Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakis czas obrazilem sie na LoL i poszedlem grac w HoN ktorego kupilem w promocji. Bardzo fajna gierka ale kilka rzeczy sprawilo ze spowrotem gram w LoL'a. Na poczatku sie przykleilem do Vladimira i juz teraz wiem ze nie jest on wcale taki OP,poprostu bardzo latwo sie nim gra i w rekach kogos kto ma dar do tego typu gier jest on poprostu przepakowany a w rekach laika bardzo dobry...chociaz i tak podobno leci na niego jakis "no mercy nerf" wiec przestalem nim grac i poczekam na zmiany bo cos czuje ze bedzie sie go trzeba uczyc od nowa.

Poszukiwalem innej postaci ktora sobie wymasterowac i moj wybor padl na Xin Zhao,jaka to jest wspaniala postac,moge z niego robic full carry,offtanka,tanka,supportera,roamera...chyba sie zakochalem :X

 

A teraz na moim celowniku jest Poppy,bo gralem nia tylko raz i to bodajze rok temu.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Poszukiwalem innej postaci ktora sobie wymasterowac i moj wybor padl na Xin Zhao,jaka to jest wspaniala postac,moge z niego robic full carry,offtanka,tanka,supportera,roamera...chyba sie zakochalem :X

 

 

 

O ile Xin jest dobry (nawet za dobry) jako carry i scout, to nie widzę go w roli tanka albo supporta - grasz dzisiaj około 21? Bo chętnie bym to zobaczył - bez ironii, po prostu chcę zobaczyć jak to wygląda - kiedyś nie wierzyłem, że Maokai może robić TOTALNY ROZPIER'DOL, a mam znajomego, który tak go buduje i tak nim gra, że nawet Vloptimor przed nim ucieka. ;D

 

 

Odnośnik do komentarza

Przeciez nie twierdze ze xin zastapi typowego supporta/tanka w roli ale podoba mi sie ze moge nim "poniesc" gre,offtankowac i przyjac niezle baty i przezyc,roamowac linie z wardami itp. Niewazne zreszta,kazdy ma swoj szczgolny sposob grania dana postacia ;s

 

Teraz sobie przetestowalem xin zhao z full crit runami dla jaj (wiem ze sie go tak nie powinno budowac ale pub to pub) i masakra,fb po 4 hitach zanim ktos w ogole zdazyl flasha dac ;P

Odnośnik do komentarza

To czy ktoś jest tankiem czy supportem etc zależy głównie od skilli, nie itemów. Nie wmówicie mi, że Annie czy Anivia jest tankiem, tak jak nie wmówicie mi, że Xin jest supportem ;)

 

To nic innego jak bruiser carry i tyle :)

No raczej ani ja ani Velius nie gramy od paru dni, więc tego tłumaczyć nie musisz, ale takiego Mastera Yi można budować pod crity/ad+atk speed/ap i w każdym przypadku jak się potrafi go poprowadzić to da radę. Chyba nie ma postaci, która może pełnić tylko jedną rolę, no może poza typowymi nukerami.

 

 

 

 

 

O, jeszcze co do Anivii to ta postać jest stworzona dla mnie - od początku gry nią jeszcze chyba nie postawiłem źle muru i zawsze ładnie wchodzi combo - miałbym same winy, bo mid jest zawsze mój (ostatnio nawet Nidalee, która jest strasznym bólem dupy, pocisnąłem w early), ale ostatnio przykładowo zdarzyły mi się retatdy, które najpierw "ME WITH TRYNDAMERE TOP", a do 10 minuty TRZY RAZY padły przeciwko solo lane, przy czym ich jungler nawet tam nie zaglądał. Podziękowałem niestety w tej 10 minucie - zna ktoś może logiczny powód dlaczego nie ma opcji, żeby dać surrender w early game bez zyskiwania IP? No przecież ludzi z Riot Games chyba nie myślą...

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja mam pecha ostatnio do Anivii. Trafiłem na duo parę dni temu Anivia + Veigar - "We are premade, we go top!". To zwiastowało problemy... i tak też się skończyło, przegraliśmy jakoś w przeciągu 15 minut ;p

Ściany rzucane tak że nie da się uciec od przeciwnika lub nie da dogonić rannego wroga to norma. Daaaaaaaaaawno nie widziałem dobrego "ptaka". W ogóle coś nie widuje ostatnio championów którzy kiedyś byli non stop. Katarina, Akali, Vlad, Rammu...

Odnośnik do komentarza

@Kazuun to dodaj OrangeHaze i jakiegoś rankeda pykniesz z najlepszą Anivią na całym eu. ;D

Nie grałem nigdy i nie zamierzam grać ranked meczy :) Jakoś mnie nie ciągnie do tego ;)

Czemu? Tam przynajmniej czasem randomy się starają i grając duo z koleżką jest nawet duża szansa, że nie będzie retardów w teamie. ;]

 

 

 

Odnośnik do komentarza

@Legion, a już Ci tłumaczę czemu:

 

a) dla mnie liczy się tylko 5v5 w LoL. 3v3 w ogóle mi nie sprawia radości i jest moim zdaniem beznadziejne

b) żeby zdobywanie rankingu miało sens musi grać ta sama osoba (np w StarCraft2) albo grupa tych samych osób w LoL

c) nie mam STAŁEJ grupy 5 kumpli z którymi bym się umawiał na regularne gry (np co wieczór, co dwa) na mecze rankingowe

d) solo queue jest beznadziejnym pomysłem totalnie i (tu się pewnie ludzie urażą) grają w to tylko idioci - jak można oddawać los naszego rankingu w 8 randomowych rąk? Możesz być najlepszym graczem LoLa świata a i tak (pipi) zrobisz trafiając na 2 feederów, 2 trolli i jednego starającego się gracze, któremu mimo wszystko gra nie wychodzi.

e) nigdy nie uważałem się za pro gracza w MOBAy, jestem bardzo przeciętny i nie chcę grać ze świadomością, że jakiś angry dzieciak lat 12 po drugiej stronie monitora zacznie bluźnić na moją matkę/ojca/psa czy babcię jak mi coś nie wyjdzie

f) gram dla zabawy, nie żeby "być najlepszym" - możemy sobie zagrać mecz, możesz mieć wynik 3/17/6 a mnie to w ŻADEN sposób nie rusza jeżeli nie robisz tego specjalnie, jeżeli się starasz - a to widać

g) nie zależy mi na wygrywaniu a na samej grze

 

Dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza

@Legion, a już Ci tłumaczę czemu:

 

a) dla mnie liczy się tylko 5v5 w LoL. 3v3 w ogóle mi nie sprawia radości i jest moim zdaniem beznadziejne

b) żeby zdobywanie rankingu miało sens musi grać ta sama osoba (np w StarCraft2) albo grupa tych samych osób w LoL

c) nie mam STAŁEJ grupy 5 kumpli z którymi bym się umawiał na regularne gry (np co wieczór, co dwa) na mecze rankingowe

d) solo queue jest beznadziejnym pomysłem totalnie i (tu się pewnie ludzie urażą) grają w to tylko idioci - jak można oddawać los naszego rankingu w 8 randomowych rąk? Możesz być najlepszym graczem LoLa świata a i tak (pipi) zrobisz trafiając na 2 feederów, 2 trolli i jednego starającego się gracze, któremu mimo wszystko gra nie wychodzi.

e) nigdy nie uważałem się za pro gracza w MOBAy, jestem bardzo przeciętny i nie chcę grać ze świadomością, że jakiś angry dzieciak lat 12 po drugiej stronie monitora zacznie bluźnić na moją matkę/ojca/psa czy babcię jak mi coś nie wyjdzie

f) gram dla zabawy, nie żeby "być najlepszym" - możemy sobie zagrać mecz, możesz mieć wynik 3/17/6 a mnie to w ŻADEN sposób nie rusza jeżeli nie robisz tego specjalnie, jeżeli się starasz - a to widać

g) nie zależy mi na wygrywaniu a na samej grze

 

Dziękuję ;)

 

 

 

 

a) no ale nikt nie pisze o 3v3 - ja też nie gram o 3v3, bo tam królują paczki cwaniaków "Vladimir+Mundo+Garen", których się nie rozwali normalnym teamem. ;]

 

 

b) dlaczego, ja czasem gram duo z dobrym znajomym, a czasem full premade i nie widzę braku sensu ;)

 

c) a po co regularnie?

 

d) a po co grać solo queque? też gram dla zabawy, więc "los naszego rankingu" brzmi śmiesznie. ;) mam ranking na poziomie tego, z którym się zaczyna, a uważam, że bardzo dobrze i rozważnie gram, także ten raking robi mi tylko tyle, że gram po prostu przeciw i z przeciętnymi graczami. zresztą je'bie mnie score elo - zwracam uwage na K:D:A ratio, które mam chyba całkiem ok w rankedach. ;]

 

e) to samo jest kiedy grasz na normalach ;D

 

f) to dodawaj mnie - chętnie dodam do teamu czasem osobę, która coś potrafi i nie nafeeduje sobie dla zabawy do 10 minuty kilka razy. ;)

 

g) to samo, nie gram żeby wygrać - kiedy gra jest ładna, a dostajemy w du'pę to się cieszę, że gra była fajna. kiedy mam leavera w teamie to nie wyrabiam. kiedy w przeciwnym teamie jest leaver to... też mnie wkur'wia, bo ta gra jest już wygrana i będzie nudno. także dla mnie liczy się to jak gra wygląda. ;)

 

 

 

 

ale odpowiedziałem na wszystkie podpunkty, heh. :D niekoniecznie musimy grać rankeda, ale serio - jest to to samo co normal (-4 OP champy, które są banowane) z ludźmi, którzy ZAZWYCZAJ się coś starają.

 

 

Odnośnik do komentarza

Co do Xina, OP jak się patrzy ale są lepsi, to moja postać nr1, próbowałem go budować już chyba na wszystkie sposoby i zdecydowanie najlepiej radzi sobie gdy idziemy w atack speed i w dmg(berserki/łapa zielona/phantom/black cliver/infinity endge i jakiś lifesteal) Nie mam sensu bawić się w jakieś inny bzdety, on ma mordować..... :whistling:

Odnośnik do komentarza

A mi sie LoL skiepscil kiedy ostatnio probowalem go updateowac :(.

Od dluzszego czasu nie gralem i stwierdzilem, ze fajnie sobie odswiezyc... no i cholera bierze jak wywala blad The Launcher experienced an error. Please restart application. :/

Bede musial od nowa sciagac cos czuje ;/.

Odnośnik do komentarza

Final LoL'a za 17 minut,mam nadzieje ze Fnatics wygraja i Shushei pokaze klase ;S

Haha, widzę że nie jestem jedyny, który teraz ogląda.

 

 

Pochwalę się nawet zestawem małego nerda: http://iv.pl/images/61939421216748874066.jpg który przygotowałem na finał. ;) Koleżka po prawej bez przerwy próbuje być śmieszny, ale mu nie wychodzi... chociaż i tak wolę jak on gada niż ten nerd. (czemu? no chociażby... NERF EVELYN?! Stun -> slow ze stealtha? I argumentowanie tym, że można się będzie ewentualnie wyflashować, kiedy ten summoner spell powinien już dawno nie istnieć? NIGGA PLEASE!)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...