Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

może niech zainteresowani sie wypowiedza, jak to widza i razem wspólnie dojdziemy do jakiegoś odpowiedniego finału.

bo np. ja chciałby (tak sobie myślałem), by ten pierwszy post sie powtarzał, tak by odwiedzający nawet na 40 stronie widzieli kto zdobył platynke.

trofea mozna wrzucić w spoilery by ten 1 post nie zabierał tak dużo miejsca i gotowe, albo zaraz pod ankieta poziomu trudności, heh..

wszystko w rekach " how much is enough " :ph34r: pozdro..

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

bo np. ja chciałby (tak sobie myślałem), by ten pierwszy post sie powtarzał, tak by odwiedzający nawet na 40 stronie widzieli kto zdobył platynke.

trofea mozna wrzucić w spoilery by ten 1 post nie zabierał tak dużo miejsca i gotowe, albo zaraz pod ankieta poziomu trudności, heh..

1. Kiedyś była opcja wyświetlania forum, czy pierwszy post zawsze na górze czy normalnie itd. ale aktualnie nie widzę tego ustawienia. No i tez nie mozna narzucić użytkownikom takiego rozwiązania.

2. Spoiler zawsze można dodać i pod trofeami wpisywać graczy, ale szczerze to może przez jakiś czas będzie to działać, a potem umrze śmiercią naturalną ;) Pod ankietą nie da rady (tzn pewnie się da, ale nikt nie bedzie grzebał w kodzie dla tego pomysłu).

 

Ewentualnie można stworzyć nowy temat z podziałem na gry i tam dopisywać ludzi.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

ale z 2 strony tematy te moga ograniczać sie tylko do tych naprawdę trudnych Platyn, jak triboy napisał powyżej, np:

 

- DEAD SPACE 2,

- GRAN TURISMO 5,

- MAX PEYNE 3,

itd...

inne tematy można sobie odpuścić i tym sposobem jest ich tylko garstka.

 

chociaż osobny wspólny temat, tez jest dobrym pomysłem, ponieważ wszystko w jednym poście, ładnie posegregowane, sterylne odda nam obraz zainteresowania/trudu danym tytułem odnośnie innych.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

A czemu zabierać splendor innym, którzy też włożyli wysiłek w platynowanie może mniej wymagających tytułów? Jak już to robić to może do większości poważniejszych tytułów, ażeby każdy mógł powiększyć przywołanego przez triboya e-fallusa!

Odnośnik do komentarza

Nie widzę sensu. Nie lepiej wysłać linki do stronek typu Your Gamer Cards? :P Albo możesz powklejać trophycardy graczy w jednym, specjalnie do tego wyznaczonym, temacie. Odpada Ci wtedy edytowanie takiego tematu

prawie co 2 osoba na forum ma taka kartę, a ja jeszcze w rządna nie kliknąłem, a sam owej nie posiadam.

w ogolę po co one sa? heh..

 

ps3trophies.org

Stamtad mozesz wziac liste najtrudniejszych platyn :)

skoro temat ma zaistnieć na forum psx extreme to glosowanie o gry, które maja wziąć udział (te hardcorowe)powinien ograniczać sie wyłącznie do ich wyboru, a nie osob trzecich.

poza tym juz jest taki temat w dziale Trofea --> Najtrudniejsze Trofea i Platyny i Komplety.

stamtąd można wybrać te tytuły, ewentualnie zrobić owa ankiete​ i zaglosowac przez jakiś okres np. 30 dni.

jak nie będzie zainteresowania temat sie obali :flag_of_truce:

nikt nie mówi natychmiast, dajmy sobie czas.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Widziałem nowy temat o platynkach. Na pierwszy rzut oka wygląda ok, ale już na drugi... Wyobraźcie sobie jak będzie wyglądać lista z wszystkimi grami. Może być bardzo nieczytelnie jak dużo osób się wpisze. Choć z drugiej strony, kolejność alfabetyczna to dobry pomysł. Zawsze będziemy mogli coś zmienić ;)

Odnośnik do komentarza

nie podobaja mi sie wyswietlane PSN'ID.

wydaje mi sie, ze same nicki forumowiczów powinny wystarczyc.

tu chodzi o nas, a my sie znamy na forum(mam na mysli rozpoznajemy), poza tym jak ktos bedzie chcial zagadac to napisze prywatna wadomosc.

bo np. ja chce zostać anonimowy w temacie PSN'ID, a tak byle kto moze mnie namierzyć :verymad: kto np. wyszuka forum przez google :confused:

dobrze mowie ?

poza tym jest gicio :good:

aha... juz można wpisać mnie w temacie Max Peyne 3 :D

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

można byłoby zrobić hiperlinka do nicka każdego usera, co by sobie od razu zagadać do niego i podobnie do PSN ID, aby obczaić profil. Ej a może wytłuszczony ładnie tytuł gry i pod nim cardy Graczy, którzy wbili platyne w nim?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...