Skocz do zawartości

Asura's Wrath


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

te 4 filmiki zmiażdżyły mi jądra !!!!!!!!!!!!!!! :D

 

cholera tak (pipi) epickiej gry to chyba nie widzialem, prawie każde ujęcie kamery, kazdy cios jest tak mocarny że aż sie morda cieszy :D

 

a to chyba była dopiero pierwsza walka! (sadzac po rozmowach na poczatku i po tym trailerze co ja dalem ktory jest kontunacją tych 4)

 

 

to prawda ze gameplay- walka z ludzikami wyglada o wiele słabiej, zwlaszcza te jego ciosy takie niby strzały z rąk (te bliskie mam na mysli), tutaj troche srednio ale moze grający nie umial odpalic wszystkiego jak trzeba albo nie bylo wszystkich ciosów dostepnych bo to poczatek gry , no i tez nie mozna sie dziwic ze te walki z minionami wygladaly slabiej bo cieżko by bylo dorownac za(pipi)istoscią tym scenkom :D

 

mysle ze musze kupic ta gre nawet jak czysty gameplay i walki z minionami bedzie dosyc sredni, juz widze ze dla samych bossów musze w to zagrać ;D

 

a mysle ze nie bedzie tak zle, jakis wczesniejszy trailer pokazywal np fajne zderzanie 2 gosci głowami i inne bajery w czasie zwyklych walk

 

FUCK YEAH!!!!

 

kojazy mi sie z najlepszymi momentami i walkami w dragon ballu i innych anime walki :D (ktorych w sumie nie ogladam od 10 lat ale taka epickosc nadal mnie podnieca)

 

 

jedyne czego sie serio mozna przyczepić to ruch ust zupelnie niezgrany z głosem <_< moze to ejszcze naprawią

dobrze ze chociaz asura ma calkiem spoko wkurzony głos :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ale moze chcieli poprostu zacząc z grubej rury jak w wielu grach (np gow3) talateko taka ilosc scenek

trzeba tez pamietac ze trailery maja swoje prawa i "nudnych" kawalkow sie na nich nie pokazuje

ostatnio te same watpliwosci padły na tomb raidera bo trailer pokazuje łażenie po zamknietych jaksiniach zamiast otwartych freeroamowych przestrzeni, ale porpostu to lepiej wyglada na filmiku bo jest wypakowane akcją, a filmik gdzie przez 5 min ktoś sie szlaja po krzakach mniej podnieca

 

poogladalem drugi raz 1 częsc filmiku i chyba serio ktos nie umial poprostu grac, tam jeden z atakow byl oznaczony jako "fire" - strzelanie, i zeczywiscie gosc glownei "strzelał z rąk" swiatełkami (pojawial sie co chwile celownik) co wygladalo dziwnie, ale zaloze sie ze sa tez jakies fajne normalne ciosy rekami, zreszta nawet przy takim nieograniu widac bylo ze walka jest calkim z powerem i dzwieki sa super a ciosy maja moc (najgorsze w bijatykach to nie czuć że sie komus robi krzywde)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Na wokalu Liam O'Brien (ten sam typ co podkładał głos War w Darksiders). Re-we-la-cja. Poza tym cała gra mi się strasznie podoba. Jest japońsko, jest epicko, jest efektownie. Oby system walki nie zawiódł, bo o ten element boję się najbardziej. W końcu to CC, a oni nie słyną z jakiś rozbudowanych bijatyk.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Początek tego filmiku to niezła komedia, widać że gra z Nipponu :lol: Ale mi to tam nie przeszkadza, trzeba mieć troszkę dystansu do takich akcji. Jeśli końcowy produkt będzie pozbawiony jakichś większych błędów to z pewnością się w niego zaopatrzę, dobrych "nawalanek" nigdy za mało. A klimat niektórych akcji to istny DragonBall :D

Odnośnik do komentarza

gra zapowiada sie za(pipi)iscie, nawet te smieszne wstawki są ok, jedyne co mnie wkurzało to te podniecone głosy kolesi - komentatorów, strasznie psuły klimat, jak sie dzieje cos fajnego na ekranie to wole sam to chłonąć, a nie slyszec jakiegos podnieconego japonca "ooo patrz teraz! o nie cycki!! aaa trzymaj miecz!!!" to bylo debilne :P

 

 

ale sama gra rządzi!!

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

dzieki za info, wlasnie nie wiedzialem kiedy są aktualizacje w japonskim i planowalem dopiero wieczorem sprawdzac, fajnie ze juz jest teraz, chętnie wyprobuje :D

 

 

edit

zagralem i jest spoko

dmo jest w calosci po angielsku wiec fajnie

są 2 epizody znane z trailerów, walka z wilkim grubasem i walka na księżycu

 

ogolnie jest tak jak sie mozna bylo spodziewac po filmikach, czyli masa QTE , przyznam ze troszke za dużo, jest przez to mieszanina nieco chaotycznej walki normalnej, plus mega epickie i kozackie zagrania qywoływane QTE

 

demo nie urwało dupy ale nadal zamierzam dać tej grze szanse, mysle ze jest na tyle specyficzna ze trzeba sie przyzywczaić do sterowania i do rozgrywki zeby czepac wiecej rpzyjemnosci, co w demie jest niemozliwe bo to tylko mały wycinek gry, w dodatku to nie jest jej początek tylko epizod 5 i 11. pewnie na poczatku bedzie nieco spokojniejszej akcji i tutoriali zeby mozna bylo sie obeznac i przyzwyczaić

 

podejzewam ze gra bedzie zbierała oceny w stylu 7-8 , ale mimo to ja zamierzam w nią zagrać bo widowiskowość jest mega, nawet pokonuje walke z tytanem w GOW3 (tamta też była za(pipi)ista, ale tu sa bardziej dynamiczne ujęcia i fajne użycie spowolnienia i przyspieszenia czasu - podobne do filmu 300 albo do dragon balla)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Mnie trochę martwi mimo wszystko, że czystego gameplayu jest tak nie wiele w tym demku. Nie zorzumcie mnie źle. QTE to mistrzostwo świata. Widać, że CC2 sporo nauczyło się w tej kwestii przy okazji Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 2. Jednak mimo wszystko to nie jest Heavy Rain i nie ważne jak efektowne będą QTE to napakowanie nimi większości gameplayowego contentu nie zrobi grze dobrze. W końcu to ma być podobno slasher, a nie gra rytmiczna. Trochę niepokoi mnie, że CC2 (a może Capcom) pokazuje zwyczajny gameplay w tak niewielu materiałach.

Ale zważywszy na to jakim jestem fanbojem CyberConnect2 i tak pewnie zakupię Asurę XD.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...