Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

japjerdole

 

Notch powininen po prostu wykupić parę modów, dodać je do kodu i wypuścić w full wersji.

Ludzie by ponarzekali trochę że sam tego nie zrobił a później by się pogodzili i spuszczali nad tym jak zaje,bisty minecraft jest.

Podczas gdy grubas pracuje nad jakimś uber tajnym projektem który nie ma szans przebić minecrafta, moderzy pokazują jak duży (nieskończony) potencjał ta gra naprawdę ma.

 

 

Japjerdole!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja tam się akurat ciesze że to mody, nie wiem co się tak Notcha czepiacie. Przecież nie morduje autorów modów? ;)

 

W każdym razie, dlaczego się cieszę? Owszem, buildcraft jest niesamowity, industrialcraft również, ale zabijają to co ja osobiście sobie cenię w Mine, a więc to na czym ta gra polegała od początku. Survival. Podoba mi się samotność w tej grze, prymityne narzędzia i tak dalej. Osobiście chciałbym żeby Notch bardziej postawił na survival niż adventure, ale większość wolała adventure, co poradzić.

Jak dla mnie już niektóre nowości z 1.9 to już lekka przesada (muchomory? mooshroms? ŻE CO?), a Nether nawet nie odwiedzam odkąd się pojawił.

 

Ale jak ktoś ma inne zdanie - własnie dlatego ludzie tworza mody. Co Wy oczekujecie że Notch kupi wszystkie najlepsze i wrzuci do oryginalnej gry? Zdajecie sobie sprawę, jaki to by był chaos? A tak, prosze bardzo, każdy sobie customizuje grę jak mu się podoba.

Odnośnik do komentarza

Byłby chaos bo miałbyś więcej stworków?

Więcej potworków?

Więcej możliwości z których NIE MUSISZ KORZYSTAĆ. Tych maszyn nie buduje się z 3 kamieni i piasku tylko trzeba trochę się nakopać, a w majnkrafcie co masz, jak już wyrobisz sobie bazę i dodziobiesz się do pokładu diamentów? Trochę nuda się wkrada, bo musisz cholernie się namęczyć żeby wydobyć cośtam konkretnego co potrzebujesz, a człowiek z natury jest wygodny i buduje sobie maszyny które mu w tym pomagają :)

Odnośnik do komentarza

Więcej możliwości z których NIE MUSISZ KORZYSTAĆ.

No i zgoda, tym bardziej co za róznica że to mod? Chcesz mieć więcej mozliwości - ściągasz moda (za darmo przeca), instalujesz, grasz. Jeżeli support modów dojdzie do skutku jak obiecano, to tym bardziej.

Mine już od dawna jest bardziej platformą do tworzenia niż sam w sobie grą, ale są też tacy którym pasuje ten "core gameplay" - jak ja. Nie mówię ze jest on doskonały i nigdy się nie nudzi, żeby nie było. Chętnie widział bym wiele zmian, ale akurat nie takich jak buildcraft/industrialcraft.

 

Prawda jest taka, ze suchy Minecraft jest w tej chwili biedny w (pipi). Tak na serio, co sie zmienilo przez ten rok? Jedzenie, jakies bzdurne bloczki kolorowe, wioski npc, ukradzione pistony, teraz mooshrumy (super) i dwa nowe moby. Ekssssstra.

Fakt, zmian mogło być spokojnie więcej. Chociaż ukradzione pistony mnie rozj.ebały.

Odnośnik do komentarza

 

no i teraz pytanie, skoro to (i jeszcze chyba system oswietlenia) wzial od modderow to dlaczego, DLACZEGO nie moze dodac innych ciekawych rzeczy? Przeciez juz nawet nie mowie o takim buildcraftcie bo widac, ze grubemu sie nie chce, ale np. Mo'creatures? Zeby ten swiat minecrafta nie byl taki cholernie pusty. Albo samo-sadzace sie drzewa? Przeciez to swietne patenty ktore nie zepsuja grubej "wizji" minecrafta, jezeli w ogole jakas zostala oprocz "skonczmy to wreszcie zebym mogl zajac sie czyms innym".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...