Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Do dupy, ze trzeba czekac do 25 zeby wiedziec czy sie zalapalo. Maila powinni wysylac z gratulacjami ze sie dostalo i zeby czekac do 25 na nastepnego maila z kodem.

 

Czekac trzeba bo theme pojawi sie dopiero 19'stego na US PSS. Swoja droga wiecie, ze 10k miejsc to ogolna ilosc na bete. Czyli Europa dostaje 5 i Ameryka drugie 5 :)

Edit: Mysle tez ze GG daja sobie troche czasu zeby przefiltrowac uzytkownikow ktorzy sciagneli theme "bo sie pojawil" i wczesniej nie grali w kz2 od tych, ktorzy dokladnie wiedza na co sie pisza(wpisanie PSNid na killzone.com nie zajmuje specjalnie duzo czasu).

Edytowane przez Siarex
Odnośnik do komentarza

Już było wyjaśnianie, 10k kodów jest dla EU, 5k dla US.

 

W takim wypadku playstation.blog us i eu maja sprzeczne informacje, poniewaz na blogu US znalazlem to: "On October 19th, an exclusive Killzone 3 XMB Theme will appear in the Plus section of the PlayStation Store. The first 10,000 Plus subscribers to download this theme (5,000 U.S. Plus subscribers and 5,000 European Plus subscribers) will receive access to the Public Beta Trial."

Odnośnik do komentarza

Normalnie chyba sie dzisiaj upije ze szczescia. Moje marzenia co do killzone, sie spelnily (poprawione celowanie), dzieki GG za sluchanie swoich wiernych fanow :thumbsup: Zauwazcie ze cloak ( niewidzialnosc) jest teraz zielona i chyba nawet wszystko jest teraz lepiej widoczne niz w kz2. Na niektorych filmikach widzialem bronie z kalimatorem, a na innych nie, wiec moze bedzie mozliwosc customizacji broni ( zaczyna byc to chyba standardem w fps, cool ). Ogolnie jestem bardzo,bardzo zadowolony z tego co na razie widze, mapki spore, pojawia sie mechy - czad. W lutym po premierze bede czul sie spelniony 8)

Odnośnik do komentarza

wszystko ok tylko ta punktacja przy celowniku mnie bardzo denerwuje jak by nie pasowało do tej gry.... muszą to zmienić... informacje mogą się pojawiać tylko ze gdzieś w dole ekranu lub w rogu bo tak to rozprasza gracza jak zabije 4 na raz to będą same napisy i przeciwnika nie będzie widać... czy nie sadzicie tak samo ????

Odnośnik do komentarza

cóż mogę powiedzieć - to jest dla mnie to, co tygrysy lubią najbardziej

 

fantastycznie zaprojektowane mapa: duża, ale jednocześnie kombinatorska, bardzo mi się podoba

dobre sterowanie - nie jesteś w stanie w ciągu 1 milisekundy strzelać z biodra po szybkim biegu

świetny klimat lokacji

 

co na minus - trochę za dużo magazynka pasują w kolesia aby padł. zobaczymy

 

co nie wiadome - komunikacja głosowa: ciekaw jestem jak działa, bo ta z KZ2 to niedościgniony wzór...

 

Cóż mogę powiedzieć - może aktywujemy ligę chociaż na 1 sezon? takie małe mistrzostwa byłyby całkiem całkiem....

Odnośnik do komentarza
co na minus - trochę za dużo magazynka pasują w kolesia aby padł. zobaczymy

Zauwaz, ze mase pociskow wypluwa ,kiedy strzela z biodra. Kiedy uzywa iron sight'a, wystarczy krotka seria. I o to mi chodzilo. W koncu zmniejszyli skutecznosc "hip firing", bedzie mialo to przelozenie na mniejszy chaos. Oczywiscie w bliskim dystansie, dalej skuteczne jest strzelanie z biodra, ale juz sredni i daleki dystans, to ads. I to jest to, panowie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Info z nowego GameInformer:

 

-KZ3 will have 45 ranks as suppose to KZ2 15 ranks.

 

-Matchmaking. You'll be better to paired with players around your skill level. Also a party lobby, so you can stay with your friends from match to match. Each match gives your friends headset priority so they're always louder than random players.

 

-Clan system. Regional leaderboards and unranked matches so your clan can practice without damaging its reputation. (No word on if valor returns or not)

 

-5 classes with six ablilites

 

-Exo and jetpacks. Exo has a weakness which snipers can take advantage off. It's the glass. Jetpacks, you can only stay in the air for a few seconds.

 

-Team deathmatch and Operation mode. TDM is essentially a team deathmatch featuring capture points that teams must secure to respawn. Dynamic spawning will place close to the action but not IN the action.

 

-Operation Mode is an attack and defend mode. Basically like BFBC2 Rush mode. If attackers succeed on that objective, the players that were most involve on the action will get a cutscene. The least players that wasn't involve will show them just running around :smileytongue: so no credit to those that didn't do nothing. Same goes with the defenders. If you defend well, it will show players giving commands & orders.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...