Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Szkielet strony juz jako tako stoi. Zmienilem jedna rzecz, a mianowicie chce by listy trophies byly zarowno po pol i ang. Teraz czeka mnie mozolna praca dodawania wszystkich list. Dzieki dla wszystkich ktorzy trzymali nasze poradniki i tlumaczenia, dzieki temu dużą część uda się odzyskać.

 

 

czesc doszedl mail???? wszystko ok??

Odnośnik do komentarza

dziwna sprawa z tymi trofeami.

gdy gralem na starej konsoli (60GB),wszystko bylo git.

az w koncu mi padla " yelow light of death " nastepnie odczekalem pare godzinek i wlaczylem ja ponownie, by zaktualizowac trofea.

bez owocnie... na ekranie wyskoczyl ERROR OCURENT i juz po chwili zgasla na dobre.

bez chwili zastanowienia sieglem po moja druga czarnulke (80GB), ktora to mialem w szafie, brzed obawa awari owej 60GB.

odpalilem, zaktulizowalem i szczelilem ZONKA!!!

dlaczego...? poniewaz skoczyly mi trofea we wszystkich gierkach, nie mowiac o RE5, gdzie mialem zaledwie 82% gdy zdobylem Platynke, a teraz widnieje 100%

jak by bylo malo to przy zalaczeniu starej konsoli dalej widnieje 82% a gdy zmienie na nowa (mimo aktualizacji) pojawia sie STOWKA.

ah ta nowoczesna elektronika - wszedzie sie sypie.

w tym pojedynczym przypadku tylko sie cieszyc : )

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Wysłałem jak na razie listy (ENG):

 

Retail:

1.FIFA 10

2.Bad Company

3.FNR4

4.Terminator Salvation

5.UFC 2009

6.NFS Shift

7.Tiger Woods 10

8.SingStar

9.Demon's Souls

10.Mini Ninjas

11.Damnation

12.Tomb Raider Underworld

13.Ashes of Cricket 2009

14.Cross Edge

15.Madden NFL 10

16.MLB 10 The Show

17.Resistance 2

18.BUZZ! Quiz TV

19.Buzz!: Brain of...

20.CLOUDY WITH A CHANCE OF MEATBALLS?

21.Mercenaries 2

22.NHL 10

23.Mortal Kombat vs. DC Universe

24.PROTOTYPE

25.WWE Legends Of WrestleMania

26.Pure

27.WET

28.The Godfather II

29.Batman: Arkham Asylum

 

PSN:

1.Worms

2.Rag Doll

3.Trine

4.ZEN Pinball

5.ZUMA

6.Wheel of Fortune

7.Classic Rock

8.Watchmen 1

9.Watchmen 2

10.TV Show King

11.Trash Panic

12.Tapatoi

13.TMNT

14.Texas Cheat'em

15.Switchball

16.Supersonic Acrobatic

17.Super Stardust HD

18.Soldner-X: Himmelssturmer

19.Smash Cars

20.Wolfenstein 3D

21.Savage Moon Veteran's Awards

 

:)

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza

Everybody's Putter Golf with Toro

 

torogoltrop009.png

Master Golfer SSS- That's SSS: a "Sirius" Super Star!

 

torogolftrop005.png

Consecutive Holes in One - So this is what three consecutive holes in one is like. But no matter how many you make, it still feels the same.

You Beat Jasmine! - You sure are jazzin' it up, champ.

Pro Golfer S - "S" is for "Star," as in "Sirius," as in "Seriously, you can't beat me."

Super Golfer SS - That's two stars, boy, just in case you needed a reminder of how "Sirius" a "Star" I am!

 

tirigkftrop000.png

Real Shot Hole in One - What an amazing hole in one! Congratulations on a great shot! No cash prize though since this is just a game, so everything's hunky-dory.

Superb Hole Outs - You were on fire the whole game! Winning requires patience and cool calculation, not to mention nerves of steel!

Jasmine Got A Rank - Feels great!

TORO Got A Rank - Makes one think, "Wow, really?"

Eagle - One stroke below eagle is double-eagle--like on a coat of arms. I'm doing pretty darn good.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy zauważyliście, ale europejskie playstation.com się troszkę zmieniło i WYDAJE mi się, że teraz trophycardy są aktualizowane automatycznie. Odpaliłem i bez żadnego updatowania pokazało mi stan trofeów sprzed 30 minut :D

 

Na 100% aktualizują się automatycznie pod warunkiem,że zaraz po zdobyciu trofeum,zaktualizujemy je na swojej konsoli.

Faktem jest że jest tak od niedawna.

Odnośnik do komentarza

Zombie Apocalypse

gold.gif

Anniversary of the Dead - Ukończ ostateczny dzień, grając sam lub multi i ukończ grę

Wystarczy dojść do 55 dnia, raczej czasochłonne niż trudne.

silver.gif

A Week to Live - Ukończ 7 dni w dowolnym trybie bez straty życia

Po kilku próbach powinno się udać.

 

Friends in Low Places - Uratuj 25 ocalałych osób w dowolnym trybie

Kiedy pojawi się kobieta z krzyżem nad głową, podbiegnij do niej i chroń do czasu przylecenia śmigłowca. Wpadnie około 15 dnia.

 

Hotter than Hell - Skończ finałowy dzień w trybie "7 Days of Hell"

Tryb ten odblokowuje się z czasem. Strasznie męczące trofeum, ponieważ jeden dzień trwa 20-40 minut!

 

Interior Decorator - Zabij 25 zombie w dowolnym trybie używając środowiskowej przeszkody

Należy strzelić do zombiaka kiedy ten znajduje się blisko np. wirnika śmigłowca lub maszyny do niszczenia samochodów, wpada bardzo szybko.

 

Can't Touch This - Osiągnij mnożnik x100 w dowolnym trybie

Kluczem do sukcesu jest używanie ataku piłą L1, podnosi nam to mnożnik x4, drugi dzień w zwykłym trybie zupełnie wystarczy.

bronze.gif

Environmental Awareness - Zabij jednego zombie używając środowiskowej przeszkody w dowolnym trybie

To co przy Interior Dekorator.

 

Gas Powered - Skończ dowolną arenę używając tylko piły

Najlepiej zrobić to w pierwszym dniu, odpalamy piłę R1 i trzymamy aż do zakończenia dnia.

 

Gun Shop - Zabij przynajmniej jednego zombie każdą z broni

Wystarczy dojść do 29 dnia, a na pewno użyjemy każdej z dostępnych broni.

 

More the Merrier - Zabij 10 lub więcej zombie za jednym razem w dowolnym trybie

Rzuć przynętą w tłum i podziwiaj wybuch.

 

Socialite - Zagraj online

Wystarczy zagrać raz online I pucharek jest nasz.

 

Tour of the City - Skończ przynajmniej raz każdą arenę w dowolnym trybie

Skończ każdą z dostępnych aren, w sumie jest siedem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

dziwna sprawa z tymi trofeami.

gdy gralem na starej konsoli (60GB),wszystko bylo git.

az w koncu mi padla " yelow light of death " nastepnie odczekalem pare godzinek i wlaczylem ja ponownie, by zaktualizowac trofea.

bez owocnie... na ekranie wyskoczyl ERROR OCURENT i juz po chwili zgasla na dobre.

bez chwili zastanowienia sieglem po moja druga czarnulke (80GB), ktora to mialem w szafie, brzed obawa awari owej 60GB.

odpalilem, zaktulizowalem i szczelilem ZONKA!!!

dlaczego...? poniewaz skoczyly mi trofea we wszystkich gierkach, nie mowiac o RE5, gdzie mialem zaledwie 82% gdy zdobylem Platynke, a teraz widnieje 100%

jak by bylo malo to przy zalaczeniu starej konsoli dalej widnieje 82% a gdy zmienie na nowa (mimo aktualizacji) pojawia sie STOWKA.

ah ta nowoczesna elektronika - wszedzie sie sypie.

w tym pojedynczym przypadku tylko sie cieszyc : )

 

mialem podobnie! ale nie przy zmianie konsoli lecz przy zmianie dysku z 80gb na 320gb:) rowniez mialem po 100% w grach lub jeszcze lepiej po 0%

trofea na serwerze SONY byly caly czas widoczne wystarczylo pare razy zsynchronizowac trofea z serwerem i wszytko jest ok juz na nic nie musze nazekac..

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A ja mam pytanie, czy wy też macie problem ze synchronizacją trophy na serwer? Ja np. nie moge porównać trophy z kolegą, ponieważ wyskakuje error. Co dziwne, po aktualizacji FIFY 10 tak się stało. Liczę na szybką odpowiedź :)

 

Mam identyczny problem od paru dni. Nie ma to prawdopodobnie związku z aktualizacją Fify10. Może mieć na to wpływ najnowsza aktualizacja konsoli, choć głowy uciąć bym nie dała,że to na pewno przez to. W każdym razie nie jesteś sam :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...