Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

My tu gadu gadu, a za jakiś tydzień wskoczą 3 miliony sprzedanych kopii. Najlepsze jest to, że sprzedaż nie spada, ciekawe co będzie po premierze 1.8 a potem pełnej wersji O__O Już widze ten wysyp filmów na YT.

Odnośnik do komentarza

Nie. Ale po pełnej wersji na pewno ruszy jakaś większa reklama, a do tego wielu nowych let's playerów pewnie zacznie robić filmy z Minecrafta, a starzy prawdopodobnie go odświeżą po adventure update. Tym samym będzie szansa dotarcia do jeszcze większej ilości osób. To + wersja na Xklocka i mocny wzrost sprzedaży jest więcej niż pewny ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

tzn pelno ludzi ktorzy kupili bete minecraft? bo z tym "tak" i tym co potem piszesz to sam sobie przeczysz ^^<br /><br />i pokaz mi prosze inna gre gdzie musisz KUPIC bete by w nia grac i potem dostaje "pelna" wersje ZA DARMO, bo cos tam mowisz o pelno. (preordery sie nie licza bo tam placisz za pelna wersje a nie bete)

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Czytanie ze zrozumieniem, pełno jest ludi, ktorzy wciaz czekają az wyjdzie pełna wersja, ja kupiłem tylko dlatego, bo cena wzrastała. Beta model sprzedazy jest coraz czestszy, wejdź sobie na indie games i coś poczytaj, z tych najwiekszych:

Overgrowth

natutal selection 2

spy party

Lords of uberdark pewnie też jak juz bedzie bardziej stabilny

Odnośnik do komentarza

Napisz proszę coś więcej o tym, nie wiedziałem, że takie rzeczy w ogóle istnieją O_o? Skąd się bierze te mapy? Gra się w nie offline czy online? W jaki sposób to działa?

 

Ta gra mnie coraz bardziej zadziwia, to jest niesamowite, co można za jej pomocą stworzyć. Wyobraźnia ludzi + minecraft + miliony grających = OMGWTFWOW.

 

Wiedzieliście, że można grać w Minecrafta normalnie przez przeglądarkę :D? Jak ma się konto nie-premium to była wersja Classic dostępna, teraz mi się odpala normalnie beta 1.7.3. I tutaj pytanko: można jakoś w tego Classica online grać? Fajne to było, można było po prostu budować :).

Odnośnik do komentarza

Mapy bierze się z forum Minecrafta bądź fanowskich stron (sprawdź dział "Maps" w moim linku :). Zasady zależą od typu mapy, zwykle spisane są na forum bądź na początku gry (tabliczki FTW). Rozróżnia się głównie mapy Survival (np. jakaś zaprojektowana przez kogoś wyspa na środku oceanu lawy, ograniczone zasoby itp.) ; Adventure (tu pasuje prawie wszystko, np.

remake Zeldy) ; Parkour (mnóstwo skakania, polecam na początek świetny pseudo - Mirrors Edge http://www.minecraftforum.net/topic/302905-parkour-minecrafts-edge-75000-downloads/ oraz Puzzle (np. Portal w wersji klockowej). Są mapy i do single playera, i do multi, nic tylko zagłębić się w forum i szukać ;]
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie, na początek łykam tą mapkę CUBEception i Minecraft's Edge - potem sobie szukam dalej. Niesamowite! Społeczność jest niesamowita, bez niej notch mógłby sucharki jeść a nie latać po świecie >_>.

 

W sumie te moje pytania były głupie, rozejrzałbym się trochę i bym wszystko wiedział. Jak ostatni n00b, ale dzięki za odpowiedź tym bardziej ;).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...