Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie! Maksymalnie 10/10, więcej taktyki, mniej przypadkowości i chaosu. Jestem za.

 

Wtedy można by wydłużyć czas na respa, bo nawet lewy medyk nie byłby taki upierdliwy.

 

 

Powiem Ci, że z obytymi gośćmi po godzinie 24 6v6, maksymalnie 10v10 praktycznie codziennie idzie pograć. Często kilka dobrych partii, bez kampienia, taktycznie - miodzio!

 

Ficuś - absolutnie się z Tobą zgadzam, powtarzamy się z tym tematem, ale do full zadowolenia brakuje menu/wyszukiwarki i przejrzystości Kz2.

Odnośnik do komentarza

wogóle do głowy mi nie przychodzi jakim cudem oni to umyślnie usunęli. Wyszukiwarki pokoi, własne mecze, milion różnych statystyk, mecze klanowe na konkretną godzinę dla których konsola tworzyła specjalny serwer. Przecież to było cudowne.

 

Niech oni jak najszybciej to przywrócą bo tylko to tej grze potrzeba do bycia wręcz genialną bo pod względem rozgrywki i kodu sieciowego wyeliminowali praktycznie każdy grzech k2.

Odnośnik do komentarza

Targ jest super,dużo możliwości obejścia rywala i przykampienia jak sie masteruje snajpera.Ale poszli w drugą stronę co w K2,tam mimo iż grałem bardzo długo nie udało mi się zdobyć 3 gwiazdkowego generała,a tutaj czytam że niektórzy już w nie cały tydzień po premierze są generałami :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

To nie temat o multi kz3 ale skoro juz o tym mowa to tez dorzuce swoje 3 grosze,a co :P

Na poczatek pytanie:

Blood gracht powinien byc tylko w warfare a salamun tylko w warzone?

Co do mapy MAWLR (czy jak sie to pisze) to uwazam ze tam HGH maja DUZO lepsze polozenie.Lepsze pozycje na snajperow,latwiej im bronic wszystkich 3 wyjsc ktore maja ISA, guzik do zgniatarki :P i ogolnie wydaje mi sie ze wszystko tam w jakis sposob przemawia na korzysc HGH

Na Salamunie mam wrazenie ze graja sami kretyni :mellow: Ile razy tam gralem (a bylo to bardzo duzo) to widzialem jak na samym poczatku lataja taktycy i przemuja okreslone respy (te co sa wyzej i maja skrzynki z ammo) i zostawiaja jedno dla przeciwnika (to co jest niedaleko i na nizszym "pietrze").Tu sie juz gra konczy.Dalej jest tylko fragfest ze strony tych co maja respa z ammo.Granaty,rakiety wszystko leci w strone tych biedakow na dole a te barany zamiast zrespic sie w bazie i isc do okola przejac respa to odradzaja sie tam gdzie wszyscy i gina odrazu.

Odnośnik do komentarza
Blood gracht powinien byc tylko w warfare a salamun tylko w warzone?

Dokładnie. Podobnie będzie z kolejnym DLC - złomowisko np. tylko dla Warzone będzie.

 

Na Salamunie mam wrazenie ze graja sami kretyni

Zdarza mi się to nad wyraz często, przy czym wtedy jestem najczęściej jedynym taktykiem na mapie -,-' Jak idiota przejmuję (przynajmniej staram się) kolejne punkty spawnów, bo inaczej nie ma nawet szans na normalną grę. No ale i tak koniec końców zaliczaniem zadań zajmuje się może max 5 osob, a reszta poluje na fragi.

Dlatego tym bardziej jestem za zmniejszeniem ilości graczy w tym trybie, a także obniżeniem ilości XP przyznawanych tu za zabójstwa.

 

Szkoda, bo po meczu z beznadziejną drużyną wiele osób może się zniechęcić do Warzone, a to naprawdę genialny tryb i całą moc pokazuje właśnie przy grze z ogarniętymi ludźmi.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Jeżeli ta reszta by umiała polować dobrze na fragi to nie byłoby problemów z wypełnianiem akcji przez te 5 osób :P a na ogół jest tak,ze biegną do walki i co chwila w czape dostają.

 

Tym bardziej jak na wykonanie zadania masz 3/4 minuty, Twoich 4 bierze udział w akcji, kontra 9, bo 5 kampi gdzieś w rogu mapy. Nie sztuką jest wówczas mieć 60:4 ze snajperą w łapsku.

Odnośnik do komentarza

To niech przynajmniej polują na fragi w pobliżu strategicznych punktów :P Co mi z ich strzelania, skoro na obszarze, którego trzeba bronić znajdują się tylko dwie osoby. Jeśli w międzyczasie komuś z innej drużyny uda się przejąć nasz pobliski spawnpoint, to już w ogóle pozamiatane.

 

a ja mam takie szybkie pytanie - co trzeba zrobic, by przejac miejsce respa taktykiem ?

Taktyk przejmie respa automatycznie kiedy znajdzie się w pobliżu. Nie działa to jedynie w Warfare.

 

I w ogóle z resztą dyskusji lepiej przenieść się do właściwego tematu :D

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Rozmowe trzeba przeniesc tutaj ;)

 

Z innej beczki - wczoraj przez przypadek rzuciłem na swojego ziomka z drużyny minę zbliżeniową - przylepiła się do jego nogi, pobiegł z nią i po 10 sekundach dostałem killa i 100 punktów za zabicie właśnie tą miną zbliżeniową.. ;) Czujecie motyw?

A to niezły motyw :o Wypróbuję dzisiaj.

Haha mialem wczoraj bardzo podobnie. Rzucilem mine, ale przylepila sie na bark mojego ziomka. Akurat polecial na respa i po chwili padl, tyle ze 3 innych przebieglo po jego zwlokach i... 3 kille ;)

Odnośnik do komentarza

Rozmowe trzeba przeniesc tutaj ;)

 

Z innej beczki - wczoraj przez przypadek rzuciłem na swojego ziomka z drużyny minę zbliżeniową - przylepiła się do jego nogi, pobiegł z nią i po 10 sekundach dostałem killa i 100 punktów za zabicie właśnie tą miną zbliżeniową.. ;) Czujecie motyw?

A to niezły motyw :o Wypróbuję dzisiaj.

Haha mialem wczoraj bardzo podobnie. Rzucilem mine, ale przylepila sie na bark mojego ziomka. Akurat polecial na respa i po chwili padl, tyle ze 3 innych przebieglo po jego zwlokach i... 3 kille ;)

 

 

To teraz zobaczysz, że każdy na starcie będzie 'instalował' mine swojemu ziomkowi na plecach życząc mu bliskich spotkań z przeciwnikiem.. :D Oby to uwalili jakimś patchem.

Edytowane przez elentario
Odnośnik do komentarza

Po pograniu wczoraj w strefę wojny muszę powiedzieć że bardzo podoba mi się zremasterowanie Salumun Market z dwójki , CoD-y mogły by się poduczyć jak się robi dobry remake z autentycznym odświeżeniem designu heh ; Mam 2 pytanka , czy planuje się w K3 (w patchach) lub na K3.com coś w stylu Theatre/Replay Mode z edycją montażową (wczoraj udało mi się rozwalić na tej mapie 3 mechy one-shot ze snajperki wciągu 30 sekund , takie akcje chciałbym mieć udokumentowane na pamiątkę heh ) i czy tylko ja nie mogę znaleźć przycisku Mute All i wszystkich wyciszyć trzeba manualnie?, pozdrówki

@elentario gruby motyw z tą miną haha , wypróbuję na pewno

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Rozmowe trzeba przeniesc tutaj ;)

 

Z innej beczki - wczoraj przez przypadek rzuciłem na swojego ziomka z drużyny minę zbliżeniową - przylepiła się do jego nogi, pobiegł z nią i po 10 sekundach dostałem killa i 100 punktów za zabicie właśnie tą miną zbliżeniową.. ;) Czujecie motyw?

A to niezły motyw :o Wypróbuję dzisiaj.

Haha mialem wczoraj bardzo podobnie. Rzucilem mine, ale przylepila sie na bark mojego ziomka. Akurat polecial na respa i po chwili padl, tyle ze 3 innych przebieglo po jego zwlokach i... 3 kille ;)

 

 

To teraz zobaczysz, że każdy na starcie będzie 'instalował' mine swojemu ziomkowi na plecach życząc mu bliskich spotkań z przeciwnikiem.. :D Oby to uwalili jakimś patchem.

Tak, mina na plecy gosciowi o nicku np rider i rada przez headseta: "Te, Rider tam sa, respia sie jak szaleni! Biegnij!" :)

Odnośnik do komentarza

No i jest kwestia tych nieszczęsnych respów. Wpadam na spawn pointa żeby go przejąć - ściągam jednego, drugiego i fartem trzeciego. Sobie myślę poszło nieźle, ale niestety całą akcję szlag trafia bo koleś, którego zabiłem jako pierwszego już się zrespił... Jeśli nie ten czas respa to chociaż zasady przejmowania. Jak taktyk wejdzie na resp pointa i zacznie go zdejmować powinna być blokada respawnów.

 

Wczoraj miałem mega akcję, aż żal że nie mogłem jakoś tego nagrać (szkoda, że to nie Halo). Gram infiltratorem i weszło mi 5 czy 6 brutali każdy kilka sekund po poprzednim. Normalny rage na całego. Za takie akcje kocha się tę grę. Uwielbiam też jak ludzie grają na zasadzie jednego miejsca do kampienia. Każda mapa ma tyle obejść, że można takiej bandzie wskoczyć na plecy, zrobić im z duBy jesień średniowiecza i jeszcze zwiać.

Odnośnik do komentarza

ano bo to nie CoD gdzie samemu cos mozna ogarnac

grajac taktykiem nawet nie zabieram sie za samotne przejmowanie respa...jak sie pojdzie banda to 2 sekundy i resp nasz :)

co do min to motyw byl juz w kz2

 

wczoraj wpadlo mi 1025 pkt za jedna akcje...chyba z 7 killsow wpadlo...az chcialoby sie nagrac i pokazywac

 

mam nadzieje ze customy dadza mozliwosc wylaczenia exo i pszczolek :)

Odnośnik do komentarza

ano bo to nie CoD gdzie samemu cos mozna ogarnac

grajac taktykiem nawet nie zabieram sie za samotne przejmowanie respa...jak sie pojdzie banda to 2 sekundy i resp nasz :)

co do min to motyw byl juz w kz2

 

wczoraj wpadlo mi 1025 pkt za jedna akcje...chyba z 7 killsow wpadlo...az chcialoby sie nagrac i pokazywac

 

mam nadzieje ze customy dadza mozliwosc wylaczenia exo i pszczolek :)

 

 

Ale te 7 killów to snajperą zrobiłeś? Brutalnymi atakami 4 gości dojechałem i dostałem 1000 pkt, więc 7 to pewnie w granicach 1500 +/-

Odnośnik do komentarza

Co byscie powiedzieli na petycje na forum K3? Wiem, ze sa tam tematy o powrot 25 funkcji z K2, ale to nie wystarczy. Moze ruszymy z jakas duza inicjatywa na GG? Zeby Killzone mial najlepszy multi na PS3, sam gameplay nie wystarczy. Technicznie to multi musi stac z doskonalej strony. Wielu ficzerow mu brakuje, a powtorki po killu i mozliwosc THEATRE to moim zdaniem bardzo wazna i przydatna funkcja.

 

Co wy na to?

 

Edit: Forum K3 to moim zdaniem jeden z celow. Facebook i oficjalne pismo do Holandii do siedziby GG ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...