Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

srodkowych obroncow? perquis na lewo przeszedł pod koniec bo pizda benisz się zabiegał na śmierć, a perquis dostając kopa na łeb, kose i w ogóle obijany z każdej strony, wślizgi robiąc elegancko ((pipi)a w końcu zaczął grać, akurat smuda tutaj z braniem go w ciemno miał fart) pod koniec zaczął bronić skrzydła :D A BENISZ KUR.WA Z TYM SWOIM RYJEM TYLKO PATRZYŁ SIĘ. Tak samo jak dzagojew mu spie.rdolił tam, bo to chyba do niego należało krycie go tam?

Odnośnik do komentarza

no to już chyba koniec hype'u jakie to bolszewiki są potężne, bo jeden mecz im wyszedł, mają słabą obronę

 

boenisch uratował nas w jednej akcji robiąc wślizg, po którym poszedł bramkowy kontratak, więc skończcie pierdolić

 

szkoda bramki straconej po tragicznym błędzie obrony, ale jeszcze jest o co grać

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)ę, Polska mentalność daje znać i na forumku. Zagraliśmy dobry mecz z jednym z pretendentów do tytułu, stworzyliśmy więcej okazji bramkowych, a tutaj co ja czytam? Że ten (pipi)owy, tamten beznadziejny, (pipi)a panowie, graliśmy dobrze, a że Hiszpanią nie jesteśmy, to już nie do końca wina Franka. Jak ten dziennikarz, który na dzień dobry po meczu zapytał Smudę, co było złego w naszej grze. No ręce opadają.

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)ę, Polska mentalność daje znać i na forumku. Zagraliśmy dobry mecz z jednym z pretendentów do tytułu, stworzyliśmy więcej okazji bramkowych, a tutaj co ja czytam? Że ten (pipi)owy, tamten beznadziejny, (pipi)a panowie, graliśmy dobrze, a że Hiszpanią nie jesteśmy, to już nie do końca wina Franka. Jak ten dziennikarz, który na dzień dobry po meczu zapytał Smudę, co było złego w naszej grze. No ręce opadają.

TO JEST POLSKA! Tu nie ma miejsca na tanie wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza

Perquis dzisiaj za(pipi)isty w obronie,a w chu.j chu.jowy przy rozprowadzaniu piłki, no ale nie można mieć wszystkiego :P Poza tym Ruscy na kolejnym wielkim turnieju wysiadają kondycyjnie. Prym wiedzie pan Arshavin. Przecież on kur.wa ledwo chodził pod koniec spotkania i nie tylko on. Sztab szkoleniowy Rosjan się nie popisał.

Odnośnik do komentarza

Perquis dzisiaj za(pipi)isty w obronie,a w chu.j chu.jowy przy rozprowadzaniu piłki, no ale nie można mieć wszystkiego :P Poza tym Ruscy na kolejnym wielkim turnieju wysiadają kondycyjnie. Prym wiedzie pan Arshavin. Przecież on kur.wa ledwo chodził pod koniec spotkania i nie tylko on. Sztab szkoleniowy Rosjan się nie popisał.

 

Z Polski to już przy akcji bramkowej chyba 3 typów stało w miejscu zamiast ruszać do przodu przy kontrze.

Odnośnik do komentarza

O mój Boże. W ciągu mojego życia nigdy nie widziałem tak grającej polskiej defensywy. No po prostu czapki z głów. Oczywiście był ten błąd pójścia za głęboko, który oczywiście musiał kur.wa zakończyć się bramką, ale poza tym to było to po prostu niesamowite. I tu oczwiście nie chodzi tylko o naszych chlopaków, ale o sztab szkoleniowy, który świetnie rozkminił Rosjan. Wnioski z meczu z Pepikami zostały wyciągnięte i to w 100%. W ostatnim kwadransie Ruscy byli już bezradni. Pavlyuchenko wszedł i zrobił wieeeelki ch.uj. Przypomnijcie sobie co dała jego zmiana w meczu z Czechami, a u nas był po prostu niewidoczny. i podobało mi się jak już w końcówce Arszawin z taką rezygnacją i jednocześnie wku.rwieniem cofnął piłkę do obrońców nie mogąc zbliżyć nawet na 35 m (zresztą kilka chwil później z nerwów sfaulował bez piłki Piszczka).

Trochę zmartwiłem się opuszczeniem przez Dudkę boiska, w tym sensie czy Ruscy nas nie przycisną, a tu wręcz przeciwnie - zaczęliśmy się jeszcze rozkręcać. Aha i Obraniak zagrał znacznie lepiej niż w meczu z Grecją i nie rozumiem dissów na niego. Jego glównym zdaniem bylo dogrywanie z rzutów wolnych i bodajże dwukrotnie zrobił to idealnie (m.in wtedy gdy nie trafił Boenisch). Trochę ta jego końcowa złość na trenera pozostawiał pewien niesmak, ale może to i dobrze, że chłop ma ogromny głód gry. Mam nadzieję, że wyjąsnią sobie wszystko w 4 oczy z Franzem i z Pepikami zagra na ostrej kur.wie. Boenisch również nie zagrał jakiejś tragedi o jaką można by go posądzać czytając niektóre posty, aczkolwiek nawalał w wypadach pod bramkę przeciwnika: przy wrzutkach oraz próbach strzału. Tu wychodzi jednak ten brak ogrania, ale kuu.urwa jeżeli ktoś uważa, że zamiast niego powinien grać np. Wawrzyniak, to proponuję już skakać przez okno i to na główkę.

Franek jak i cały sztab świetnie ustawili drużynę i Franz, po pierwsze, zrobił zmiany, a, po drugie, zmiany pozytywne. Jedyne do czego przyczepię się to do niewpuszczenia Rybusa na tę lewą flankę. Taka zmiana tak w 75-80 minucie byłaby git.

 

Pepiki są solidnym przeciwnikiem, ale jednocześnie spokojnie do ogrania. Z przodu gra ten Baros, którego jakby nie było, a po 2 meczach można już stwierdzić, że Cech ewidentnie nie w swojej formie...

 

A, no i nawet doping wydawał się jakiś lepszy.

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)isty mecz - jestem dumny z naszych chłopków, nie spękali po stracie bramki jak w pierwszym meczu i można nawet powiedzieć, że w ogólnym rozrachunku byli lepszą drużyną. Oczywiście Polaczkowo wypomina nawet jak zagraliśmy nieźle, ale tym już nic nie zrobisz, zawsze będzie źle.

 

LUDO + BOENISCH = WIELKA SZALONA MIŁOŚĆ ( przy stałych fragmentach)! Z tego związku prawie urodziła się bramka!!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...