Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Krótkie pytanko: ściągnąłem wczoraj The Last Guy z EU PSStore i nie mam tej gry na liście trofeów mimo, iż przeszedłem już kilka etapów, nie wiem też jak ściągnąć patcha z trofeami. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? Z góry dziękuję za pomoc.

Bo podobnie jak z Blast Factor tak i Last Guy nie ma pucharków - ich odpowiedniki z USA PSS je mają.

Słyszałem, że ten patch wyszedł całkiem niedawno w USA. Czy zatem możemy się go też spodziewać w Europie Twoim/Waszym zdaniem? Czy ktoś coś słyszał na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Blas Factor dostał właśnie trofea - ten UE!!!

 

Ciekawe że nie dalej jak 1,5 tygodnia temu rozmawiałem z pewną osobą z Sony i się pytałem dlaczego na UE serwerach go nie ma :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

July 1st, 2009: Important Information on Trophy Support:

We apologize for the issues our service has experienced over the last few weeks. Sony has invested resources to actively work against sites like PS3TrophyCard.com which has made it impossible to update newer games with our current system. We've been successfully developing a new method of retrieving trophies for new games and are very close to completion, it will be implemented very shortly. Thank you for your support.

 

Premium users before July 1st, 2009 will be credited with 1 month of extra time on their subscription due to these issues.

 

Oficjalna notka. Dla niekumatych:

Sony zaczeło blokować w jakiś sposób ich sposób pozyskiwania informacji o trofeach stąd te problemy. Testują nową metodę i są już blisko do końca. Niedługo ma być ok. Premium memberzy dostaną miesiąc gratis w ramach przeprosin.

Odnośnik do komentarza

Tyle widziałem, chodziło mi o to czy wiadomo ile jeszcze im zejdzie. No ale chyba nie, thx anyway. Sony to w ogóle odstawia manianę. Zamiast sklecić w 100% porządnego trophycarda (z dokładnym procentowym wskaźnikiem levelu, ostatnimi zdobytymi trofeami i ofkoz automatyczną aktualizacją), to przeszkadzają innym stronom. Jakby oficjalny gamercard był porządny, to nikt by na tego od ps3trophycard.com nawet nie spojrzał.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bionic Commando: Rearmed dostanie lub już dostał trofea: LISTA

 

UP: Bionic dostanie trofea 4 sierpnia 2K9.

 

Pucharki do G.I. JOE gjjoe.jpg - nie robię nowego tematu bo (mam nadzieję się mylić) gra pewnie będzie "pasztetem" i mało popularna - jak będzie potrzeba to śmiało zakładać temat.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Czy ta gra jest w ogóle dostępna w Europie? Nie robiłem temaciku, gdyż jak dodawałem listę (25.05.09) na 100% gry nie było oficjalnie jeszcze w UE więc nie ma szans by była popularna "u nas".

Jak jest potrzeba to zakładaj temacik sakiu - od tego jest ten dział :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...