Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Opcji masz kilka.

 

Albo lecisz w vit/end, używasz broni elementarnej typu fire/lightning i za magię robi ci pyromancy.

 

Albo lecisz trochę mniej w vit/end, pakujesz faith/int i lecisz w broń divine/enchanted.

 

ALBO(sorry) lecisz w str lub dex oraz faith lub int, robisz broń najlepiej się skalującą z jednym z tych statów na +15(o dex i str mówię) i enchantujesz ją potem albo miraclem typu Darkmoonblade/sunlight blade albo Crystal Magic Weaponem(jeśli wybrałeś int). Imo lepsza opcją jest int bo zyskujesz dostęp do wielu fajnych spelli.

 

co-op może i daje rade, ale przyznam szczerze że bardziej ucieszyłaby mnie możliwość zostawiania znaków do PVP.

 

Przeczytałem to i zwątpiłem. W grze jest 1 covenant polegający wyłącznie na zostawianiu znaków do pvp tak samo item pozwalający zostawić znak.

 

Albo jesteś słabym trollem albo rzuciłeś grę po kilku godzinach bo za trudna, nie wiem. Didn't read the rest.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

grze poświeciłem troszkę czasu, oczywiście nie żałuję...

 

jednak nie rozumiem nastawienia że albo komuś się podoba, albo ta gra go przerosła jest za trudna i tym samym się nie podoba.

 

Ja uważam że jest zbyt niedopracowana oraz zbyt uboga w kwestie o które śmiało można by wzbogacić grę.

 

Mówię w kwestii single playera.

 

Trollowanie to już synonim na wyrażanie opini innych od większości?

 

 

- 1:18 - miss ze względu na odległość, 1:23 miss.... ze względu na ?? trafienie miedzy nogi? 3:58 wariactwo kamery... pewnie chciał sie nacelować... no ale celowanie nie działa :/

 

A jeżeli nigdy nie widzieliście jak spear Ornsteina przechodzi przez brzuszek grubasa (i was trafia lub nie), to aż dziwne.

Edytowane przez subtag
Odnośnik do komentarza

AAA!! wybacz za spoilera, ale jak sie w kodzie zmienia (ustawia) zeby to wyglaalo jako spoiler?

 

co do reszty, to jest wielki skrót myslowy ktory wyrazal moje wielkie nadzieje na ten tytuł.

 

Bo o ile sam system rozgrywki uwaza za rewelacyjny, tak już potencjał zwiazany z czescia 2 jest dla mnie niewykorzystany.

 

Co do samych znaków, to raczej ucieszyłoby mnie rozwiązanie gdzie ciesze sie samą gra(w human formie) bez obaw czy ktos mnie nagle najedzie. Raczej nie chodzi mi o jakiś wielki strach, ale raczej o to, ze sama gra wymaga pewnego skupienia (a nie biegania i siekania), wiec najazd obcych niekoniecznie urozmaica taka rozgrywkę.

I tutaj właśnie jest mój skrót myslowy, gdzie preferowałbym wybór przeciwników w rozstawianych znakach.

 

Poprostu ilość mnie nie powaliła :/

Szczerze mówiąc to liczyłem na swoistego rodzaju arene do rozgrywek on-line, lub nawet ciekawszego multiplayerka - chocby glupi deathmtch.

 

 

Odnośnik do komentarza

@subtag. Myślę że dostajesz baty i dlatego gra ci się nie widzi. Przecież widać że cały czas szukasz dziury w całym. Może ktoś parę razy pod rząd oklepał cię w pvp, i się zraziłeś. Poza tym, jak dla ciebie deathmatch byłby ciekawszym multiplayerkiem, to ja wysiadam :wacko: .

Edytowane przez anarom_pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde zasiedzialem sie wczoraj :D 5 bitych godzin z wielkim bananem na twarzy, tyle motywow z demons souls fajnie uzytych w dark souls ze po prostu non stop sie czlowiek smieje :D

 

 

Jako ze w Demons Souls po pewnym czasie sie "poddalem" i skorzystalem z paru wskazowek w walkthrough, to tutaj na pewno tego nie zrobie - radocha z odkrywania wszystkiego samemu jest nieziemska i smierc juz nie jest takim problemem jak w Demons Souls, gdzie trzeba bylo caly level zapierdzielac :)

Odnośnik do komentarza

Poczekaj w ogóle aż sam zaczniesz odkrywać różne tajne przejścia czy całe opcjonalne lokacje (tak jak ja w pewnym miejscu, do którego wróciłem po 20h i byłem pewien że widziałem już wszystko) - w tym aspekcie Demon's wymięka, a satysfakcja nie do opisania.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skonczylem grac po znalezieniu windy do Firelink Shrine...i kurde, podoba mi sie ten system otwartego swiata, za(pipi)iscie pasuje do tej gry. Jesli chodzi o lokacje i design, to o ile nie wygladaja one na cos co by w rzeczywistosci moglo istniec (jak w demons souls) to moim zdaniem sprawia to lepsze wrazenie, wlasnie dzieki tym skrotow i roznych schowanym lokacjom :)

Odnośnik do komentarza

powiem szczerze że też mam ochotę zrobić sobie już nową postać... tylko nie wymyśliłem builda ani seta.

 

zgodzę się co do blight i cięć, ale nie chciałem już się czepiać aż tak bardzo.

 

Co do wypowiedzi poprzedników z radości odkrywania wszystkiego... no niby i fajnie, ale szczerze mówiąc w demonie o wiele wieksze wrazenie zrobily na mnie lokacje. Valley Of Defilement z ogromnym bagnem i wszechogarniającą ciemnością przebija cokolwiek z darka, rzeka z których dzieciaczki wyskakują przebija te szkieletorki. Brauje mi epickich motywów w stylu uciekanie przed smokiem przez cały mór w Boletarian. Bossa który by mnie powalił tak jak Dragon God. Tak jak wcześniej pisałem, moja opinia opiera się w dużej mierze na ogromnych oczekiwaniach.

 

W darku fabuła mnie nie powaliła, lokalizacje i przeciwnicy wydają mi się na siłę pozmieniane względem demona.

Brakuje kombinowania - sens fortres, jeżeli ktoś wyjaśni mi zasadę spadającej kuli to będę wdzięczny, czy jest jakaś fotokomorka, ktora sprawia ze mechanizm sam sie przestawia? Dlaczego mogę zabić golema rzucajacego plonacymi kulami, i sie nie respi, a ten od pułapki sie respi.

 

<Spoiler>

DLACZEGO nie można wygrać pierwszej walki z sethem? oraz - uwaga, pomimo założonego pierścionka, i tak traci się wsio a pierścionek nie działa :confused:

Co do drugiej walki, to jest bug, bo do walki wchodzi się bez mgły za pierwszym razem, tym samym jest mozliwosc wprowadzenia krabów - taka ciekawostka.

 

AAAA.. brakuje mi world tendency lub czegoś takiego... tych wszystkich black phantomów.

 

Ash lake - wielka lokalizacja w sumie z niczym sensownym (pomijam quest "cebulaczka" - który jest jedynym ciekawym dodatkowym elementem gry).

Odnośnik do komentarza

Valley Of Defilement jest imo tak tani i irytujący, że do jakiejkolwiek wielkości mu daleko :P Początkowo sam design świata BARDZO mi się spodobał, ale suma sumarum - meh. Za dużo powtarzających się, upierdliwych motywów. Niby Blighttown to rozwinięcie tej idei, ale jakoś bardziej mi podeszło.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

DLACZEGO nie można wygrać pierwszej walki z sethem? oraz - uwaga, pomimo założonego pierścionka, i tak traci się wsio a pierścionek nie działa :confused:

Musiałeś pomylić pierścionki, bo u mnie wszystko zostało. Chłopie daj spokój, bo uczepiłeś się tej gry jak mało kto. Prawie wszystko jest dla ciebie zrąbane. Masz problem z respiącym się golemem, mechanizmem który sam się przestawia, skaczącymi bossami, Setem itd. Cały czas się zastanawiam dlaczego w to grasz, skoro wszystko jest głupie. Proszę cię odstaw tę grę i nie zniechęcaj innych do zakupu. Z całego twojego marudzenia z niczym nie można się zgodzić. Jedynie @pit ma rację, że są zwolnienia między innymi w Blight town. Podsumowując, odstaw tę grę i kup sobie coś realistycznego, coś co cię nie zdenerwuje. Proponuję Simsy :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

widzę że typowa odpowiedź przeciętniaka, "jak się nie zgadzasz z nasza opinia to spadaj".

 

Z tego co wiem, to każdy może pisać i wyrażać opinie nt gry oraz jej aspektów,

ale nie każdy umie zaakceptować opinię inna niż własna.

 

Czy mam problem, tak bym tego nie nazwał, raczej próbuję zrozumiec tok myślenia twórców gry, oraz jej zasady.

Zamiast bezmyślnie wszystko łykać i twierdzić "tak ma być".

 

Jak mogę zniechęcać do zakupu skoro w swoich wypowiedziach wyrażam także zadowolenie za całokształtu, oraz samej rozrywki. A jeżeli się nie zgadzasz z moim marudzeniem, to napisz że się nie zgadzasz, a nie zniechęcaj mnie do wypowiadania zdania na forum, bo ukazujesz tylko swoją bezsilność wobec zdania odmiennego od Twojego.

 

Czy simsy są realistyczne? nie mi to oceniać, bo nigdy nie był to mój gatunek gier, i serii nie poświeciłem zbyt dużej uwagi i czasu.

 

Zauważ że sam proponujesz "odstawienie" gry, tym samym zniechęcając innych ludzi, mówiąc im do zrozumienia... ze jezeli będą mieli jakiekolwiek uwagi lub problemy z grą, to niech nie grają.

 

 

Odnośnik do komentarza

Żadna gra nie ma nic wspólnego z realizmem więc te argumenty odpadają, chciałbym zobaczyć kolesia robiącego rollowanie w zbroi albo takiego co przeżył Fire Orba na maxowanego... wałśnie taki realizm mamy w grach, wszystkich.

W sumie masz rację subtag z wyrażaniem poglądów wolna wola ale ciekawi mnie co chciałby zobaczyć fan Demon`s Soul`s w kontynuacji "idealnej" bo odejście zbytnio od utartej ścieżki kończy się marudzeniem że "za bardzo" danie nie takich zmian to "za słabo" a podanie zmian w ogóle jest dla części całkowicie niestrawna, co zmienić? Nie mówię o naprawieniu bugów które to też się okazuje jak spatchowano to "za łatwo" no ludzie umiaru troszkę.

Odnośnik do komentarza

Dark Souls w pigułce wygląda tak:

 

0h-2h omg to jest osom

 

2h-40h fuck dead, invade dead, damn archers w anor londo, (pipi)A CHEAP BOSS , O (pipi)A ZNOWU (pipi)A, JAKA TA GRA JEST GŁUPIA PRZECIEŻ NIE POWINIENEM ZGINĄĆ FFFFFFFFFFFFFFFFFFF

(40h dałem bo to średni czas dla przejścia gry za pierwszym razem)

 

41h-xxh czytaj ng+ -ok dostaję po tyłku mocniej ale wiem o co kaman więc dam radę

 

Reszta czasu(nowe postacie etc)-GAME OF THE YEAR

 

Każdy z nas przeżył fazę drugą, tylko różnica jest taka,że niektórzy spięli poślady i przebrnęli ją ciesząc się każdym sukcesem, a niektórzy postanowili wylać swoje żale na losowym forum konsolowym i olać resztę gry.

 

DZIEŃ DOBRY

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem, to każdy może pisać i wyrażać opinie nt gry oraz jej aspektów,

ale nie każdy umie zaakceptować opinię inna niż własna.

Zgadzam się z tobą. Ale w każdym twoim poście prawie wszystko ci się nie podoba. I w większości są to nic nie znaczące rzeczy. Odnoszę wrażenie że maniakalne poszukujesz błędów i dziwactw, żeby dowieść że gra jest bardzo niedopracowana. Daj spokój z tą krucjatą i czasami napisz o dobrych rzeczach, których w tej grze znajdziesz o wiele więcej :) .

Ale już się nie czepiam i rozstańmy się w pokoju :) . Będę znosił w milczeniu twoje kolejne ataki na tę grę :(

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...