Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Niech Niemcy nie robią jaj, wygrają z Holendrami, a na Danię wystawią rezerwy, które nie dadzą rady zmotywowanym Wikingom.

 

Lepiej niech wygra Holandia, to będzie wtedy prawdziwa grupa śmierci, z walką do ostatniego meczu dla każdego.

No ale wtedy Holendrzy i Portugalczycy będą mieć szansę na awans... No nie pasuje mi to za bardzo, więc niech jednak Dojczladny pojadą Pomarańczowych.

Odnośnik do komentarza

No jakbyś poczytał np. to forum przed meczem, to byś się dowiedział, że 0-3 to będzie fuksiarski wynik dla Polaków. Więc ten remis to chyba świetny wynik. Oczywiście na zdrowy rozsądek wynik rozczarowuje, bo do zwycięstwa pod koniec meczu było być może najbliżej na tym Euro. Czechów teraz będzie urządzał remis i to główne źródło moich obaw.

 

Smuda był zadowolny z gry i jeśli nic się nie wydarzy, na Czechów wyjdziemy tym samym ustawieniem. Czy również na bramce? Smuda stwierdził, że bramkarza wybierze trener Jacek Kazimierski.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

i po raz kolejny bramkę strzela nie rdzenny niemiec

 

co by te szkopy zrobily bez tych turków,polakow,tunezjczykow,hiszpanow :)

 

 

Ile pokoleń wstecz trzeba mieć samych Niemców, żeby być Niemcem?

 

 

 

 

Holandia ma słabiutką obronę, a Van Persie zawodzi w kadrze. Szokujące.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

A teraz wszyscy razem dopingujemy Holendrów, żeby im smutno nie było. Jest mi naprawdę przykro, ale muszą odpaść z tej grupy, tak jak i Portugalia.

 

Dodałbym, że Holendrzy to zespół spełniający (jak narazie) w 100% moje oczekiwania wobec nich.

 

Acha, no i kolejny zawalony gol przez bramkarza. Pomyliły mu się mecze, to w meczu z Danią miał robić pajacyka

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

A teraz wszyscy razem dopingujemy Holendrów, żeby im smutno nie było. Jest mi naprawdę przykro, ale muszą odpaść z tej grupy, tak jak i Portugalia.

 

Portugalia i Dania są na równi, a rywala w ostatniej kolejce mają... no, innego. Stawiałem na Danię, ale nie zagrali tak dobrze, jak można było i chyba odpadną.

 

 

Dodałbym, że Holendrzy to zespół spełniający (jak narazie) w 100% moje oczekiwania wobec nich.

 

Ja oczekiwałem, że będzie grał ich bohater z eliminacji czyli Huntelaar. Teraz pewnie wejdzie, ale to z deczka za późno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...