Skocz do zawartości

Asura's Wrath


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Like most companies, Capcom has a few surprises up its sleeves for this year?s Tokyo Game Show. Just a few moments ago, the company elaborated on its partnership with CyberConnect 2 and revealed Asura?s Wrath. The game seems to be an action game that focuses on large armies and a character than can call out a God to assist him in large army battles.

 

 

 

Kazuhiro Tsuchiya is the producer of the project and CyberConnect 2 will be involved with all development aspects. Additionally, the title is making use of the Unreal 3 engine. Asura?s Wrath is slated to hit the PlayStation 3 and Xbox 360 sometime in the future.

 

Ostatnia gra jutro.

 

10267.jpg

 

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

kurde w pierwszej chwili gdy zobaczylem ten temat to pomysalem ze to jakis crap

ale jak zobaczylem trailer to jestem pod wielkim wrażeniem , kilka za(pipi)istych akcji, kilka bardzo fajnych i kilka średnich, dynamika, fajne ujecia kamery, super mimika twarzy (miła odmiana po zbyt realistycznych postaciach z zachodnich gier)

 

co prawda w kilku momentach wydawalo sie że czysty gameplay może kuleć pod względem mechaniki, ale gdyby był zblizony do tego co na trailerze i nie mial jakichś inncyh wielkich błedów to jestem bardzo zianteresowany :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Niezły trailerek, nawet trochę gniecie jajka ;)

Może być z tego na prawdę fajna japońska produkcja, a takich na rynku ostatnio prawie nie ma. Klimacik, jak już ktoś wspomniał, trochę dragonballowo- narutowy, czyli akcja, akcja oraz akcja i dopakowani, prawie nieśmiertelni kolesie. Właściwie to na początku trochę mi się to skojarzyło z God Hand z PS2.

Gierka może być fajna - CC2 raczej porządne gry robi, tylko ciekawe jaki im wyjdzie programowie na PS3 (UE3 i w ogóle).

 

BTW Dialogi w tym trailerze wymiatają: Uaaaaa hrrrjaa! :teehee: Ciekawe czy cała gra będzie pełna takich testosteronowych okrzyków.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Wygląda bardzo intrygująco, rzadko w grach mamy odczynienia z mitologią buddyjską/hinduistyczną per se, co więcej oprawa też jest dość oryginalna i ogólniegra prezentuje się bardzo interesująco. Ciekawe jak CC2 poradzi sobie UE3 bo jak do tej pory to nie był deweloper od gier klasy AAA, może Capcom sypną kaską i będziemy mieli wysokiej jakości niebanalną produkcję z KKW (bo niestety niewiele ich jest dzisiejszymi czasy) :)

 

... i jeszcze raz trailer nr 2, tym razem w HyDy

http://www.youtube.com/watch?v=-f3woBOc8pY&feature=player_embedded

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

ta gra zapowiada sie naprawde mocarnie, te akcje z fajnie zwolnionym tempem, zbliżenia na w(pipi)ione twarze i ogolna moc ciosów wyglada naprawde świetnie, mam nadzieje że sam gameplay tez bedzie miał taką moc :D

jak narazie napalam sie ostro, oby tylko gameoplay nie zawiódł (i nie wyszlo takie cos jak knights contract)

Odnośnik do komentarza

http://uk.ign.com/videos/2011/04/12/asuras-wrath-video-interview

 

Nie podoba mi się co on mówi, albo źle to rozumiem. Gameplay ma skupiać się bardzo na historii, czyli z tego może wyjść 9-cio godzinna sekwencja z elementami QTE i bardzo ograniczoną swobodą w walce/ruchach/eksploracji. Jeżeli dobrze to zrozumiałem to moje zainteresowanie tym tytułem spada niemal do zera.

Odnośnik do komentarza

http://uk.ign.com/videos/2011/04/12/asuras-wrath-video-interview

 

Nie podoba mi się co on mówi, albo źle to rozumiem. Gameplay ma skupiać się bardzo na historii, czyli z tego może wyjść 9-cio godzinna sekwencja z elementami QTE i bardzo ograniczoną swobodą w walce/ruchach/eksploracji. Jeżeli dobrze to zrozumiałem to moje zainteresowanie tym tytułem spada niemal do zera.

wydaje mi sie ze nie bedzie tak zle, raczej mogl miec na mysli wieksze skupienie na fabule, i że akcja jest związana z fabuła, a nie tak jak w niektorych grach chodzi tylko o sieczke a fabuła to jakieś nędzne popłyczyny tak że mamy ochote przewijać filmiki ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...