Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz,ja tez,ale to nie znaczy ze inni tak robia (co mnie smuci). Chcialbym kiedys zagrac w LoL'a w wiekszym gronie,albo stworzyc jakas wieksza (3-5 osob) ekipe zeby razem grac,zgrac sie i miec jakas koordynacje itp bo tak ciagle z randomami to nie ma jak dobrze pograc roamerem i w ogole mozna sie wkurzyc.

 

Btw co sadzicie o nowych patchu?

 

http://eu.leagueoflegends.com/node/3974

 

Jak dla mnie z niektorymi rzeczami np Eve ostro przesadzili

Odnośnik do komentarza

Przynajmniej Eve straci na znaczeniu w low elo solo, to było megabolesne, zresztą w obecnym momencie kontrowanie tego stuna to 400 golda za każdym razem gdy się nie udało go skontrować. Jak wyjdzie nowy system niewidzialności do pewnie zacznie być bardziej viable, a może i nie.

 

Co do reszty notesów: przydatny nerf Vayne, Malzahara i Vlada, Spirit Visage użytecznym itemem dla BT-dpsów i pana z miesiączkom, nie wiem tylko czemu buff Fiddla (czas ładowania ulti jeszcze zrozumiem) i 15 golda za feedera (mogli dać chociaż tyle co za mobka, lol), może być ten pacz.

Odnośnik do komentarza

Co do premade,ja tak zawsze robie z moim kumplem,macie cos do mnie ze mowimy ze jestesmy pre? Normalka ze jak siedze z nim na mumble to z nim ide na linie imo ;s

 

O ile ja gram na przykład Janną, a znajomy Ashe to sam tak robię, ale mimo że gram tylko z minimum jednym znajomym to zawsze staramy się jak najlepiej dopasować cały skład i często nie jesteśmy razem na linii. Kazuun zresztą to dobrze wytłumaczył.

Odnośnik do komentarza

Co do premade,ja tak zawsze robie z moim kumplem,macie cos do mnie ze mowimy ze jestesmy pre? Normalka ze jak siedze z nim na mumble to z nim ide na linie imo ;s

 

O ile ja gram na przykład Janną, a znajomy Ashe to sam tak robię, ale mimo że gram tylko z minimum jednym znajomym to zawsze staramy się jak najlepiej dopasować cały skład i często nie jesteśmy razem na linii. Kazuun zresztą to dobrze wytłumaczył.

 

Ty mi sie tu nie madrz tylko lepiej powiedz kiedy cos zagramy razem i czy masz jakas swoja ekipe i moze brakuja wam dwoch :)

Odnośnik do komentarza

Co do premade,ja tak zawsze robie z moim kumplem,macie cos do mnie ze mowimy ze jestesmy pre? Normalka ze jak siedze z nim na mumble to z nim ide na linie imo ;s

 

O ile ja gram na przykład Janną, a znajomy Ashe to sam tak robię, ale mimo że gram tylko z minimum jednym znajomym to zawsze staramy się jak najlepiej dopasować cały skład i często nie jesteśmy razem na linii. Kazuun zresztą to dobrze wytłumaczył.

 

Ty mi sie tu nie madrz tylko lepiej powiedz kiedy cos zagramy razem i czy masz jakas swoja ekipe i moze brakuja wam dwoch :)

 

 

 

 

No ja Cię wczoraj dodawałem do teamu. ;) W sobotę wieczór będę ciąć sporo, a akurat ostatnio gram ze stałą ekipą kilku osób, przy czym dwie osoby z tej ekipy grają naprawdę dobrze, to byłoby nas akurat pięciu. ;p

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Pogralismy sobie dzisiaj troche i bylo extra,mimo ze ciagle z Legionem dostawalismy glupich randomow to gralo sie przyjemnie bo wiesz ze przynajmniej kilka osob ogarnia i rozumie Twoje zamiary. Zakochalem sie w AP Alistarze i nie puszczam go narazie oraz licze na wiecej gierek razem ;]

 

p.s pvp.net to (pipi) -.-

Odnośnik do komentarza

Nieźle zabugowany ten Yorick, ma chyba strasznie wielkie manacosty bo wszyscy płaczą na forumsach jaki to on up, ale ulti potrafi zrobić niezłe zamieszanie, bo dimejdża to on moim zdaniem robi i tak więcej niż Zilean, a na pewno lepiej tankuje.

 

Pewnie jakieś tweaki będą, a nawet na pewno, w każdym bądź razie porażki vs Yorick są póki co przebaczane, bo jest zbugsplatowany, więc z 3:1 dziś, zrobiło się 3:0, pięknie.

Odnośnik do komentarza

Pogralismy sobie dzisiaj troche i bylo extra,mimo ze ciagle z Legionem dostawalismy glupich randomow to gralo sie przyjemnie bo wiesz ze przynajmniej kilka osob ogarnia i rozumie Twoje zamiary. Zakochalem sie w AP Alistarze i nie puszczam go narazie oraz licze na wiecej gierek razem ;]

 

p.s pvp.net to (pipi) -.-

Zdecydowanie dobre granie (w dodatku 2 winy i jeden nieliczący się lose, bo były prawie same dc) - trzeba będzie się ustawiać na kolejne gierki - prawdopodobnie w sobotę wieczór ode mnie będzie mogło grać dwóch dobrych graczy, to mielibyśmy full premade jakbyście grali z Czułki ;)

 

 

 

 

 

No, Velius robił dobry młyn AP Alistarem; ja standardowo Assist Anivia, ale w jednej z gierek zjadłem dwa razy Vluptimira na midzie. ;)

 

 

 

 

My EU

 

 

 

Edytowane przez LegionPolski
Odnośnik do komentarza

Na każdego champa tak płaczą, pamiętam jak mówili, że Rumble to (pipi) bo z ulti ciężko trafić i wtf, a na Dreamhacku w prawie każdej grze ban, bo jak pick to nara, więc oficjalnym forum lepiej się nigdy nie sugerować. Ludzie wydają po 6,3k za champa to spodziewają się 20/0/x w każdej grze, tankiem, supportem, whatever, nie zabija - (pipi).

 

Dla mnie Yorick jest trochę up, ale głównie przez koszty many. Najgorzej, że ciężko to zbalansować, bo jak jego minionów nie zabijesz to zdążą narobić potężnych szkód, ale jak jesteś jakimś nunu (consume)/kimkolwiek z ładną farmą, to nie robią nic, bo po prostu nie zdążą. Ale biorąc pod uwage ulti i combo wszystkich duszków, z całkiem sporym survi jakie ma Yorick, leczeniem i move speedem, potrafi trochę krwi napsuć i nazabijać, więc bez przesady.

Edytowane przez hay
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Osobiscie wole bardziej ogarniete servery. Ludzi zawsze mozna znalezc, a jak masz czekac 1h na logowanie sie i wywali Cie po 1 grze, to co za roznica z kim grasz, skoro i tak nikogo nie bedzie?

 

E: Do tego 14dni darmowego IP Boosta - boli mnie tylko, ze gra bedzie po polsku, a mnie pindole nie wzieli. Zaklad, ze tlumaczenie lore Ezreala bedzie moje... W koncu dostali je za frajer, to po co za to samo placic.

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza

I tak jest już dostępna wersja po polsku (a przynajmniej wersja testowa była - mi nie przypasiły te wszelkie "krwiopijcy", "nieskończone ostrza" i silenie sie na forfitera w joke'u Renekthona), ale jest tak samo w języku polskim jak w każdym innym wybieranym przy instalacji, więc kto co lubi se instaluje, ew. podmienia potem kilka pliczków.

 

Fajnie zapowiada się Leonka z opisu mechaniki trzeba przyznać.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem kto ma zamiar grac na Polskiej wersji klienta,ja podziekuje i zostaje przy Eng.

 

@Legion:

A co do serverow,no niby tak,ale jak np bede mial co druga gre na czacie rosyjski albo inny jezyk bo malo kto bedzie po angielsku wtedy wladal (bo i po co?) to przemysle czy by nie przeniesc tylka na West a wtedy bede mial ograniczona pule znajomych z PL tam ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...