Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o tym, ale nie lubię toporów. BK GS lubię, halabarda też jest fajna. Z dragon weapons nigdy nie korzystałem, oprócz Moonlight sword. Jakbym robił str build to musiałbym wybrać między Black night weapons, a dragon GS. Zrobię sobie któryś build dla beki. Pobiegnę chyba od razu po dragon GS, będę chodził z tym 2H i pomagał low lvlowcom. :P

Odnośnik do komentarza

Nie da się ale możesz wymienić ze snugglim na drugą sztukę za Xanthous Crown.

hmm a co to takiego?? :)

 

Hełm z jednej zbroi, w painted world of ariamis możesz znaleźć.

 

Panowie mam 70lv i nikogo niema.

Gdzie najlepiej pomagać z takim lv. bo chodzi mi o medale.

 

Podbij do 90 i wszędzie powinni cię wzywać ludzie z ng+

Odnośnik do komentarza

Pytanko mam do forumowiczów, grał z was ktoś w Dark Souls wystarczająco długo, że jest w posiadaniu Leo Ring i Hawk Ring? Przed chwilą tak spier...iłem sprawę, że aby je zdobyć muszę kolejny raz grę przejść... Byłby ktoś tak miły i użyczył mi tych pierścieni tylko na chwilę (wersja na Ps3)?

Odnośnik do komentarza

Nie da się ale możesz wymienić ze snugglim na drugą sztukę za Xanthous Crown.

hmm a co to takiego?? :)

 

Hełm z jednej zbroi, w painted world of ariamis możesz znaleźć.

 

 

Dzieki to zaraz sie tam wybieram bo akurat jestem w Anor Londo.

Tylko idź w human formie bo musisz zabić npc black phantoma by zbroja się pojawiła

zabilem tego black phantoma Jeriemiach sie nazywal ale dostalem tylko jego bicz, chyba ze jest jeszcze jakiś inny??

Odnośnik do komentarza

Za Priscillą na ławce po lewej będzie leżał jego set. Jeżeli zrobiłeś to wszystko na jednym życiu to musisz zrobić reload, bo set się tam nie pojawi. Jeżeli wyszedłeś z Painted World to set będzie tam leżał przy kolejnej wizycie.

Tak jest mam go:) i piercionek odzyskalem az chce sie grac. W pierwszej próbie poleglem na bossie bo niewiedzialem jak go ugryść ale pozniej jakos sie udalo chodz był remis( odbywoje death) ale dusze i fanty mi przypisano:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...