Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Po zabiciu gargulców właśnie z tego co pamiętam ruszyłem po ten miecz.http://www.youtube.com/watch?v=nCojOqzjqnw o niego chodzi .Tylko że ja dobijałem siły by nosić go w jednej ręce.

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

Mam w planach przejsc gre jeszcze raz innym buildem.

Ubilem wczoraj gaping dragona, mial fajne wejscie ale walka z nim to jakis zart. Caly czas go obiegalem i bilem w okolice tylnej prawej nogi, uleczyc sie musialem tylko raz bo pod koniec zaczalem juz na pale bic i mnie raz zlapal a tak to zadnym atakiem nie trafial. Najwiecej problemow mial z typem na murze, przed tym mostem z czerwonym smokiem, dopiero po fakcie sie dowiedzialem ze mozna wejsc na wieze i trzy skoki na jego leb wystarcza zeby go ubic.

Odnośnik do komentarza

a po co mi? mlynem dostalem sie do valley of drakes, a potem to juz kawalek do firelink.

Swoja droga, nie da sie odzyskac ogniska w firelink? Zginela ta babka z klatki po tym jak zadzwonilem w drugi dzwon.

I czy da sie wymieniac itemami z innym graczami? Mam fajny miecz dla mojej drugiej postaci z innym buildem.

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Za pomocą Lordvessel można się teleportować. Z innymi graczami da się wymieniać itemami. Co do ogniska to babkę

zza krat za(pipi)ał żółty rycerz, którego uwolniłes zanim zatłukłes gargulce. W Anor Londo po wejsciu do katedry będzie można nawiedzić jego "swiat", zabić drania i odzyskać duszę kobiety, która z powrotem "ożywi" ognisko

 

Odnośnik do komentarza

A to nawet nie wiedziałem, bo szczerze powiedziawszy nie używałem tego ;) jakoś by to za proste było.

 

Swoją drogą planuje zacząć znowu granie (ale na PC tym razem..), a że już ograłem wszelkich wojaków, chyba wystartuje magiem. Typowo pod Pyro. Może jakieś to wyzwanie bedzie.

Edytowane przez Plamek
Odnośnik do komentarza

114h i jestem przy lysym smoku. Na razie za(pipi)al mnie z cztery razy przy czym raz dostalem klatwe. Ale mu dzis po pracy pokaze, wezme jakas bron typu bomby czy luk bo mieczem go nie siegne, jak juz zdazylem sie nauczyc. Juz powoli widze koniec tej gry.

 

Co smieszne, wyglada na to, ze podstawowa wersja w ktora gram jest trudniejsza od spaczowanej prepare to die edition.

Odnośnik do komentarza

Jeśli spotykasz go po raz pierwszy w Duke's Archives, po wjechaniu do niego windą to

 

 

zgon tutaj jest niejako fabularny i nie dasz rady go zabić

 

 

Wersja pre-DLC miała trochę trudniej zaplanowane lokacje (Lost Izalith, gdzie najbardziej da się odczuc nerf na aggro range), dropy,  itd, ale miała o wiele więcej bardzo mocnych rzeczy (zgliczowana magia i weapon buffy, flip ring, ring of fog, lightning i fire damage, pyro) przez co i tak grało się dużo łatwiej.

Odnośnik do komentarza

Tych mocniejszysz rzeczy cos nie czuje poza tym np. szkielety w katakumbach i muszki na bagnach nie daja zadnych dusz. No i chyba ilosc otrzymywanych dusz skaluje sie z poziomem doswiadczenia czyli z czasem dostaje sie coraz mniej dusz. Chociaz akurat to ciezko jest mi ocenic bo mam jajoglowe i ona mi zabierala i chyba dalej zabiera czesc dusz, wiec to moze byc to a nie skalowanie.

Zeby sie wyleczyc z jajoglowy musze tez rzezniczyc bo niepotrzebnie zabilem npc dajacego lek i teraz musze biegac i ciachac potwory z kokonem na plecach aby lek wypad z nich. Wczoraj prawie godzine ciachalem i wciaz dupa. Moze poprostu skoncze gre z jajoglowa.

Odnośnik do komentarza

ej no ale ich jest malo, dwie czy trzy w tym lesie a potem trzeba cisnac kawal do ogniska. tamtych z kokonami jest duzo i sa blisko ogniska.

 

a ten lysy smok zabral mi dzis cala nadzieje. lutuje go a temu po kazdym ciosie wraca zdrowie. probowalem ogniem ale lipa, lukiem na smoki probowalem i tez nic. no na ten moment zagadka calkowita. tylko mi nie podpowiadajcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...