Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem. Otóż kupiłem dzisiaj Map Pack Bundle na polskim koncie i przy wyborze map niestety nie wyświetla mapek z DLC. Przy tworzeniu gry także ich nie ma (mimo włączonej opcji: "wyświetl dodatkowe mapy" czy jakoś tak). Jeśli chodzi o samą grę to okładka i instrukcja są w językach: czeski, słowacki, grecki i węgierski. Czy może to być przyczyną niedziałania map? Nie sądzę by wersja czeska była w jakimś innym regionie niż wersja polska, a czeskiego PSS chyba nie ma, więc myślę że teoretycznie wszystko powinno działać:/

 

Edit: włączyłem przed chwilą grę i mapy z dlc się pojawiły:) Dziwne, że wcześniej ich nie było...

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

To jest przykre i smutne, ale widzę że GG postanowili totalnie olać swoją grę.

 

Nie grałem w KZ3 długi czas z powodu ciągłych lagów i przede wszystkim cyrków z utratą statsów. Kilka dni temu jednak przeprosiłem się z grą i stwierdziłem że - o dziwo - nie dość, że gra się wyśmienicie, to i statystyki zostają na swoim miejscu. Super było do wczoraj, gdy przez pół dnia nie szło się dostać do gry(błąd 931), a dzisiaj się okazało, że cały ostatni progres znowu poszedł się pieprzyć.

 

No po prostu nie ogarniam i nie rozumiem jak można tak olewać tę kwestię. Jasna cholera, pamiętają o wydawaniu kolejnych DLC, a nie potrafią/nie chcą naprawić tak dużego błędu, który praktycznie rujnuje wszelką przyjemność płynącą z gry? Próbowałeś pogrywać ostatnio w KZ2, ale to co odchodzi na tamtych mapach to śmiech na sali.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

No właśnie pełne serwery to rzeźnia i ostatnio celuję jednak w te mniej zatłoczone i jest o niego lepiej:)

 

Co do KZ3 - udało mi się pograć na mapkach z From The Ashes i stwierdzam, że są za(pipi)iste. Zarówno wizualnie, jak i pod względem innych atrakcji - szkoda tylko, że często świecą pustkami i że w ogóle wszyscy powoli zaczynają mieć tę grę w (pipi)e:(

Odnośnik do komentarza

No podejście GG to widać niestety na oficjalnym forum KZ, ciężko doprosić się o jakąkolwiek uwagę. Już naprawdę przebolałbym wszystko, ale utrata postępu to zbyt poważna sprawa; dzisiaj wpadło mi sporo medali, nowy level i punkty - zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądała jutro, bo widzę, że gra lubi zjadać statsy po jakimś czasie dopiero.

Cóż, szkoda, bo jak ostatnio gram ponownie to dociera do mnie, jaka ta gra jest genialna, kiedy nic się nie pierdzieli.

 

Inna sprawa, to same DLC - damn, ludzie potrafią bulić po 53zł za 5 mapek do CoD, ale na 4 mapy po 18zł do KZ3 to mało chętnych, szkoda, bo warto.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Dziwne. Ja jakis czas temu (ze 2 miechy) zagrywalem sie w KZ2 i zawsze bylo z kim pograc. Problemow wiekszych tez nie uswiadczylem jesli idzie o serwery/lagi itd.

 

KZ3 przeszedlem i zabieram sie za multi a konkretnie za trofea. I tu mam pytanie - czy latwo zdobyc trofa za zabicie kogos z jetpacka oraz armora? Czy raczej trzeba miec szczescie?

Odnośnik do komentarza

Ja miałem masakryczne cyrki po premierze kolejnych patchy, a znikające XP i odblokowane dodatki tylko pogarszały sprawę. Teraz jakość gry jest bez zarzutów, tylko to nieszczęsne przepadające XP.

 

Trofeum z podstawki za zabicie kogoś w czasie lotu jetpackiem wskoczyło mi bez problemu. Podobne trofea doszły z From The Ashes ale nie wiem jak z nimi jest bo nie grałem w Guerilla Warfare jeszcze na tych mapach.

Odnośnik do komentarza

Statsy i tak leżą znowu :P Nie chodzi mi już zresztą o samą ich obecność jako taką, a wszystkie cyrki związane ze znikaniem progresu. O dziwo od kilku już dni zlicza mi wszystko normalnie i nie pożera XP, może coś z tego będzie.

 

Z serwerami faktycznie powinni zrobić porządek. Można mówić co się chcę, ale widzę, że nadal masa ludzi gra, a drugie tyle z przyjemnością by do gry wróciło... gdyby nie wyskakujące na okrętkę błędy przy próbie połączenia. Skandalem jest też, że na mapy z DLC można się dostać tylko cudem. Z listy wyboru map wypadły też te z premierowego dodatku, co już w ogóle jest dziwne. Niby na forach każdy deklaruje, że kupił mapki, ewentualnie zassał z plusa, a w praktyce nie idzie na nich zagrać - nawet mimo osobnych playlist. Szkoda, bo zabawa na nich jest przednia. Trofea wpadły bez problemu, zostało jeszcze to z zabójstwami w Akademii Radeca.

Edytowane przez K@t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj po dłuższej przerwie zasiadłem do K3 i powiem wam uwielbiam tą grę jest pysznie, czysty fan z gry. No i grafika nie ma tytułu co by tak wyglądał a ile to już czasu minęło od premiery. (na marginesie grałem w betkę BF3 i nie podoba mi się wcale) wole tytuły gdzie ja jestem bogiem a nie wczutki w wojny z Irqu i biegi przełajowe po kulę. W ogóle to serwery są pełne mnóstwo ludzi gra i to w dojrzałą rozgrywkę a nie kampienie w drzwiach. Współpraca na najwyższym poziomie i nawet ci zwiadowcy mnie tak już nie denerwowali. Dziś też spędzę kilka godzin. Dla mnie BOMBA!!! dobrze że takie średniaki w tym roku wychodzą w dziedzinie FPS-ów to jeszcze w K3 wielu chętnych na orkę w Multi będzie. :) ( i wszystko działa poprawnie zero lagów zresztą jakiś patch ściągnąłem i to nie mały ze 130mb widać wsparcie techniczne jeszcze funkcjonuje)

 

Zapraszam KaOrLe_PL dodajcie do friendsów chętnie pogram z większą paczką EL POLAKOS.

Odnośnik do komentarza

To multi jest naprawdę miodne, cieszy też stosunkowo mała ilość kamperów, chociaż wiele zależy od teamu. Na razie męczę Uncharted 3, ale jak wykończę betę, to wrócę do KZ3 - oby nie okazało się, że znowu mi zeżre ostatnie dwa levele.

 

Statsy online znowu działają - pytanie jak długo :P

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pierwszy raz zagrałem w K3 multi. Moje wrażenia - totalna kaszana. Na mapach panuje chaos, nic nie widać przez efekty śniegu czy innego badziewia. Durnowate perki w stylu zmiany wyglądu na wygląd przeciwnika. Najgorsze jest to, że przy większych zadymach konsola nie wyrabia i gierka znacznie traci na płynności. Moim zdaniem multi zostało w tej części mocno skaszanione, praktycznie nie da się grać. K2 mimo kilku wpadek, wciągało i dawało dużo frajdy, tutaj jeden wielki bełkot. Zastanawiam się jak można było tak spie.....ić tak dobry produkt jakim był multi w K2. Może mi jeszcze przejdzie bo dam szansę, ale póki co to jestem mocno zdegustowany tym szpilem.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A dla mnie to właśnie multi w KZ2 jest miejscami niegrywalne - o ile nie wbiję na serwer z minimalną ilością graczy, to to jest po prostu jeden wielki chaos. Blokowanie i ciągle koszenie na respach to norma, to tego spam granatami i rakietami - sorry, ale to nie dla mnie.

 

Widać miałeś pecha z KZ3 - owszem, zdarzają się tam ostre zadymy, ale nigdy nie byłem tam świadkiem większego chaosu niż w KZ2 właśnie, a spadku framerate'u doświadczyłem raptem parę razy. Jeśli ktoś przegrał kilkaset godzin w KZ2, to przesiadka na KZ3 może zaboleć, ale już bez przegięć tą kaszaną i badziewiem.

Już właściwie nudne są te jazdy fanów multi KZ2 po sequelu, które czytam na różnych forach.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Ja właściwie nigdzie nie spotkałem się z jazdami po K3, wręcz przeciwnie, większość wychwala pod niebiosa. Pograłem trochę więcej i jest nieco lepiej, jednak tylko w partyzantce bo strefa wojny to wciąż trudny do ogarnięcia chaos. Drażnią mnie snajperzy, właściwie nie można ich po śmierci zlokalizować, przydałaby się kamera jak w CoD. W K2 gra obecnie bardzo mało osób z tego co widziałem kilka dni temu, toteż rozgrywka jest bardzo spokojna, wręcz elegancka :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...