Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

nie Jestem rozczarowany produktem.....więc nie wiem skąd to wziąłeś....reaguje tylko na naprawdę głupie docinki co do kz3 ludzi co wydaje mi się że w grę wcale nie grają...

prawie darmowy kz3 to nie jest akt desperacji tylko sprawdzenie czy ten pomysł się sprawdzi...niedługo pewnie b3 i inne gry online będą działały na podobnych zasadach...

od kiedy radek jest ulubioną grą na kz3??Ty naprawdę nie grasz w tą grę.....a pisanie że sobie wybierasz mapę i na tej mapie maja być zaraz pełne składy żeby grac tylko w jedną mapkę ....to naprawdę dalej uważam że z Tobą jest coś nie tak....masz problem że w jednym miejscu jest masa ludzi i czekają na odstrzelenie snajpera i podcięcie od tyłu przez infiltratora....też jest słabe....

 

kozbino a poza tym nie wypowiadaj się jeżeli masz przegrane kilka godzin tylko...nie czyni Cie to żadnym ekspertem do pisania taśmociągów.....

Baniol.....THE BEST GAMERS FROM EU RUS US ....ok ...ok:)

 

Chyba z tobą jest coś nie tak. Ta wyszukiwarka jest zyebana, a ty na siłę jeszcze próbujesz ją bronić jednocześnie krytykując. Większość multi w jakie do tej pory grałem ma w sobie możliwość wybrania mapki na jaką chce się wejść i po skończeniu meczu przenosi cię na inną, albo jest głosowanie. Jeszcze się nie spotkałem z tym by przed wejściem do gry trzeba dokonać wyboru, czy chce się grać cały czas na jednej mapce, czy na wszystkich bez możliwości wyboru konkretnej mapy. Trofik Zemsta Radeca robiłem przez kilkanaście godzin, bo nie mogłem wbić na Akademię, a jak już wbiłem to zawsze grałem po stronie ISA.

Odnośnik do komentarza

Ja po becie wiedziałem że to multi nie jest dla mnie,w KZ2 zabrakło mi 4 tys do ostatniego lvl i gra nagradzał trud włożony w naukę sterowania,po prostu było widać kto jest nowy a kto ogarnia grę.W KZ3 dali głupoty(nie wiem czy to nadal jest) w stylu że jak "przebieraniec"zabija po cichu to nie traci kamuflażu,snajper jak wali z tłumikiem to jest nie widoczny nawet podczas poruszania się.

Odnośnik do komentarza

mam nadzieje przy premierze 4 czesci (bo takowa na pewno powstaje) wroca do kliamtu z 2 czesci (cala infrastruktura sieciowa, respawny) a nie beda probowac nasladowac CoDa...przez co imo starcili duzo wiecej niz zyskali..kupujac 3 czesc chcialem pograc w killzona a nie w Coda na Hellganie :(

az lezka sie w oku kreci ile sie czasu spedzilo przy kz2..po mapkach mozna bylo chodzic z zamknietymi oczami :) ah....

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

kozbino a poza tym nie wypowiadaj się jeżeli masz przegrane kilka godzin tylko...nie czyni Cie to żadnym ekspertem do pisania taśmociągów.....

 

no nie wiem, mi się wydaje, że można mieć przegrane 0 godzin aby zobaczyć jak bardzo wyszukiwarka jest zyebana. @nemesis0_PL - nie wiem o co Ci chodzi. Grałeś w KZ2, wydaje mi się, że sam powinieneś widzieć jak bardzo gra zrobiła krok wstecz. Wrzuć dowolnę grę konkurencji - choćby wspomnianego Bugfielda3, odpal Szybką Grę i zobacz, że da się.

 

zobacz, że ja już nawet nie czepiam się gameplayu (a mógłbym), tylko ogólnego działania multi.

 

Z plusów jakie KZ3 obecnie wyróżniają na tle konkurencji to tryb WARZONE - czyli różne tryby gry mieszane "onlive" na danej mapie - świetny sposób na zabicie nudy. Tryby są ciekawe i chciałbym je zobaczyć w innych grach.

 

Ale poza tym to tak jak mówię - IMHO wprowadzenie gry do PSN za parędziesiąt ziko to akt desperacji i wątpię aby "niedługo pewnie b3 i inne gry online będą działały na podobnych zasadach". A nawet jeśli to chyba nie zaledwie rok po premierze.

Odnośnik do komentarza

grałem w b3...grałem w cod....ale kuźwa gram tylko i wyłącznie w kz3-dlatego że jest bardzo miodne:)może tryb online i system wyszukiwania i tworzenia gier jest tak jakby krokiem w tył....ale sama rozgrywka jest doskonała-dlatego tak bronie kz3 bo właśnie na tle konkurencji się wyróżnia -w tą grę gra masę ludzi i brednią jest że serwery świeciły pustkami....konkurencja nie jest pozbawiona wad....producenci ich zamiast naprawić straszne błędy to skupiają sie na wypuszczaniu dodatków i trzepaniu tylko kasy

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem, że zaraz będzie bitwa KZ3 vs BF3, nie mogliśta wytrzymać, trzeba dowalić fanom "wrogiego" obozu :)

-zgadzam się KZ2 w online był super

-zgadzam się KZ3 w online nie był tak super

-nie zgadzam się - BF3 w online nie jest super

-na 99% poprawili kod sieciowy w tej wersji online - płynniej i praktycznie bez lagów, nie ma problemów z wyszukiwaniem

O DICE napisałem nie tylko w perspektywie online BF3 ale również reanimacji MoH. Ta firma zatraciła się w przechwalaniu swojego silnika i programistycznego skilla, którego nie posiadają, niestety. Z BF3 zrezygnowałem po tym jak nie mogę doczekać się po PÓŁ ROKU by zlikwidowali input laga, który uniemożliwia mi normalną grę. Wydaje 200 stówy a gra działa gorzej niż demo? Poza tym niby nowy silnik a błędy zdarzają się te same co w starym Bad Company.

Z tą różnica klas bym nie przesadzał a kalafiory zdarzają się wszędzie co to nie umie ani w jedną ani w druga grę grać po ludzku.

Sumując, trzeba developerom przewietrzyć biura, głowy i portfele bo kolejnych takich samych części KZ-CoD-BF nie zdzierżę.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

a mi się świetnie gra po takim czasie w multi K3. Jednak tylko i wyłącznie jako for fun i w TDM. Nie ma praktycznie lagów(chyba, że jacyś japończycy wbiją na serwer), wszystko chodzi super płynnie i gra się bardzo przyjemnie. Warzone w tej części jest mega skopany głównie za sprawą bezsensownych zasad narzuconych przed GG - przymusowe 24 graczy to jak dla mnie za duży chaos, respawny z dupy, umiejętności klas itp. Do tego beznadziejne wsparcie klanowe i community, które skutecznie odrzuca od grania bardziej pro, szczególnie mając w pamięci jak to rewelacyjnie było rozwiązane w K2.

 

jednakże dla mnie, osoby która ostatnimi czasy z cudem wygospodaruje raz na kilka dni godzinkę by odpalić PS3, szybki TDM na kilku mapkach w pełni satysfakcjonuje. Pozabijam noobków, ponapawam się oprawą A/V i z uśmiechem wyłączam konsolę :) W takim K2 jednak trzeba było grać regularnie by nie wyjść z wprawy w specyficznym sterowaniu, a w BF3 trzeba też grać często i długo by poodblokowywać rzeczy potrzebne do tego by nie umierać co 5 sekund. K3 jest właśnie bardziej hmm....ciut casual friendly, co w połączeniu z obecnym trybem życia czyni go dla mnie najlepszym fps online do TDM na PS3

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ustawki w Killzone? Jaka patologia, jedyne co mnie zmęczyło to było przemielenie snajpera, ale w końcu jakoś wpadło. Reszta trofeów raczej bez większych problemów wpadła. Nie wiesz co oni tam wbijali?

Myślę że triple kille i 15 killi z broni bocznej, stali w 3 w rządku jak idioci, potem latali z pistoletami.

Typowi łowcy pucharków, jeden robił swoja 123 platynę i pewnie bywa na tym forum.

 

 

Cały wczorajszy dzień wbijałem na mapy z dlc i w większości były to ustawki.

Najbardziej w(pipi)iali mnie kolesie co uzbrajali ładunki , a obok stał wróg i znowu rozbrajał...trzepanie punktów czy co ?

I jeszcze perfidnie pisali żebym wyszedł z meczu.

Przez takie zagrania to praktycznie nie ma możliwości normalnie pograć na tych mapach.

W takim wypadku powinni bany rozdawać.

Odnośnik do komentarza

@nemesis0_PL

 

Nie wiem ile grałeś online w KZ2 oraz KZ3 ale widząc twoje posty po prostu nie wytrzymałem i muszę napisać tego posta.

Po pierwsze KZ3 przy KZ2 jest ogromnym krokiem w tył. System klanówkowy został spartaczony czego ja osobiście nie mogę wybaczyć. I o ile dobrze sobie przypominam to w KZ3 musieliśmy czekać nawet po 45minut aby dołączyło nas do gry z innym klanem (a sam system przyznawania punktów był tragiczny).

Samo strzelanie w KZ2 było genialne gdyż można było w prosty sposób wyłapać kto poświęcił tej grze większą ilość czasu. Inżynierzy z M4 był zabójczą bronią a tu nawet nie opłaca się jej barć, nie wspominając o debilach którzy tylko z RPG chodzą (żałosne).

 

Mógłbym tak jeszcze pisać ale najdobitniejszym przykładem będzie brak czołowych klanów z KZ2 w trójeczce.

Odnośnik do komentarza

w sumie dużo grałem w kz2 jak chcesz wiedzieć :)

oczywiście się zgadzam że jako system to gra jest skopana...ciężko z tymi klanówkami ale sobie sami jakoś radzimy(powstał czat ogólno światowy i szybko można się teraz ustawić -nie trzeba czekać w looby już) -ale sama rozgrywka jest miodna-tu też Ci się gra odpłaca jak w nią dużo grasz:)to że grałeś inżynierem w dwójce nie znaczy że system ma byc taki sam w trójce:)choć osobiście uważam że klasą przesadzoną był aptekarz w dwójce ....

brak klanów z dwójki?? a ja znam też kilka takich przykładów.....porostu sobie nie radzili tak dobrze jak w dwójce i zostali przy niej.....a wiadomo że im później się dołączysz to jesteś w tyle za tymi co graja regularnie od wyjścia tytułu

Edytowane przez nemesis0_PL
Odnośnik do komentarza

Ustawki w Killzone? Jaka patologia, jedyne co mnie zmęczyło to było przemielenie snajpera, ale w końcu jakoś wpadło. Reszta trofeów raczej bez większych problemów wpadła. Nie wiesz co oni tam wbijali?

Myślę że triple kille i 15 killi z broni bocznej, stali w 3 w rządku jak idioci, potem latali z pistoletami.

Typowi łowcy pucharków, jeden robił swoja 123 platynę i pewnie bywa na tym forum.

 

 

Cały wczorajszy dzień wbijałem na mapy z dlc i w większości były to ustawki.

Najbardziej w(pipi)iali mnie kolesie co uzbrajali ładunki , a obok stał wróg i znowu rozbrajał...trzepanie punktów czy co ?

I jeszcze perfidnie pisali żebym wyszedł z meczu.

Przez takie zagrania to praktycznie nie ma możliwości normalnie pograć na tych mapach.

W takim wypadku powinni bany rozdawać.

 

jak dobrze rozumiem to oszukiwali zeby byc wyzej w rankingu punktowym? myslaby kto ... a myslalem, ze tutaj liczy sie skill

Odnośnik do komentarza

Ustawki w Killzone? Jaka patologia, jedyne co mnie zmęczyło to było przemielenie snajpera, ale w końcu jakoś wpadło. Reszta trofeów raczej bez większych problemów wpadła. Nie wiesz co oni tam wbijali?

Myślę że triple kille i 15 killi z broni bocznej, stali w 3 w rządku jak idioci, potem latali z pistoletami.

Typowi łowcy pucharków, jeden robił swoja 123 platynę i pewnie bywa na tym forum.

 

 

Cały wczorajszy dzień wbijałem na mapy z dlc i w większości były to ustawki.

Najbardziej w(pipi)iali mnie kolesie co uzbrajali ładunki , a obok stał wróg i znowu rozbrajał...trzepanie punktów czy co ?

I jeszcze perfidnie pisali żebym wyszedł z meczu.

Przez takie zagrania to praktycznie nie ma możliwości normalnie pograć na tych mapach.

W takim wypadku powinni bany rozdawać.

 

jak dobrze rozumiem to oszukiwali zeby byc wyzej w rankingu punktowym? myslaby kto ... a myslalem, ze tutaj liczy sie skill

Zacznij wybierać mapy z dlc i zobacz co tam się dzieje...90% wejść i ja zawsze spotykam ustawki.

Odnośnik do komentarza

ktos jeszcze cos takiego widzial i mu to przeszkadza bo uwaza to za oszukiwanie? loko? nemesis? bo to niepokojace

 

Ja to widziałem i tak samo widziałem jak pewne "PRO" klany robiły sobie ustawki żeby być wysoko w rankingu. Tylko się pytam po co???

Poza tym wszystko wychodzi w praniu i takie leszcze padają jak muchy, a raczej uciekają z serwerów lub campią snajperami w bazie. Jest to oszukiwanie i nie powinno się przechodzić obok takich rzeczy obojętnie ale ogólnie mnie to nie rusza (wiem z doświadczenia jak ci tzw. "mistrzowie" grają).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wyjasnilby mi ktos kilka kwestii, tzn:

-Ten kz3 wersja z psn ,posiada wszystkie mapy z dlc, plus dodatkowe trofea ktorych nie zawiera podstawowa wersja ,i wersja z retro pakiem?

Na mapach z dlc gra duzo ludzi, czy nie posiadajc ich,i grajac na standartowych mapach + retro pak ,nie zaznam pustek na serwerach?

 

Moje pytanie biora sie stad ze dostane niedlugo EDYCJE HELGAST, a grajac w werjse z psn plus ,nie mialem pojecia czy gram na mapie dlc czy orginalnej.

 

A i czy ewentualnie dokupujac bundla z dlc , mialbym dostep do tych potencjalnych nowych trofeow ?

Edytowane przez diolek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...