Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli, że jeśli mam platynę w Killzone 3 to mogę wbić drugą za samo multi? Hmmm... zachęcające :D

są 4 nowe, dodatkowe trofki. najlepsze jest to, że jak konkretnie pograłeś w to multi na płycie to większość trofek wpadnie po rozegraniu jednego meczu. tyle w teorii. trzeba obcykać bo platyna za 27 zł to konkretna okazja

 

EDIT: dobra jest pierwszy szkopuł - trofki wpadają do konsoli ale nie można ich jeszcze zsynchronizować z serwerami SONY. lipa straszna. oby jak najszybciej coś tym zrobili. Trofea za rangę i kille wpadną Wam już po pierwszym meczu o ile nabiliście odpowiednie sumy xp / kills na wersji BD.

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

ja wczoraj pograłem dobre 3h. Wybrałem samą partyzantkę czyli deatchmatch bo Warzone w tej części mi się nie podoba. Fajnie się grało, lagów jakby mniej niż kiedyś i wszystko chodziło super płynnie. Rok od premiery a dalej to bezsprzecznie najładniejszy fps online na konsolach. Szczególnie oprawa mapek, które wychodziły w DLC( w tej wersji gry są od razu) miażdży suty.

Odnośnik do komentarza

ciężko określić. Na pewno wczoraj grałem komfortowo.Głowy jednak nie dam czy to zasługa naprawienia czegoś w infrastrukturze serwerów czy po prostu tak mało ludzi gra w to w chwili obecnej,że serwery nie są obciążone, a za parę tygodni gdy grę kupi wiele osób znowu zaczną się cyrki.

Odnośnik do komentarza

"lagów jakby mniej" - dużo mniej, czy trochę mniej?

na partyzantce nie ma żadnych opóźnień-na strefie może sie zdarzają czasem ale to wynika z dużej ilości graczy....jakie maja oni łącze oraz to że porostu gra jest z najwyższych lotów pod względem graficznym

 

ps. grałem dziś i wczoraj i naprawdę masa nowych graczy się pojawiła....więc w tym momencie chciałbym przeprosić nowych graczy za te ciężkie początki co spotykacie na serwerach teraz jak gracie z stałymi użytkownikami....dawno nie miałem ponad 60 zabójstw w ciągu jednej gry na partyzantce:)więc nie załamujcie sie tylko wykupujcie całe multi bo naprawdę warto-jak dla mnie najlepszy i najładniejszy fpp obecnych czasów

Edytowane przez nemesis0_PL
Odnośnik do komentarza

"lagów jakby mniej" - dużo mniej, czy trochę mniej?

na partyzantce nie ma żadnych opóźnień-na strefie może sie zdarzają czasem ale to wynika z dużej ilości graczy....jakie maja oni łącze oraz to że porostu gra jest z najwyższych lotów pod względem graficznym

 

ps. grałem dziś i wczoraj i naprawdę masa nowych graczy się pojawiła....więc w tym momencie chciałbym przeprosić nowych graczy za te ciężkie początki co spotykacie na serwerach teraz jak gracie z stałymi użytkownikami....dawno nie miałem ponad 60 zabójstw w ciągu jednej gry na partyzantce:)więc nie załamujcie sie tylko wykupujcie całe multi bo naprawdę warto-jak dla mnie najlepszy i najładniejszy fpp obecnych czasów

hłehłehłe ja miałem Czterokilla :D takiej rzeźni w żadnym FPSie nie widziałem. Ludzie kompletnie nie wiedzą co robić. Masa zabawy, polecam wszystkim za te 27 zł w plusie. Wszystkie mapki i żadnych problemów z graniem.

Odnośnik do komentarza

Za 54/27 zł to jest miazga. Pięknie, płynnie i przyjemnie.Gra działa zdecydowanie lepiej niż za czasów premiery (lagi). Możliwe, że z uwagi na mniejsze natężenie. Anyway, muzyka z menu rwie mi włosy;) Gdzie dorwę soundtrack do tej gry?

...i niech mi ktoś powie, ze DICE to mistrzowie od online...

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

do steel boxa było dodawane tylko krwawy grach na partyzantce oraz targ saluman na strefie....wiec wątpię żeby ktoś jeszcze miał ten kod:)

ale gra się opłaca jak ktoś nie ma

jak się kupi multi to masz do dyspozycji:

11 map na strefie

9 map na partyzantce

3 mapy na operacjach

chyba dobrze policzyłem:)

Edytowane przez nemesis0_PL
Odnośnik do komentarza

...i niech mi ktoś powie, ze DICE to mistrzowie od online...

 

bardzo chętnie ja Ci to powiem. @da$io - KILLZONE3 miał premierę ponad rok temu (23 lutego 2011). Czy uważasz, że twórca, który doprowadził swój szlagierowy tytuł do stanu używalności po ponad roku od daty wydania, jest mistrzem online? Prawda jest taka, że królował Killzone2 - jestem załamany, że wdrożone tam rozwiązania nie stały się standardem (VOIP świetny, łącznie z podsłuchiwaniem przeciwnika, wsparcie klanowe, prywatne serwery z ustawieniami itp). KILLZONE 3 w dniu premiery okazał się kompletną klęską (piszę tylko o online) i stał się tytułem tylko dla kogoś kto gra sam. Do tego udziwnione rozwiązania z lataniem a przede wszystkim do kitu mapy (to jest szok, KZ miał zawsze świetne mapy a tu tak kompletnie skopać balans na mapie...) spowodowały że rok po premierze tryb multi trafia jako popierdółka za 27 zł na Playstation Store.... smutne ale prawda jest taka, że poza doskonałą grafiką tryb multi to wydmuszka i smutny cień serii, który kiedyś stanowił kanon i pokaz, że na konsolach się da.

 

(dla wszystkich: BF3 wyszedł 5 miesięcy temu)

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ogólnie Killzone2 pod względem infrastuktury online czyli tego co wymieniłeś Kozbionio (wyszukiwarki serwerów,prywatne pokoje, wsparcie klanowe) jest o kilka długości przed wszystkimi innymi fps'a online na konsoli Sony. W głowie mi się nie mieści z jakich powodów zregnowali z tego wszystkiego w K3.

 

Killzone3 w multi jest fajne ale dla samotnego gracza, w partyzantce i jako banchmark graficzny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W głowie mi się nie mieści z jakich powodów zregnowali z tego wszystkiego w K3.

 

otóż to - jestem w ciężkim szoku. Byłem absolutnie pewien, że to wszystkie tytuły ery post-Killzone2 będą porównywane do KZ2 jako do wzoru. Byłem pewien, że oto nowy standard, coś do czego wszyscy będą dążyć. Tymczasem tryb multi KZ3 to lekka pykawka dla zabicia nudów i oczywiście świetny design i grafika. i tyle.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę przez weekend i stwierdzam, że wbijam platynę i wracam do BF3. Jak dla mnie za dużo tu zgiełku, kamperiady, wieżyczek, zamykania na respie i innych w(pipi)iających rzeczy. Killzone 2 był moim ulubionym multi, ale teraz wszystko zaczyna mnie w(pipi)iać. Klasy i ich umiejętności są do du.py. Snajper znika, infiltrator się przebiera, a taktyk ma wallhacka. Za stary na to jestem i wolę takiego BFa w którym nie ma takich wspomagaczy. Poza tym wyszukiwarka serwerów ssie. Jak wybieram mapę i próbuję dołączyć do gry to nie może mi znaleźć serwera. Dzisiaj z rana przez 15 minut próbowałem wbić się na partyzantkę na mobilnej fabryce. Zwątpiłem, że kiedykolwiek wbiję na serwer z tą mapką, więc zmieniłem na dowolną i za pierwszym razem wbiłem na mapkę, którą wcześniej szukałem, wtf? Jeszcze balans drużyn jest zyebany. Zdarza się, że się gra we trzech na dziesięciu. No i moim zdaniem zyebali z tymi taktycznymi punktami odrodzenia. (pipi)a, czy ja zawsze muszę być jedynym taktykiem w drużynie? I później latam do tych spawn pointów i za każdym razem dostaję po (pipi)e, bo tam już na mnie dwóch kolesi z wallhackiem czeka. Masakra, a tak lovciałem KZ2 :(

Odnośnik do komentarza

Ogolnie 4 posty nade mna to cala prawda o multi w kz3. Ostatnio znow troche pogralem i sam chcialem tu pisac o kolejnym wku.rwie jakim jest balans druzyn. Gra dorzuca graczy do wygrywajacego teamu co konczy sie tak, ze biega (jak pisal Yakubu) w twojej druzynie 4 a u przeciwnika 6 graczy i oni dostaja dwoch kolejnych i jest 4:8 xD.

 

Czytam sobie kiedys PE albo innego szmatlawca a tam w zapowiedzi czy recenzji MW3 albo BF3 opis, ze jak WYKUPISZ jakis tam abonament to bedziesz mogl zobaczyc rozegrany mecz minuta po minucie + statystyki. Ja sobie mysle - przeciez to juz dawno bylo w KZ2 i do tego za free. Sobie wchodzilem na strone i mialem all wypisane. Mecze tez mozna bylo swoje ogladac z gory. A tu sie nagle okazuje, ze to jakas ultra nowosc i najlepiej jeszcze kazac za nia placic...

 

Nie wspomne juz o tym, ze nie pamietam kiedy w ogole jakas firma wydala zamiast packa z nowymi dopracowanymi mapami stare multi. Zenada.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę przez weekend i stwierdzam, że wbijam platynę i wracam do BF3. Jak dla mnie za dużo tu zgiełku, kamperiady, wieżyczek, zamykania na respie i innych w(pipi)iających rzeczy. Killzone 2 był moim ulubionym multi, ale teraz wszystko zaczyna mnie w(pipi)iać. Klasy i ich umiejętności są do du.py. Snajper znika, infiltrator się przebiera, a taktyk ma wallhacka. Za stary na to jestem i wolę takiego BFa w którym nie ma takich wspomagaczy. Poza tym wyszukiwarka serwerów ssie. Jak wybieram mapę i próbuję dołączyć do gry to nie może mi znaleźć serwera. Dzisiaj z rana przez 15 minut próbowałem wbić się na partyzantkę na mobilnej fabryce. Zwątpiłem, że kiedykolwiek wbiję na serwer z tą mapką, więc zmieniłem na dowolną i za pierwszym razem wbiłem na mapkę, którą wcześniej szukałem, wtf? Jeszcze balans drużyn jest zyebany. Zdarza się, że się gra we trzech na dziesięciu. No i moim zdaniem zyebali z tymi taktycznymi punktami odrodzenia. (pipi)a, czy ja zawsze muszę być jedynym taktykiem w drużynie? I później latam do tych spawn pointów i za każdym razem dostaję po (pipi)e, bo tam już na mnie dwóch kolesi z wallhackiem czeka. Masakra, a tak lovciałem KZ2 :(

 

 

ale pierdoły gadasz....aż mnie krew zalewa....ale to na pewno z powodu tego że sobie nie radzisz....

-za dużo zgiełku??no proszę Cie ...to jest strzelanka jakich mało

-wieżyczki Ci przeszkadzają??...to tak jakbym ja powiedział że w b3 mi przeszkadzają czołgi,samochody ,samoloty....

-zamykanie na respie??w kz2 to dopiero było jak się kogoś na respie zamknęło...

-klasy są do dupy?snajpez znika....przebieraniec sie przebiera....taktyk ma drona....medyk leczy......żebys się jeszcze nie popłakał :)

-"Poza tym wyszukiwarka serwerów ssie. Jak wybieram mapę i próbuję dołączyć do gry to nie może mi znaleźć serwera. Dzisiaj z rana przez 15 minut próbowałem wbić się na partyzantkę na mobilnej fabryce. Zwątpiłem, że kiedykolwiek wbiję na serwer z tą mapką, więc zmieniłem na dowolną i za pierwszym razem wbiłem na mapkę, którą wcześniej szukałem, wtf?".....już Ci odpowiadam....gra szuka drugiego takiego mądrego na świecie co chce grac tylko w jedna konkretna mapke....ile Ty masz lat że tego nie pojmujesz??

- a co do nierównych składów....to ludzie wchodzą i wychodzą...łączął się i rozłączając....zagraj kolejną rundkę a zobaczysz jak się wszystko ładnie generuje i wyrównuje ilość graczy....

- a do tego że latasz jak popiepszony i dostajesz to już nie moja wina....

 

Do tego udziwnione rozwiązania z lataniem a przede wszystkim do kitu mapy (to jest szok, KZ miał zawsze świetne mapy a tu tak kompletnie skopać balans na mapie...) spowodowały że rok po premierze tryb multi trafia jako popierdółka za 27 zł na Playstation Store.... smutne ale prawda jest taka, że poza doskonałą grafiką tryb multi to wydmuszka i smutny cień serii, który kiedyś stanowił kanon i pokaz, że na konsolach się da.

 

(dla wszystkich: BF3 wyszedł 5 miesięcy temu)

 

-że latać nie umiesz??

-skopać balans na mapie??kz3 ma najładniejsze mapy online.....

-po pierdółka za 27 zł?? okazja jakich mało człowieczku....

-dla wszystkich....jak już podajesz daty to najpierw się doucz ....ponad 8 miesięcy później wyszedł b3 ....a technicznie i graficznie na poziomie kz1....z masa bugów....ale przecież reklama w dzisiejszych czasach otumania....

Edytowane przez TakeshiX
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

- za dużo zgiełku - dziesięciu chłopa w jednym małym przejściu, lecą granaty, bazooki, na twoich plecach pojawia się wróg w przebraniu i wlepia ci kosę, a na dugim końcu korytarza jest niewidzialny kamper ze snajperką, której jeden strzał w stopę cię zabija. Sorry, mnie już to nie jara.

- zamykanie na respie- no (pipi)a, tutaj to jest już żenada. Na złomowisku mawlrów wczoraj miałem fajną rundę. Wbijam do gry, w przeciwnej drużynie kilku kolesi z klanu UCMЁ, nasz team ładnie zamknięty na respie, więc najlepszym rozwiązaniem byłoby wyjście z serwera i poszukanie innej gry żeby za bardzo się nie w(pipi)iać. No, ale (pipi) gram. Mecz 7:0 w pizdę, ja jedyny taktyk w drużynie, udało mi się nawet dwa razy przejąć respa, no ale po ch.uj jak grałem z samymi debilami, którzy nadal respili się w bazie. Poza tym z naszej bazy są dosłownie trzy wyjścia (zayebiście), a każde obstawione przez 3-4 kolesi. Do tego co chwilę na naszego respa ktoś rzucał atak moździerzowy dzięki, któremu za jednym podejściem zgarniał po pięć killi. No i było kilku kolesi co ciągle spamowało respa granatami, bo miało skład amunicji kilka metrów od jednego z naszych wyjść.

- klasy, dla mnie są badziewne i tyle, ale nie widzę powodu dla którego bym musiał płakać.

- "już Ci odpowiadam....gra szuka drugiego takiego mądrego na świecie co chce grac tylko w jedna konkretna mapke....ile Ty masz lat że tego nie pojmujesz??" W menu nigdzie nie ma napisane, że tak jest, więc skąd to niby miałem wiedzieć? I nawet nie próbuj mi mówić, że wyszukiwarka serwerów nie ssie. W KZ2 miałem całą listę serwerów, mogłem sobie wybrać mapkę na której chcę grać, wybrać tryb, długość trwania i wiele wiele innych. Tutaj jak ci się nie poszczęści trafisz na serwer 1 na 1, albo 2 na 10 i se graj.

- wyrównujące się składy. No nie wiem, zdarzyło mi się kilka razy zobaczyć jak się to wyrównuje. Gramy we trzech na siedmiu, a po minucie we czterech na dziesięciu. Nie mów, że tak nie jest.

- balans na mapach jest skopany, a ich piękność nie ma tu nic do rzeczy.

 

Poza tym naucz się szacunku przy wymianie poglądów, bo pytanie się o wiek, bo czegoś nie wiem, pisanie, że narzekam, bo jestem słaby i że niby mam się popłakać wieje gimbusownią.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@nemesis, po pierwsze więcej szacunku bo tak to sobie możesz z rodziną rozmawiać, jeśli lubicie taki ton wypowiedzi. a teraz konkrety:

 

- to że KZ3 ma ładne mapy bo ładnie wyglądają, to nie znaczy, że są zbalansowane. są słabe, nudne, przewidywalne, bez polotu. Dowód? Próbując ratować swój produkt GG wrzuciło Radec Akademy i z miejsca stało się ulubioną mapą graczy. a ta mapa ma już trochę lat.

- 27 zł okazja owszem, ale to świadczy o desperacji i poziomie gry. Jakoś multi z KZ2 nigdy nie trafił nawet za 50 zł. jakoś multi produktów konkurencyjnych również nie trafił na PSN. Sorry, ale obiektywnie multi KZ3 jest słabe i nie ma tu nic do rzeczy kto jak gra.

 

wracając do mojego poziomu - skąd wiesz jak gram? grałeś ze mną, próbowałeś swoich sił? chyba nie. a ile godzin kolego spędziłeś w BF3, że jesteś taki specjalista?

 

już Ci odpowiadam....gra szuka drugiego takiego mądrego na świecie co chce grac tylko w jedna konkretna mapke....ile Ty masz lat że tego nie pojmujesz

a co to pojmować? to jest skopane i tyle. co mnie interesuje czego szuka gra. mnie interesuje to, że w ciągu 3 sekund od odpalenia gry mam już czuć krew na rękach a nie myśleć jak dołączyć do serwera, czy zastanawiać się co gra teraz "paruje" albo "czego szuka"

 

co do reklamy - ja nie oceniam gier po reklamach. mam przegrane ponad 100h w BF3 i wiem dobrze co jest nie tak a mimo to gra daje więcej funu - niby te same mapy, niby te same cele, ale frajdy multum więcej

 

co do dat:

23.02.2011 - premiera Killzone 3

27.10.2011 - premiera BF3

i to właśnie świadczy o tym jak słaby jest multi: rok po premierze o Killzone3 jest cicho i tylko akcje typu "multi za 27zł" reanimują produkt. Dla porównania ile to czasu po premierze KZ2 nadal stanowił kanon?

 

rozumiem Twoje rozczarowanie, też pokładałem w tym produkcie wiele nadziei i liczyłem na wiele - miałem preorder i czekałem na to z wywieszonym jęzorem. nie wspomnę już o dodatkowych rzeczach - nie wiem czy ktoś z Was pamięta killzone.com za czasów KZ2: full mega szczegółowe statystyki, podgląd rozegranych meczy minuta po minucie (animacje poglądowe, widok z góry). A teraz zapraszam wszystkich killzone.com zobaczcie co z tego zostało. pomimo wielu wad Battlelog z BF3 to jest jednak różnica klasy.

wiem, że w tym porównywaniu do KZ2 jestem nudny, ale to ze względu na ogromny szacunek do tej gry i centralne w(pipi)ienie jak zobaczyłem produkt z numerem 3.

 

edit: i mistrzowski argument: "-za dużo zgiełku??no proszę Cie ...to jest strzelanka jakich mało" hehe, super. przekonałeś całe legiony :D

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

nie Jestem rozczarowany produktem.....więc nie wiem skąd to wziąłeś....reaguje tylko na naprawdę głupie docinki co do kz3 ludzi co wydaje mi się że w grę wcale nie grają...

prawie darmowy kz3 to nie jest akt desperacji tylko sprawdzenie czy ten pomysł się sprawdzi...niedługo pewnie b3 i inne gry online będą działały na podobnych zasadach...

od kiedy radek jest ulubioną grą na kz3??Ty naprawdę nie grasz w tą grę.....a pisanie że sobie wybierasz mapę i na tej mapie maja być zaraz pełne składy żeby grac tylko w jedną mapkę ....to naprawdę dalej uważam że z Tobą jest coś nie tak....masz problem że w jednym miejscu jest masa ludzi i czekają na odstrzelenie snajpera i podcięcie od tyłu przez infiltratora....też jest słabe....

 

kozbino a poza tym nie wypowiadaj się jeżeli masz przegrane kilka godzin tylko...nie czyni Cie to żadnym ekspertem do pisania taśmociągów.....

Baniol.....THE BEST GAMERS FROM EU RUS US ....ok ...ok:)

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...