Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie o to chodzi że nie da się w miarę rozsądnie wybrać tych tytułów.

Osobiście proponuje żeby osoby które podesłały mi listę gier, wybrały ze swoich te najtrudniejsze, zobaczymy ile to będzie tytułów itd.

 

Mała aktualizacja:

Dzięki użytkownikowi Elektro78 wpadłem na pewien pomysł, który może się wam spodobać.

Jeżeli ktoś chce podesłać swoją listę gier niech przy każdej napisze poziom trudności danej platyny w skali 1-10. Przy tytule będziemy wpisywać średnią od wszystkich użytkowników.

A np na samej górze można zrobić Top10 z najwyższą oceną.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Uprasza się osoby, które są na liście platyn o dosłanie informacji odnośnie poziomu trudności dzbanów w celu uzupełnienia danych w temacie Platinum Club.

moja lista:

Burnout™ Paradise --------------------------------------- 7,

 

Call of Duty:

Modern Warfare® 2 ---------------------------------- 8 - za misje w co-op'ie na lotnisku z Juggernautsami,

 

Call of Duty:

Modern Warfare® 3 -------- 6,

 

Call of Duty®: World at War ------------------------------------------ 8 - za zastrzelenie japonskich samolotow,

 

Dead Space™----------------------------------- 7,

 

 

Dead Space™ 2 -------------------------------------------------------------------------------------- 10 - za tryb hardcore,

 

Gran Turismo 5 --------------------------------------------------------------------------------------- 10 - za licencje i special event,

 

 

HEAVY RAIN™ ------------------------------------- 6,

 

Killzone 2--------------------------------------------------------------------------------------- 9 - za bycie w 1% tygodniowego rankingu,

 

 

Killzone 3--------------------------------------------- 6,

 

LittleBigPlanet™ --------------------------------- 6,

 

Portal 2 ------------------------- 3,

 

RAGE® ---------------------------------------------------------- 7,

 

Red Dead Redemption ------------------------- 6,

 

RESIDENT EVIL 5 ---------------------------------- 6,

 

Silent Hill Downpour ---------------------------- 6,

 

Sniper Elite V2 ----------------------------------------------- 7,

 

TEKKEN 6 ------------------------------------------------------------------------ 8 - za pociąg w kompani, ktory w pojedynkę byl przstraszny,

 

 

Uncharted: Drake's Fortune ------------------- 6,

 

 

thx :)

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

zdecydowanie, za mało trofkow jest w the Walking Dead, a jak juz sa to przede wszystkim tylko, za ukończenie poszczególnych rozdziałów :negative: czyli po prostu, za przejście gry, bez wysiłku, a przecie tam jest tyle smaczków i rożnych wyborów, ze bania mała. powinni chociaż dołożyć, za każdy z innych ważniejszych wyborów w grze i było by gites. szkoda..

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Do tematu Platinum Club dodałem "Top 5 najczęściej wbijanych platyn". Jak się okazuje prym wiodą tytuły ekskluzywne.

Jakby ktos miał jakieś uwagi do tematu, coś chciałby zmienić, dodać jakieś informacje niech piszę tutaj abo bezpośrednio pod listą. W miarę możliwości będe wprowadzał zmiany.

Odnośnik do komentarza

Miałem wbitą platynę w little big planet, a jak odpaliłem lbp z welcome back wszystkie trofki mi skasowało. Wtf? Jak przywrócić platynę?

podobna sytuacje miałem przy Datur'ze, jak wlaczylem grę, by dobić trofki do 100% automatycznie skasowało mi licznik i wszystkie nabijało od początku. dziwna sprawa..

nie wiem o co B, ale chciałbym, tak umieć to bym sobie pokasował rożne inne trofea, które tylko zaśmiecają mi listę ;P

p.s

odpal jeszcze raz stara wersje, ta na której wbiłeś platynę, jak masz to może pomoże, jak synchron zawiedzie.

zmieniałeś konsole?

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...