strefie botow jest wszystko odblokowane? Wszystkie bronie, umiejetnosci klas? Bo mam problem z netem, na konsoli nie mam go wcale wiec moglem wejsc do strefy botow. Mam kolekcjonerke i wykorzystany kod na motyw, OST i Retro Mac Pack. To znaczy, ze leca mi 24 godziny juz od wczoraj? Fuck, niezle sie w(pipi)ie jak tak bedzie...

 

Masz EK - nie masz 2x naliczania i odblokowanych broni online przez 24h.

Wiem wlasnie ze nie powinienem miec. Czyli to normalne ze w strefie botow jest wszystko dostepne?

 

Bo cholera, wykorzystalem kod z kolekcjonerki i siadl mi net wkrotce potem. Wszedlem do strefy botow i bylo wszystko dostepne i sie zmieszalem, ze nie mam neta a moze leciec mi juz 24 godziny na bonusy. :P

 

 

W strefie botów też mam wszystko odblokowane, online nie - tak jak już pisałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie na które odpowiedz może wam się wydac oczywista. Otóż gram sobie Taktykiem w multi. Odblokowuje umiejętności. Udało mi się odblokować rekonensans i przywoływanie BOT-a. Są to zdolności dodatkowe.

 

Podstawową umiejętnością jest robienie zrzutów (rzucasz flare i można się przy niej odradzać) przynajmniej tak mi się wydaje. Ale nie wiem jak się używa podstawowej umiejętności. Od umiejętności dodatkowych zrobiły mi się skróty (pod krzyżaka) ale głównej nie ma.

 

Wie ktoś i co kaman?

 

Już nie ma robienia własnych respawnów w Killzone 3. Taktykiem możesz jedynie zajmować dostępne punkty respawnu na mapie.

 

A tu info od developera na forum Killzone odnośnie różnych problemów itp:

 

Guerrilla Warfare matches are too short!

Agreed. We are currently playtesting new time and kill limits. These changes will make it out in a patch sometime soon.

 

 

 

Custom games.

Custom games are returning, although not exactly as they were in KZ2. Two separate updates will be arriving to allow custom games. The first will provide the base functionality, such as

 

 

 

- Custom game modes and settings.

- Secure games allowing you to invite the players you want to play with.

- Faction switching.

 

 

 

The second update will give more much more functionality, some examples include

 

 

 

- More control over games modes and settings.

- Toggling on and off functionality, such as ribbons, skills, explosives, etc.

 

- Selecting which careers you want available to players.

- Allow friendly fire to be turned on or off.

 

 

 

As well as a few other features. More details to follow.

 

 

Preorder and unlock voucher codes aren’t working correctly.

Investigations are currently ongoing into the issues relating to unlock/pre order bonuses.

 

 

Repeated Blood Gracht & Salamun Market matches.

We’ve already identified the cause of this problem, it is related to the ‘ANY” map selection preference, and we should be able to get a fix out soon in one of upcoming patches. In the meantime if you get trapped repeatedly playing either Blood Gracht or Salamun Market, you can quit your game, then within Find Match > Map Selection, choose a non DLC map. The game will place you into the map you have selected when you attempt to join a game, and once your match is finished, map voting will happen as normal and you can vote on whatever map you wish. We understand this isn’t an ideal solution and will try and get this resolved a.s.a.p.

 

 

 

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie na które odpowiedz może wam się wydac oczywista. Otóż gram sobie Taktykiem w multi. Odblokowuje umiejętności. Udało mi się odblokować rekonensans i przywoływanie BOT-a. Są to zdolności dodatkowe.

 

Podstawową umiejętnością jest robienie zrzutów (rzucasz flare i można się przy niej odradzać) przynajmniej tak mi się wydaje. Ale nie wiem jak się używa podstawowej umiejętności. Od umiejętności dodatkowych zrobiły mi się skróty (pod krzyżaka) ale głównej nie ma.

 

Wie ktoś i co kaman?

 

Tak, to zdolność taktyka z KZ2. W KZ3 możesz tylko przejmować punkty, które stają się respawnami.

 

Jesteś tego pewny, że w grze były zaszyte kody? Ja miałem tylko kod na RMP i OST + THEM. Nic innego nie obejmowała oficjalnie EK. Niektóre sklepy obiecały, że prześlą kody w mailu i tak zrobiły - inne znowu, nie odpisują na maile, a przez telefon nie dogadasz się bo osoby są niekompetentne od razu kierują do Sony. :/

 

Ja kod miałem z pre-orderu. Kod wpisałem mapy dostałem, ale punktów już nie. Niestety tego się właśnie obawiałem, że te całe premierowe bonusy szlag trafi. Dobrze chociaż, że te najważniejsze rzeczy działają.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie na które odpowiedz może wam się wydac oczywista. Otóż gram sobie Taktykiem w multi. Odblokowuje umiejętności. Udało mi się odblokować rekonensans i przywoływanie BOT-a. Są to zdolności dodatkowe.

 

Podstawową umiejętnością jest robienie zrzutów (rzucasz flare i można się przy niej odradzać) przynajmniej tak mi się wydaje. Ale nie wiem jak się używa podstawowej umiejętności. Od umiejętności dodatkowych zrobiły mi się skróty (pod krzyżaka) ale głównej nie ma.

 

Wie ktoś i co kaman?

 

Tak, to zdolność taktyka z KZ2. W KZ3 możesz tylko przejmować punkty, które stają się respawnami.

 

Jesteś tego pewny, że w grze były zaszyte kody? Ja miałem tylko kod na RMP i OST + THEM. Nic innego nie obejmowała oficjalnie EK. Niektóre sklepy obiecały, że prześlą kody w mailu i tak zrobiły - inne znowu, nie odpisują na maile, a przez telefon nie dogadasz się bo osoby są niekompetentne od razu kierują do Sony. :/

 

Ja kod miałem z pre-orderu. Kod wpisałem mapy dostałem, ale punktów już nie. Niestety tego się właśnie obawiałem, że te całe premierowe bonusy szlag trafi. Dobrze chociaż, że te najważniejsze rzeczy działają.

 

 

GG wiedzą o wtopie z kodami.

 

Preorder and unlock voucher codes aren’t working correctly.

Investigations are currently ongoing into the issues relating to unlock/pre order bonuses.

Odnośnik do komentarza

Custom Games w ogóle nie będą rankingowe.

I bardzo dobrze, bo wszyscy nabijali by statystki w custom, bo łatwiej (lamerskie ustawienia). Poza tym, w jakiej poważnej grze można nabijać statystyki w customach? Chyba tylko KZ2. ;)

 

Myślę podobnie w kwestii nabijania statystyk. Sam CG musi być, ale żeby tego nie łączyli z rankingiem. Chciałbym mieć tylko możliwość wyboru map, wkurza mnie ta oczo(pipi)na seledynowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...