Skocz do zawartości

Kino gejowskie


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

lubicie oglądać kino o homoseksualistach? ja lubię. jakie są wasze ulubione tytuły? tajemnica brokeback mountain? thelma & louise? moje własne idaho? XXY? śniadanie na plutonie? samotny mężczyzna? top gun?

 

patrzcie jak robbie williams subtelnie nawiązuje do brokeback mountain w swoim najnowszym teledysku:

 

http://www.youtube.com/watch?v=XqvBySnF-0g

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bedzie beka. Walisz randomowo temat za tematem, ale ten zdaje sie wyjatkowo glupi. Nie jest tak, ze geje maja za soba jakies 50 lat sztuki filmowej, a jedynie pojedyncze tytuly. Mam wrazenie, ze chcesz usilnie pokzac, ze jestes pro-gay i chwalisz kino, ktorego nie ma. Podkreslam, ze Tajemnica Brokeback Mountain byl PIERWSZYM filmem o gejach. To co wymieniles wczesniej, nie ma z nimi prawie nic wspolnego. To tak jakby ktos mial nazywac teledysk Christiny Aguilery "Beautiful" klipem gejowskim, bo masz 2 sekundy gdzie caluja sie faceci :ermm:

http://en.wikipedia.org/wiki/Philadelphia_(film)

Odnośnik do komentarza

Bedzie beka. Walisz randomowo temat za tematem, ale ten zdaje sie wyjatkowo glupi. Nie jest tak, ze geje maja za soba jakies 50 lat sztuki filmowej, a jedynie pojedyncze tytuly. Mam wrazenie, ze chcesz usilnie pokzac, ze jestes pro-gay i chwalisz kino, ktorego nie ma. Podkreslam, ze Tajemnica Brokeback Mountain byl PIERWSZYM filmem o gejach. To co wymieniles wczesniej, nie ma z nimi prawie nic wspolnego. To tak jakby ktos mial nazywac teledysk Christiny Aguilery "Beautiful" klipem gejowskim, bo masz 2 sekundy gdzie caluja sie faceci :ermm:

W tym poście nie ma nai grosza zgodności z faktami poza tym, ze teka wali randomowe tematy

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Temat , jak sama nazwa wskazuje, ma związek z "wianiem chu.jem", także zaraz poleci stosowny raporcik do konkretnych osób.

 

A tak bardziej na temat, to "I love you Philip Morris" był całkiem niezły i łamię tabu chyba jak żaden film gejowski do tej pory. Aczkolwiek według mnie, zbyt nachalnie starał się przełamać owe tabu. To jeszce nie te czasy, żeby bez krzywienia się oglądać sceny robienia loda itp akcje gejów. Bardziej imo szkodzi to idei tolerancji, niż pomaga.

 

 

 

A i do Maki. Otóż mylisz się bardzo, "Tajemnice..." to wcale nie jest pierwszy film o homoseksualistach. Wcześniej było chociażby szwedzkie "Fucking Amal" z 1998 roku, traktujące o lesbijce w wieku dojrzewania.

 

A nazywanie Teki tolerancyjnym dla gejów, to już w ogóle beka, za krótko tu się udzielasz Maka ;]. Naczelnymi wojownikami o prawa gejów, to tu zazwyczaj był Mendrek i ogqozo.

Odnośnik do komentarza

A tak bardziej na temat, to "I love you Philip Morris" był całkiem niezły i łamię tabu chyba jak żaden film gejowski do tej pory.

Rozumiem, że to skrót myślowy od "żaden popularny amerykański film gejowski". Chociaż mam wrażenie, że gdyby nie marketingowe przebranie "zwykłej" komedii, to film by zarobił tyle co nic...

Odnośnik do komentarza

to dość zrozumiałe. jaki normalny człowiek w piątkowy/sobotni wieczór pójdzie do kina (za pieniądze przypominam) i będzie oglądał dwóch opalonych facetów robiących sobie dobrze. no pomyśl oqgozo.

 

cris: w "chasing amy" pieszczą się kobiety.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

A tak bardziej na temat, to "I love you Philip Morris" był całkiem niezły i łamię tabu chyba jak żaden film gejowski do tej pory.

Rozumiem, że to skrót myślowy od "żaden popularny amerykański film gejowski". Chociaż mam wrażenie, że gdyby nie marketingowe przebranie "zwykłej" komedii, to film by zarobił tyle co nic...

 

 

Można tak powiedzieć. To podobnie jak z określeniem "Requiem for a Dream" teledyskowego podejścia do uzależnienia narkotykami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...