Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

new game+ calkiem ok, troche szybciej sie przedzieram ale przeciwnicy maja niezle dopakowany atak. sa momenty rownie gorace jak przy pierwszym przejsciu. chociaz paru bossow z ktorymi sie meczylem poszlo teraz za pierwszym razem. a wczoraj skonczylem sesje po tym jak capra spuscil mi manto. popelnilem blad bo myslalem, ze zdaze wbiec na schody zanim mnie dosiegniee mieczem i olalem zaslanianie sie tarcza. no i oczywiscie przyplacilem smiercia swoj pospiech.

 

edit:

 

a teraz mnie wykonczyl ten olbrzymi szczur w kanalach. w sumie chcialem sie z nim sprobowacc bo za pierwszym razem skoczylem na niego z gory i poszedl na jednego hita. sam nie wiem czy new game czy new game+ jest trudniejsze. na plusie leveluje sie bardzo powoli wiec ponowne zdominowanie przeciwnikow wydaje sie trudnym zadaniem. 

Edytowane przez Vigor
Odnośnik do komentarza

W sumie ten numer w UK jest już chyba od jakiegoś tygodnia, ale tutaj chyba nikt o tym nie pisał: otóż w 200. numerze "Edge'a" pismo, że tak powiem, naniosło poprawki i przyznało retrospektywnie kilku grom oceny 10/10, których nie dało wcześniej. W ten sposób Dark Souls jest w gronie 25 gier w historii, które "Edge" ostatecznie tak wycenił.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ubiłem dzisiaj podwójne Sanctuary Guardiany (juz myslalem, ze nie dam rady - trudno w (pipi) z dwoma) i Gwyna. Na początku próbowałem ubić go parry i ripostą po widzialem, ze dosc latwo idzie, ale moje zdolnosci parry chyba troche słabują. Wrocilem do swojego normalnego setupu i ubiłem w końcu.

 

Po drugim spotkaniu stwierdzam, ze Hellkite to chyba najbardziej zepsuty boss w grze. Na wiekszosc jego atakow nie ma zadnej kontr-akcji ktora moglibysmy podjac i trzeba sie bawic w ganianie za murki czy inne schodki. A zianie ogniem od gory to juz w ogole kaplica - tylko stac i sie modlic zeby nie ubił.

 

No, ale zdechł ostatecznie.

Odnośnik do komentarza

 

Żadna gra nie jest trudna jeśli przechodzi sie ją ostrożnie -.-.

Tak,masz rację,zwłaszcza wyścigi,jedziesz powolutku, ostrożnie i wygrywasz,albo platformówki z limitami czasowymi...

 

.... serio nie zrozumiałeś?? Ostrożnie wcale nie znaczy wolno, tylko z głową w tym wypadku. Polecam zagrać w GT5 i jechać na pełnej piźdzje. Albo w Forze, łotever. Albo w jakąkolwiek inną samochodówke gdzie nie masz samochodu przylepionego do asfaltu i musisz troche ogarniać.

Odnośnik do komentarza

Mam, ale doszedlem tam zjezdzajac po jakichs pochylniach wiec tam sie nie moge wrocic. Jak chce isc dalej to wlasnie jacys rycerze wyskakuja we dwoch, nie moge ich u(pipi)ac, a jak chce przebiec gdzies dalej to tunel blokuja te jakby totemy z rekami.

Zrobilem nowa postac, z pierwszego black knighta wylecial mi sword, demona na moscie jednym skokiem ubilem, teraz jak znam skroty i taktyki to pojdzie mi ze 3x szybciej.

Odnośnik do komentarza

Sorry, nie chcę atakować ale nie lepiej było spiąć poslady i po prostu nauczyć się grać żeby przejsć tą lokację? Tych dwóch rycerzy po zabiciu już się nie pojawi, między pso-szkieletami da się przebiec bo są na maxa wolne a "koscio-wieżyczki" nie powinny sprawiać problemu w walce zaczepnej (cios, odchodzimy, podchodzimy, cios itd). Myslałem żeby napisać żebys nie wchodził tam bez Lordvessel ale po tym co napisałes to myslę, że w Anor Londo będziesz miał nie lada kłopoty...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...