Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Z ciekawości przeleciałem się dziś po kanałach kreskówkowych w TV. Muszę przyznać, że dzisiejsze kreskówki to tak gnój, że to się w głowie nie mieści. Oglądanie kreskówek zawsze będzie mi sprawiać frajdę, ale to, co kiedyś leciało na Fox Kids, czy Cartoon Network to Mount Everest w porównaniu do tego, co dziś puszczają. Nic dziwnego, że wiele dzisiejszych dzieciaków ma guwno zamiast mózgu.

Odnośnik do komentarza

W tym problem, że kiedyś prawie każda lecąca na CN, albo FoxKids była fajna. A jakie według Ciebie są dziś fajne ?

No adventure time jak juz pisałem. Kilka znam ale nie chce mi sie pisac;]

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Adventure Time

spongebob

Bravest Warriors

Zwyczajny serial

 

trochę tego będzie. I dla mnie wszystkie te wymienione biją krowę i kurczaka, dextera i ataomówki (nie ujmując tym serialom. A to tylko początek wymienieniania i nawet nie mysle o japonskch animkach i serialach pokroju futurama, southpark i famili gay

Edytowane przez gekon
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale nie wszystkie "nowości" są takie same. Jak oglądałeś randomowe gówna to się nie dziw. Badziewie było, jest i będzie puszczane nezaleznie od lat. Podobnie jak perełki.

 

 

 

Aha,m jak już gadamy o wspołczesnych kreskówkach?

 

WTF. o co chodzi z kucykami ponny? Myslałem, że to kreskówka dla 3latek, aż się ostatnio dowiedziałem o jakiejś subkulturze i że oglądają to nawet chłopcy, ba. mężczyźni (przynajmniej wiekowo) w moim wieku około 30. I takich typów jest na serio dużo. Sam ich znam. Mają własne fora i czaty. Tak. 30letni faceci dyskutują na forach o bajce dla 3letnich dziewczynek.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kłócicie się i kłócicie, a nikt nie poddał odpowiednich argumentów :D, to nie w My little pony leży problem tylko w fanach tego serialu ,gdyby bronies nie odnosili się tak za bardzo ze swoim serialem na każdej stronie internetowej i nie spamowali obrazkami ,filmikami z serialu oraz nie zaczynali kłótni, wtedy nikt by ich nie hejtował ,czytałem wiele tematów o MLP w których emocje brały górę i zaczął się regularny flejm ,oglądajcie sobie te kucyki ja do was nic nie mam, problemem jest wasze nachalne wciskanie tej kreskówki osobą nie zainteresowanych tematem o erotycznej wersji MLP nie wspomnę, bo każdy NORMALNY fan tej kreskówki nie akceptuje tego główna, a fapanie to tego...ehehm zostawię to bez komentarza...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...