Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

This Weekend Is Triple XP Weekend!

Earlier this week we released the third DLC pack for Killzone 3, ‘From The Ashes’, as well as a DLC Bundle containing all three DLC packs. Of course there’s only one way to celebrate this momentous occasion: organize a Triple XP Weekend!

You read that right – from Friday, June 24 at 17:00 PM UK time, until Monday, June 27 at 9:00 AM UK time, all XP earned in Killzone 3’s multiplayer matches will be tripled. So whether you’re exploring new DLC maps or just re-acquainting yourself with the stock maps, you’ll rank up faster than ever!

 

No nie wiem, nie wiem.. Może dadzą 4 lipca x 10 - zobaczymy.

 

Nie wiem czemu, ale w dwóch grach nie mogłem dobrać amunicji. :/ Ktoś miał taki błąd? Nowe mapki są świetne, lipa trochę z ludźmi. Nawet Radec świeci pustkami, maksymalnie 9v7..

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

12vs12 na radecu tragedia.Swego czasu jak graliśmy w Kz2 klanówki sparingi jakiekolwiek cw to max 8vs8 przy 12 graczach na tak małej mapie robi się chaos niesamowity

 

Masz rację, jest tłoczno na Radecu w KZ3, mapa nawet wydaje się być mniejsza od pierwowzoru. Powala natomiast detalami, kolorystyką o grze światłem nie wspomnę - za to kocham KZ3, jest polot i hektolitry kreatywności z jednej strony dziwie się ludziskom, bo naprawdę większość graczy kojarzę już 'z widzenia' gdzie te tłumy? Z drugiej strony w(pipi)iające jest to, że statystyki przepadają, liczne błędy gry, jakieś dropy z dupy.. Zapieprzyli tymi patchami - zbyt późno i często po patchu pojawiały się jakieś kosmosy, zwłaszcza pierwszego dnia. teraz znowu nie działa strona KZ.. Czuje, że znowu z 500 tys. w dupę :/

Odnośnik do komentarza

Z reguły jak spotykam w trakcie walki przed sobą członka z tej samej drużyny to ten strzela do mnie, żeby upewnić się czy nie jestem zamaskowany... rozumiem że inaczej ciężko jest wytropić wroga ale ta klasa jest naprawdę do kitu. Najgorsze sytuacje wychodzą wówczas, gdy kilku graczy z oddziału walczy w zwarciu i taka ku*** się zasadzi od tyłu...

Odnośnik do komentarza

Kiedyś miałem dobrą akcję z takim infiltratorem. Biegłem sobie niedaleko naszego spawnu i widziałem, że ktoś z naszej drużyny na mnie biegnie. Dla żartów chciałem go zdzielić kolbą. Jakież było moje zdziwienie, gdy wbiłem mu kciuki w gałki oczne, a gość zdechł.

Ale ogólnie bardziej od infiltratorów wkurwiają mnie bazooki (ale to chyba oczywista oczywistość) czy snajper z karabinem podstawowym helghastów. Przecież to jest jakaś kurwa kpina, żeby snajper mógł latać z karabinem. Potem lata taki jeden z drugim na niewidzialnym, kampią się w korytarzach i ni chuja ich zauważyć. Nawet taki taktyk ze swoją zdolnością ich nie pokazuje. Litości.

Edytowane przez Mirumoto
Odnośnik do komentarza

Z klasą snajperów nie miałem takich jazd ale być może dlatego, że nietrudno ich zauważyć. Ich stealth camo jest moim zdaniem właśnie za bardzo widoczne. Takich akcji jak Ty miałem już z kilkanaście. Dobrze, że kiedy najedziemy celownikiem na infiltratora to staje się (celownik) on czerwony. Nie jest to zbyt duże ułatwieni ale dzięki temu czasem udało mi się wyjść obronną ręką z takiej sytuacji.

 

Gram z reguły w trybie Guerilla Warfare i najwięcej infiltratorów kręci się na śnieżnych mapkach i Phyrrus Crater, gdyż są one najmniej rozległe. Dlatego najlepiej gra mi się na Bolvarsku, bo to całkiem duży teren i łatwiej ich zdjąć.

Odnośnik do komentarza

On Wednesday June 29, Killzone.com will be unavailable from 8:30 to 15:30 UK time while it receives several important new features and bug fixes. The Killzone 3 servers will not be affected by this operation, although it may take a while for scores achieved during the downtime to appear on the new version of the site.

 

The following improvements and bug fixes will be applied to Killzone.com:

 

 

NEW FEATURES

 

 

  • My Killzone improvements:
    • Icons and pop-ups have been added to explain major features.
    • Messages requiring interaction are displayed at the top of the live feed.
    • DLC 2 & 3 trophies and descriptions have been translated.
    • The combined score at the top of the Clan page has been split into separate scores for Guerrilla Warfare and Warzone, to reflect the score as shown on the Leaderboard.
    • The Win/Loss ratio on the Clan page is replaced by the percentage of games won.
    • Operations mode has been removed from the Clan overview.

    [*]Leaderboard improvements:

    • Leaderboards are now publicly accessible.
    • Players can compare their stats directly via the leaderboard.
    • Clan scores are shown in the leaderboards to make their rankings more understandable.
    • Clans will only show up after playing at least 15 matches.

    [*]Game info page has been updated and expanded.[*]Performance and caching improvements have been implemented.

BUG FIXES

 

 

  • Missing flags for Israel, Oman, Bahrein and Qatar have been added.
  • Ranks and their required XP and rank images with ranks are now in sync with the game.
  • Ribbons now correspond with their in-game counterparts.
  • The StA-11 and LS57 images have been swapped.
  • The Bronze Pistol Kills award image has been corrected.
  • Clan join messages are displayed on the live feed of other clan members as well.
  • Repeat trophy notification on the live feed has been resolved.

We apologize in advance for any inconvenience this downtime may cause. If you spot any weird behavior when Killzone.com returns, please let us know in the comments!

 

 

 

 

Żródło - http://www.killzone.com/kz3/pl_PL/blog/news/2011-06-28_site-maintenance.html

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Patch 1.11 - Freezing on Spawn fix

Patch 1.11 is in the works and it will contain a fix for the freezing on spawning into the game. Other minor fixes are included as well. We are trying to release the patch in the upcoming two weeks.

 

The patch list reads as follows:

 

Freezing after respawn will be fixed in 1.11

 

Voice chat for Squads now works properly. If checked, you can only hear and talk to players within you own squad.

Co-Op Campaign - Pyhrrus Evac - Ground Zero - Fixed a Hang at the start of a cutscene.

Fixed a bug in Custom Games - Body Count - When target was set to 300, only '50' kills were required to end the round. The range has now been changed from "50" "75" "100" "200" "300" to "50" "75" "100" "150" "200" and "250".

MAWLR Graveyard - Operations - During the second objective, the user could access areas of the map that should only be accessible once the objective is completed. This has been fixed.

Bilgarsk Boulevard: Fixed a collision issue at the HGH base

Stahl Arms – Graphics glitch with the two large pipes hanging in mid-air in the centre of the map.

Odnośnik do komentarza

Jak tam mapki z najnowszego DLC? Chcę niedługo porwócić do multi w K3 i kupić ten package, ale chcicalbym wiedzieć jak z ich jakością. No i czy są jakieś informacje na temat tego, czy będize na nich promocja w PS+? ;)

 

Co do mapek - AR wygląda obłędnie, ogólnie mapki z DLC są przyzwoite, ale często świecą pustkami.. :/ W tej chwili na Twoim miejscu zastanowiłbym się czy warto inwestować w Kz3. Jeżeli nie grasz po kilkanaście godzin w tygodniu, to nie polecam. Szkoda tylko, że nie ruszyli wcześniej z nowymi mapkami, patchami itd..

PS. Przepadają jeszcze u kogoś statystyki, czy tylko u mnie? W ogóle są jaja z tabelą - nie mam aktualizacji od miesiąca. :D Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Hej zakupilem sobie kz3 i pogrywam w multi.

jako ze jest to moje pierwsze multi w tej serii nie mam zielonego pojecia co sie dzieje w grze :D

jaka klasa najlepiej jest na poczatku? co odblokowywac?

z czego zniszczyc tego duzego chodzacego mecha?

bylem z nim na grze. Mialem tylko karabin i nic nie moglem zrobic

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Owszem, ale coś takiego jest absolutnie nieopłacalne, więc nawet nie wziąłem tego pod uwagę ;)

pogralem 1.5h i widze ze to chyba najbardziej modne multi w ktore gralem :)

znacznie przebija BC2

fajne wielopoziomowe mapy i ciagla akcja :)

szkoda tylko ze ratio mam 0.4

Odnośnik do komentarza

Owszem, ale coś takiego jest absolutnie nieopłacalne, więc nawet nie wziąłem tego pod uwagę ;)

pogralem 1.5h i widze ze to chyba najbardziej modne multi w ktore gralem :)

znacznie przebija BC2

fajne wielopoziomowe mapy i ciagla akcja :)

szkoda tylko ze ratio mam 0.4

Też tak myślałem na początku. Aż do zamknięcia na respie.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Owszem, ale coś takiego jest absolutnie nieopłacalne, więc nawet nie wziąłem tego pod uwagę ;)

pogralem 1.5h i widze ze to chyba najbardziej modne multi w ktore gralem :)

znacznie przebija BC2

fajne wielopoziomowe mapy i ciagla akcja :)

szkoda tylko ze ratio mam 0.4

Też tak myślałem na początku. Aż do zamknięcia na respie.

nigdy mnie sie takie cos nie zdarzylo, zbyt dobry na to jestem :P.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...