Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, zacząłem grać od nowa, nową postacią(Sorcerer) i ponownie wsiąkłem. Czuję jak bym grał w prawie nową grę... i tak poniekąd jest bo dziś odkryłem zupełnie nową lokację, do której nie dotarłem za pierwszym razem xD. Ogólnie magiem gra się ciekawiej niż tankiem. Już wiem jaką postać wybiorę na pierwsze obcowanie z DS2. 

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Kalameet...aaaaah ta szmata :P

 

@Wiolku, ja na razie mam postacie które ida w sile, holy, i ogolna. Planuje tez wlasnie zrobic kogos w rodzaju sorca/pyro, bo wogole nie czaruje w tej grze. No i jeszcze jedna postac zrobie pod dex, moze wonderer lub thief.Ogolnie staram sie robic postacie ktore bazowo zostaly stworzone w odpowiednie klasy. Tak jest chyba fajniej ;)

Odnośnik do komentarza

Level to 10% +10 od Twojego. Kladziesz white na ziemi, a kumpel (jesli jemu chcesz pomagac) musi być pod postacia ciała. W DkS jest o tyle minus w porownaniu z Demonsami, ze nie ma dedykowanego serwera i jest ich wiecej niz jeden, wiec jak kumpel nie bedzie widzial Twojego znaku to zaspamuj polozeniem znaku 5 razy i czekaj z minutke max. Do skutku. Jesli bedziecie miec pecha to moze potrwac do 5min.

 

EDIT: Jak cos to pytaj o wszystko. Jestem veteranem Soulsow, wiem o nich wszystko i czolowka na swiecie w pvp ^^

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Bartiz, zapraszamy na dark-souls.pl ;)

A Raikoha nie słuchaj, on już w DkS nie gra ;P

 

Ok, żeby nie było, że tylko spamuje, masz tu mój ulubiony build:

 

http://mugenmonkey.com/darksouls/?c=286936956258177482

 

-staty pozwalają wypróbować wiekszość najlepszych broni w grze

-zamiast Claymora sprawdza sie Halabarda, Flamberge, Silver Knight Spear (jak ktoś bardzo w(pipi)i;P) a nawet Chaos Blade

-zamiast Furysworda- modny ostatnio Longsword oraz Rapier i Shotel wedle potrzeb

-tarcza dowolna o wadze 3

-najlepszy imo zestaw pyro (z wykorzystaniem 45dex)

-wolf ring w razie potrzeby zmieniany na RTR, DWGR i Hornet

-niezły wygląd z uniknięciem tego czym wiekszość starych graczy gardzi

Edytowane przez Lipert
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tarcza została w planerze bo w początkowym założeniu miała być tam Halabarda do której Spider pasuje. Wiekszość czasu biegam z Grass (wiem, też paskudna:)) i zmieniam na Crest gdy trafie na maga.

 

Ogólnie mój build nie należy do wyspecjalizowanych killerów typu flipujący Chaos Blade czy zbuffowany Falchion ale daje niesamowitą frajde zwłaszcza jeśli lubi sie wachlować sprzetem podczas walki. Z tego powodu uwielbiam quality chociaż do Spadesa jeszcze troche mi brakuje;) Obadajcie to:

i inne jego filmy. Dla tych którzy nie łapią- tak, on zmienia pierścień w czasie animacji parry...
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na początku ciężko doradzić, bo Ty sam nie wiesz czym Ci sie gra fajnie, a czym nie. Nie wiem też czy chcesz iść w typowego wojownika z mieczem i tarczą czy jednak może trochę magii....

Nie wiem też czy wolisz szybsze bronie, czy wieksze i wolne. Zresztą grasz pve, wiec strata jakiegokolwiek punktu znaczenia wiekszego nie ma. Polecam Ci wziąść Zweihandera (jest blisko firelink shrine w drodze do katakumb - poznasz po kosciotrupach). Zrób sobie statsy tak byś mógł nim machać. Resztę wal w vitality i endurance. Polecam Ci też pyromancje - dobra na poczatek i nie skaluje sie z niczym, a zalezy jedynie od upgrade'u łapki. 

Odnośnik do komentarza

Zaczalem ds w piatek i gra jest dosc przyjemna, system walki jest solidny czuc w nim wage zelastwa z ktorego sie korzysta, dzwieki tez soczyste. Wrecz szkoda, ze nie siegnalem po ta gre wczesniej. Zniechecal mnie do niej dziwny hype, ktory mowil przede wszystkim, ze gra nie ma trybu easy i dlatego jest taka wspaniala. Toc potrafie sobie wyobrazic wieksze atrybuty w grze niz brak wyboru stopnia trudnosci a skoro to miala byc glowna atrakcja to wyobrazalem sobie, ze ta gra nie ma nic wiecej do zaoferowania. Okazuje sie jednak, ze ma tez dobry klimat i tym dla mnie ta gra stoi przede wszystkim. Gram singla offline rycerzem i jest calkiem ok.

Odnośnik do komentarza

Easy mode jest w tej grze, ale ukryty i w zasadzie zalezy tylko od gracza. Np. grindujac dusze i pakujac postac, robisz prze-kozaka ( w grze nie ma level scallingu), ale tracisz na tym godziny grania. Lub inna metoda, to w pewnych miejscach przywolujesz sobie npc pomocnika do walki i wtedy trzeba sie naprawde postarac aby przegrac walke z bossem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chciałbym wreszcie ukończyć tę grę, miałem dwa podejścia i za każdym razem odstawiłem po czasie. Na tej nowszej postaci jako gift wybrałem sobie master key i nie wiem czy nie zacząć gry od początku. Wydaje mi się, że do niektórych lokacji wchodzę od "złej strony" i wrażenie z odkrywania kolejnych miejsc jest słabsze. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Myślę, żebyś grał dalej. 

Master Key to najlepsza rzecz na początek do wybrania. 

Serio, nie da się wchodzić do lokacji ze złej strony, bo jeżeli wejdziesz od złej to dostaniesz takie bęcki, że drugi raz tam nie wrócisz. ;) 

W ogóle co przez co to rozumiesz? 

Jedynie do Lasu można wejść z dwóch stron, a mianowicie, albo iść w lewo, otworzyć pieczęć i jesteśmy w lesie, albo iść w prawo i po pokonaniu hydry wejść po drabinie. 

Graj dalej. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...