Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Do platyny nie potrzebujesz trofeów, ktróre doszły do listy po premierze. Platyna nie oznacza 100% wink.gif

 

I to jest bez sensu. Platyna powinna oznaczac 100% gry wlasnie, wszelkie DLC powinny byc liczone jako procenty powyzej stu. Mielibysmy czasem po 200% z danej gry :)

Czyli uważasz, że dodatki nie stanowią całości z grą? Według mnie tak właśnie jest. A że są one wycinane z gry(zazwyczaj) to już inna sprawa :)

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi mi o wycinanie DLC i inne tego typu historie, skupmy sie na samym liczeniu trofeow przez konsole.

Grasz w "Borderlands", zdobywasz Platyne, masz 100% trofeow i platyne. Pozniej jednak wychodzi DLC i nadal masz Platyne, ale juz tylko 80%, bo nie grales w nowe DLC, ktore ma trofea. Po jakims czasie wychodzi kolejne DLC i masz teraz 65% i Platyne, bo tak jak poprzednio nie grales w kolejne DLC (na wlasnym przykladzie).

Wg mnie powininienes ciagle miec 100% i Platyne, bez wzgledu na nowe DLC. Za trofea w nowych dodatkach powinienes dostawac procent powyzej 100.

Przeszedles gre z dwoma DLC, masz wiec 130%, bo zaliczyles gre wlasciwa i dodatki wlasnie. To mialoby jakikolwiek sens.

Przeszedlem cale darmowe Stardust, ale dodatkow nie mam i daje mi tylko 70%. Nie bede kupowal DLC, tylko po to, by miec 100%, tym bardziej ze jakos gra mnie szczegolnie nie urzekla.

 

PS Pamietacie jeszcze czasy, kiedy Platyna nie liczyla sie do liczby punktow w profilu. Teraz chyba warta jest 180 punktow, czyli tyle co dwa zlote trofea. Poprawcie mnie, jesli sie myle.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

PS Pamietacie jeszcze czasy, kiedy Platyna nie liczyla sie do liczby punktow w profilu. Teraz chyba warta jest 180 punktow, czyli tyle co dwa zlote trofea. Poprawcie mnie, jesli sie myle.

 

Platyna zawsze liczyła się do profilu. Od "jakiegoś czasu" nie liczy się do 100%. Jak masz powiedzmy 90% i brakuje ci jednego złotego pucharka, to te 10% to jest właśnie to złoto.

Odnośnik do komentarza

Wiem, wiem, ze procentowo sie nie liczy nie jestem tylko pewien czy na samym poczatku za Platyne dodawali punkty... Skoro jednak Square mowi, ze zawsze byla punktowana to pewnikiem tak tez bylo :)

 

Deweloperzy i wydawcy mogliby tez cos dawac graczom za zdobycie np. Platyny w ich poprzedniej grze. Nie mowie tu o pieniadzach, darmowych cudach na kiju, ale maly gest w postaci unikalnej broni czy kostiumu do sciagniecia w sequelu dla tych, ktorzy maja Platyne np. w Dragon Age, bylyby mile.

EA w Dead Space 2 dawalo inna bron (Plazma Cutter) osobom, ktore mialy na dysku sejw z jedynki. Male a cieszy, prawda? Zawsze byloby to jakas nagroda za trud wlozony w wyplatynowanie ich produkcji.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

juz kiedy o tym myślałem by poruszyć ten temat, ale zwlekale z tym, a teraz wy uprzedziliście mnie, tak wiec pozostaje mi sie tylko z wami zgodzić.

popieram nagradzanie za platynowanie gier w jakiejkolwiek postaci: smaczki, bonusy, kody, ktore można by użyć przy NG+, byłoby miodzio :music:

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

sorras.. (starałem sie ukończyć NYM w MP3, ale kiedy indziej :verymad: ).

 

to nic wielkiego, a wygląda to tak..

skoro mamy tematy z trofeami i mamy graczy, którzy o nie walczą to dlaczego by nie zrobić w pierwszym poście, zaraz pod najważniejszym Platynowym trofeum listy użytkowników, którzy juz je zdobyli. na pewno byłoby to dla nich godne wynagrodzenie - widniejący nick zaraz na początku każdej strony w pierwszym poście, normalnie kozak! :) sam bym specjalnie zaglądał i sie wszystkim chwalił - zwłaszcza DS2 :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...