Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kolejny build, tym razem pod riposty.

 

Walka tym jest dość specyficzna. Albo się uda i wsadzę ripostę za 2,2 k albo polegnę próbującbiggrin.gif

 

Statsy:

Vit:64

End:40

Str:12

Dex:35

Faith:35

 

 

Broń: Estoc+15 i Rapier+15(czasami Claw+15 i Spear +15)

Tarcza: Target Shield+15 lub East-West Shield+15

Zbroja:

Hallow Thief's Hood +10

Hallow Thief's Leather Armor+10

Reszta Hawela(by mieć minimum poise)

Ringi:

Hornet Ring

Dark Wood Grain Ring(czasami zmiana na RoFaP)

 

Oczywiście obowiązkowo mam Darkmoon Blade

 

Build zrobiony typowo pod riposty, ale da się również pograć normalnie. Estociem z DMB zadaję prawię 400dmg więc nie jest źlesmile.gif

 

Riposta Rapierem+ DMB zabiera ok.2,2k więc jest okbiggrin.gif

Odnośnik do komentarza

obejrzalem twoj 1szy filmik i... albo biles samych gosci na pierwszym levelu albo pvp w tej grze to porazka, zeby rozwalic kogos 1 hit'em....

Tyle zabiera riposta. Z tym, ze zalezy czym ja robisz:) I uwierz mi, ze nie byli na 1 lvl- tego nie wybierasz. jak nie grales w Dks to zagraj i sprobuj kogos zabic jednym hitem:D Zaloze sie, ze zginiesz ze 20 razy nim kogos ubijesz(to jest optymistyczna wersja) Edytowane przez bokser
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panie i Panowie mam dwa pytania, bo nie bardzo wiem o co chodzi. po pierwsze niekiedy mi wyskakuje komunikat "Disaster are gone server.." (lub coś podobnego), możecie mi wytłumaczyć co to znaczy.

 

A druga sprawa, dzisiaj przywołali mnie do innego świata i jakie było moje zdziwienie jak wyskoczył na mnie dark phantom (sterowany przez kompa), podobnie jak w demons souls jak miałem złą karmę.

Odnośnik do komentarza

Bronie lightning można robić u kowala w Anor Londo. Najpierw trzeba zrobić broń na +10 dla normalnej ścieżki u Andre (kowal przy wejściu do Sen's Fortress) a następnie można ją przerobić na lightning w Anor Londo. Potrzebne są do tego titanite chunki - do znalezienia w różnych miejscach; dropy z jaszczurek, Black Knightów i Royal Sentinelów w Anor Londo (ale oni rzadko dropią).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panie i Panowie mam dwa pytania, bo nie bardzo wiem o co chodzi. po pierwsze niekiedy mi wyskakuje komunikat "Disaster are gone server.." (lub coś podobnego), możecie mi wytłumaczyć co to znaczy.

 

A druga sprawa, dzisiaj przywołali mnie do innego świata i jakie było moje zdziwienie jak wyskoczył na mnie dark phantom (sterowany przez kompa), podobnie jak w demons souls jak miałem złą karmę.

Napis "Disaster are gone after..." pojawia się jak ktoś pokona gracza, który nałożył klątwe w twoim świecie. Gdy masz takową, to niektórzy przeciwnicy są koloru czerwonego i o wiele, wiele potężniejsi i trudniej ich pokonać.

 

A co drugiej "sprawy";) to jest to normalne i w niketórych światach spotkasz BF, będąc pod postacią człowieka.

Odnośnik do komentarza

Czy prócz dołączenia się do leśnego bractwa,straciłem możliwość pozyskania jakiś fajnych przedmiotów?

 

Kocur ofiaruje graczowi Cat Covenant Ring, który to służy do zabawy w "obrońce lasu". Późniejsze eventy związane z tym covenantem dają dostęp do paru innych przedmiotów (między innymi wspomniany pierścień, który zmienia animację uniku). Jeśli zabiłeś kota przed przystąpieniem do leśników, to straciłeś możliwość zdobycia tych fantów - nie przejmuj się jednak, kontynuuj grę a pierścień będziesz mógł zdobyć w kolejnym cyklu :)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
kontynuuj grę a pierścień będziesz mógł zdobyć w kolejnym cyklu :)

 

Kurcze nie będzie następnego cyklu,gram w to od listopada,i drugi raz się nabrać nie dam :D Pochłaniacz czasu jak "diabli" :D

Szkoda bo właśnie na tym pierścieniu od salt mi zależało :(

Dzięki za szybką odpowiedz :)

 

Ps: Skorzystam jeszcze z okazji i zapytam o ten qeelag fury sword,czytałem poprzednie posty i za cholere nie wiem jak go zrobić może ktoś łopatologicznie?:D Dusze mam,ale co dalej nikt mi go nie chce wykuć:(

Edytowane przez Rufus
Odnośnik do komentarza

Pierwsza sprawa, udaj się do kowala w Anor Londo, druga kwestia to przygotowanie "budulca" (cholera, właściwie, to na odwrót, najpierw materiały, później wizyta u kowala) . Jeśli dobrze pamiętam, to będzie Ci potrzebny jeden z mieczy typu curved np.: Falchion lub Scimitar podniesiony do +10, no i oczywiście dusza Quelaag. Wraz ze sprzętem udaj się do kowala-giganta w AL.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

kurde. nie kminie tego DSa. na kazdym kroku slysze tylko dobre rzeczy o tej grze. gram w RPGi od jakichs 8 lat i naprawde jestem fanem. staralem sie polubiec DS, gralem pare godzin ale kurde nie dalem rady, ta gra mnie doprowadza do szalu ;-) co w tej pozycji jest czym sie tak duzo osob jara. ja rozumie, poziom trudnosci wkoncu dopomogl pierwszej czesci Ninja Gaiden do sukcesu. ale ta pozycja wrecz jest frustrujaca - i nie z powodu poziomu trudnosci, tylko przez "dziwne" (delikatnie mowiac) rozwiazania typu respawn mobow po sejwie. wtf. mam nadzieje ze nikt sie nie czuje teraz zaatakowany, to moje osobiste zdanie, i respektuje to ze duzo osob sie ta gra jara - i ja wlasnie chcialbym wiedziec, czym dokladnie, zeby tez moc sie nia jarac!

 

also - kurz und knapp: jak pokochac ten tytul?

Odnośnik do komentarza

No właśnie o to chodzi, że masz jakiś tam limit potionów i na tym limicie masz przejść dany etap. To jak jakieś życia w platformówce czy coś, całą grę spokojnie da się przejść pewnie bez żadnego zadrapania. Podejrzewam, że gra jest aż tak lubiana właśnie za to, że daje potężne wynagrodzenie dla tych co się starają : >

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...