Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Ile trzeba punktów, trofeów na poszczególne levele? Są jakieś tabele do tego ?

 

Brąz to 15 punktów, srebro 30, złoto 90, Platyna 180

 

Kolejne poziomy są po zdobyciu następującej ilości punktów:

1 - 0 punktów

2 - 200 punktów

3 - 600 punktów

4 - 1200 punktów

5 - 2400 punktów

6 - 4000 punktów

7 - 6000 punktów

8 - 8000 punktów

9 - 10000 punktów

10 - 12000 punktów

11 - 14000 punktów

12 - 16000 punktów

13 - 24000 punktów

14 - 32000 punktów

15 - 40000 punktów

16 - 48000 punktów

17 - 56000 punktów

18 - 64000 punktów

19 - itd.

Odnośnik do komentarza

Nie udało mi się znaleźć odpowiedniego działu, więc pytanie kieruję tutaj.

 

Gram w Critter Crunch, próbuję zdobyć trofik King of Jungle (ten złoty) i mam mały problem. Mianowicie, znalazłem na necie info, że aby zdobyć ten pucharek trzeba zaliczyć całe Puzzle Mode (mam zaliczone), oraz skończyć 45 etapów w Adventyre Mode...

I tutaj jest właśnie problem, główną oś tego trybu skończyłem (jednak nie na 100%), mam także wymagane 45 etapów skończonych w tym trybie. Może ktoś mnie oświecić co jeszcze muszę dokładnie zdobić abym pucharek zdobył.

 

btw. pucharka za challenge nie mam zdobytego, ale on zapewne w niczym nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość mevek

siemka.

mala uwaga z mojej strony.wydaje mi sie, ze wciaz jest niezrozumienie zwiazane z trofeami przy niektorych grach.

zwlaszcza tych starszych(wiec, byc moze jest to juz naprawione, chodz nie sadze), jak RE5, Burnout:P, CoD:WaW, KZ2, poniewaz 100%'owe zaliczenie Trofeow sklaniu sie ku grze ONLINE.

stosowniej by bylo, gdyby gra OFFLINE oferowala nam dane 100% czyli tym samym Platynke, jak to jest przy: U2,T6,CoD:MW2.

otoz grywanie ONLINE skłaniałoby sie ku dodatkowej game pucharkow, ktore podbijalyby cala sume powyzej pulapu 100%.

wowczas, kiedy zagladamy do przykladowego klijenta, badz znajomego na podstawie jego trofewo jestesmy wstanie ocenic zainteresowanie owa gra

(nie tylko... czy gra, gdzie jest,ale takze jak mu idzie online, w jakim jest stopniu zaawansowania).

byc moze post jest zbędny?

czesc.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja wczoraj założyłem swoje trophy card na ps3trophycard.com obecnie mam zdobyte trofea tylko w infamous ponieważ dopiero co nabyłem konsole, ale na trophy card widzać tylko mała część zdobytych trofeów:/ chodz w grze juz mam 67% zdobytych :/ jestem ciekaw czy się to z czasem zmieni ...

Edytowane przez Sowarh
Odnośnik do komentarza

Ta strona chyba jest przeciążona bo za cholere nie idzie zrobić aktualizacji : cały czas wyskakuje ten sam Error

We encountered the following error

Error #5001: There is a temporary interruption in our service. We apologize and ask that you return a little bit later to try again.

 

Wygląda na to, że pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...