Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Kazub dzięki za rozpiske ale juz ulepszyłem maczuge+5 i wymiata narazie, ponad +100 do dmg z siły, a mam jej chyba dopiero 28

 

zeweihander moze ma różnorody movesetale taki R1 który dobrze sie sprawdza na kilku wrogów w wiekszym pomieszczeniu ale kompletnie sie go nie da użyć w wąskim korytarzu, i trzeba kombinować

 

 

póki co powalcze troche maczugą, jak mi sie znudzi to pomysle nad czyms innym, jednak mam inny kłopot - przydała by mi sie lepsza zbroja bo przy powolnej broni nie raz mnie trafią w takcie animacji, i potrafią zabrac 40% zycia nawet zombiaki, to sporo

 

jaka jest dobra zbroja łatwa do zdobycia w miare na początku? dobra dla postaci która chciała by troszke tankować a nie caly czas robić szybkie uniki

 

moze Elite Knight Set z darkroot garden? czy cos inneg polecacie?

 

 

btw wczoraj mnie pare razy zabił havel (postać STR) mimo że maczugą wale backstaba za ok 250hp wiec wystarczy ze 4 razy go walnąć to jakoś nędznie robiłem uniki i za kazdym razem mnie dorwał, a zabijał 1 strzałem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

używany przez giant dada i pokrewne, najbardziej przegięte buildy

Wszystko ok Kazub, ale z tym to przegiąłeś :D Giantdad nie był nigdy przegiętym buildem, był buildem, który po prostu kasuje scrubów i był "hehe taki fajny, bo z tego śmiesznego filmiku na jutubie". Zweihander nawet na DaSowym lagu był zbyt prosty do roll BSa, a jak ktoś miał skilla to i pierwszy hit parował z dobrą skutecznością. Dodatkowo zjadał dużo staminy.

Dużo lepiej sprawuje się Claymore, który jest zdecydowanie szybszy, ma thrust, dobrze zjada poise (megadobry running r1), świetnie deadangluje.

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

Chyba odpuszczę sobie DS na jakiś czas :( to (pipi)ane Blighttown doprowadza mnie do (pipi)icy. Co chwila albo gdzieś spadnę, albo zginę przez jakiegoś penisa strzelającego strzałkami z toksynami, a skończyły mi się mchy. W ogóle optymalizacja wersji PC ssie :/ mam nadzieję, że w dwójkę pogram w minimum 30 fps nawet na najniższych. Soulsy to chyba jedyna gra gdzie mam tak bardzo wy(pipi)ane na grafikę :D 

Odnośnik do komentarza

Stone armour obok alviny

 

wiem o jego lokacji ale jeszcze nie mam wstępu tam, nie mam 20.000 dusz na zakup klucza ani nie zabiłem hydry , zreszta ona jest mega ciężka, aż tak cięzkiej to raczej nie chce

 

 

Havel + maska na eq load (nie pamietam czy matka czy co to bylo), + BKS+5 i jazda. Ewentualnie goły i BKS+5.

 

nie dokładnie wiem do czego ten post sie odnosi, i co to jest bks? blak knight sword? set?

Odnośnik do komentarza

Najlepszy armour jeśli chodzi o stosunek poise/waga to zbroja tarkusa, którą można znaleźć przy obrazie w anor londo. Pamiętaj Yano, że jak patrzysz na statystyki setów, to patrz na poise, a nie defense. Posiadanie 40 poise to minimum.

Odnośnik do komentarza

Chyba odpuszczę sobie DS na jakiś czas :( to (pipi)ane Blighttown doprowadza mnie do (pipi)icy. Co chwila albo gdzieś spadnę, albo zginę przez jakiegoś penisa strzelającego strzałkami z toksynami, a skończyły mi się mchy. W ogóle optymalizacja wersji PC ssie :confused: mam nadzieję, że w dwójkę pogram w minimum 30 fps nawet na najniższych. Soulsy to chyba jedyna gra gdzie mam tak bardzo wy(pipi)ane na grafikę :D

Szczałkarze się nie respawnują więc z czasem będzie tylko łatwiej.

Odnośnik do komentarza

kurde po dzisiejszej grze jestem zarowno zadowolony jak i zły...

 

sporo zrobiłem maczugowcem, znacznie szybciej nim gram niż magiem pare dni temu, w sumie dalej "doszedłem" niż magiem (chociaż magiem byłem w blightown a siłaczem nie)

 

dziś zabilem havela, poszedlem do darkroot, zabiłem knighta z BKH, potym rozwaliłem garden (część przed kluczem) , maczugą zabijałem kamiennych rycerzy jednym strzałem, zabiłem motyla, przy pierwszym przysiadzie zjechałem mu życie, potem zabiłem gargulce, a potem ... capra demon mnie za(pipi)ał 2 razy i straciłem 9 humanity które miałem uzbierane bo tak dawno nie umierałem :/ poszło też pare tysi dusz ale to pikuś i mało mnie obchodzi, ale 9 humanity zbierałęm kilka godzin... fajnie leciał loot dzięki nim...

za 3 podejsciem zabiłem capre, niestety nie wydropił miecza (pewnie przez 0 humanity)

 

potem znazłem do butchera po large ember i ulepszyłem maczuge do +7, jest całkiem mocarna, przy 33 siły. i na koniec zabiłem tytnite demona i .. koniec na dzis

 

ale żałuje humanity... moglem sobie pokindlować ogniska przed walką z tym (pipi)anym caprpa demonem, i to oczywiscie przez psy zdechłem, jak za 3 razem je zabiłem to walka dalej była dosyć łatwa

 

 

niby fajnie sie gra tym maczugistą ale teraz zasysam nino kuni wiec zrobie sobie jutro przerwe od męczenia dupy

Odnośnik do komentarza

 

Stone armour obok alviny

 

wiem o jego lokacji ale jeszcze nie mam wstępu tam, nie mam 20.000 dusz na zakup klucza ani nie zabiłem hydry , zreszta ona jest mega ciężka, aż tak cięzkiej to raczej nie chce

 

 

Havel + maska na eq load (nie pamietam czy matka czy co to bylo), + BKS+5 i jazda. Ewentualnie goły i BKS+5.

 

nie dokładnie wiem do czego ten post sie odnosi, i co to jest bks? blak knight sword? set?

 

Sword. 

Odnośnik do komentarza

tak na przyszłość, jakby ktoś nie wiedział

 

ring of sacryfice zabezpiecza dusze i humanity przed utratą na wypadek zgonu, ale nie tylko wtedy. najlepiej zakładać go, kiedy wracamy do blood staina odzyskać towar, bo w razie zgonu zabespieczy blood staina i da kolejną szansę na powrót. kilka ringów można znaleźć i sprzedaje je oswald na wieży w undead parish, po 5k za sztuke (ma ich 10, potem już nie sprzedaje, aż do kolejnego playthrou)

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...