Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

zrobilem sen fortress dexem, w sumie nie do konca ale jestem już na dachu i w większości go obskoczyłem, juz tylko łatwe rzeczy mi zostały (nie zrobiłem też całkwicie dolnej lokacji z breją na dnie bo nie mialem tam nic ciekawego do roboty

 

w sumie stresu było sporo ale nie był az tak trudno jak sie ostrożnie grało,

 

zdechlem tylko raz i to w najgorszy sposob - chcąc strzelić z łuku stojąc na wąskim mostku nacisnalem zły guzik i zamiast strzelić machnąłem kosą robiąc krok i spadłem w przepaść

Odnośnik do komentarza

katakumby robię zawsze po zabiciu w drugi dzwon, żeby szybko mieć rite of kindling, z tym, że

najpierw zabijam undead dragona w valley of drakes, żeby mieć astora's straight sword

 

 

a tomb of giants to się robi po zdobyciu lordvessel w anor londo

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza

mieczyk astory zawsze biore na samym poczatku bez zabijania smoka, głownie tak naprawde dla tarczy, bo żadna moja postać nie ma 14 faith żebym mógł używać miecza

 

podobno gdzieś dostaje sie jakiś holy-mieczyk (chyba Falchion?) tzn gotowy już nasycony bez potrzeby ręcznego ulepszania, gdzie go mozna znaleźć?

 

i btw moj kosynier radzi sobie dobrze kosą, ale chce mieć jeszcze drugą broń np z fire, bo czasem dobrze ognia użyć, jaka broń sie dobrze nadaje do nasycenia fire? balder side sword? cicard rapier?

raczej bym chciał coś szybkiego jednoręcznego w przypadku broni fire, napewno nic ciężkiego bo moj dex build ma 14 siły tylko

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie kiedy sie powinno robic katakumby i tomb of giants? Nigdy tam nie bylem na poważnie tylko chwilowe wypady. Teraz robie dexem anor lando i jakos sobie radzę ale tak sie zastanawiam czy nie zrobicz odskoczni do katakumb

 

katakumby kiedy chcesz, a tomb of giants po anor londo i teleportacji, bo z tomba sie długo wraca. sam tomb pod względem trudności to jedna z ostatnich lokacji, jak nie ostatnia/przedostatnia

 

grając normalnie, to po depths lub blightown  można już zejść do katakumb 

 

 

podobno gdzieś dostaje sie jakiś holy-mieczyk (chyba Falchion?) tzn gotowy już nasycony bez potrzeby ręcznego ulepszania, gdzie go mozna znaleźć?

 

nie ma do znalezienia żadnej standardowej broni divine, jest tylko ocult club w anor londo, którą możesz zredukować do divine +5 u andre (kowal w undead parish). chodzi ci o coś na permanentne zabijanie szkieletów, kiedy ich necromancer jest przy życiu ? silver knight straith sword ma divine, jest rare dropem z rycerzy w anor londo. albo astora straith sword. albo grant, ale jest na końcu tomba i ma kosmiczne wymagania str/faith, więc cie interesuje.

 

 

jaka broń sie dobrze nadaje do nasycenia fire? balder side sword? cicard rapier?

 

rób co chcesz. bardzo dobrą bronią z fire (a konkretnie chaos), jest quelag fury sword, robiony u kowala w anor londo przy użyciu duszy quelag i jakiegoś curved sword+10. jak każdy chaos ma bonus do fire dmg  za użyte humanity (do 10 max)

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

a ja pokonałem 2 łuczników w anor lando, za drugim razem :D chociaż strasu było od groma

 

za pierwszy razem gość nie chciał schować łuku i musiałem sie turlać zeby unikać strzał bedąc juz blisko niego, aż sie sturlałem w przepaść

 

za drugim razem szybko schował łuk i zaczął atakować tak że sam spadł

 

na szczęscie odzyskałem dusze bo biegam z 20 humanity w sobie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...