Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, teraz aAa również pokazało się z lepszej strony, no ale jednak Fnatic... Świetne gry w każdym razie były.

 

W międzyczasie zagrałem rankeda... 2 osoby z mojego teamu okazały się full retardami, a miły Cho z przeciwnego teamu ("Jarvan doesn't deserve you guys...") utwierdził mnie w przekonaniu, że nawet granie z jednym znajomym to jakieś jaja.

 

 

Edytowane przez LegionPolski
Odnośnik do komentarza

Dobrze przynerdziłem oglądając finał, mogę iść spać z poczuciem spełnienia ;) Fajny drugi mecz, w pierwszym w pi.zdeczkę dostali bo źle wybrali, jak zresztą sami mówili, osrali się po wyborze Jarvana przez Anonimowych AAlkoholików ;D

Odnośnik do komentarza

Finał trochę zawiódł, mecze TSM z EG, z aAa (base race, lol wut) i aAa z Fnatic (w finale górnej drabinki) były znacznie ciekawsze, może przez to, że każdy grał swoją postacią.

 

Ale wszystko to spowodowane tym, że aAa są mistrzami counterpicku - ban na wszystkie postaci Shusheia, picknięty Jarvan - gnoje, co by tu dużo nie mówić, to samo z TSM zresztą było.

 

Ja osobiście kibicowałem TSM, za wsparcie dla community jakie dają w postaci świetnych poradników, ale niestety Europejska meta okazała się górą - 2x AP carry ftw. Szkoda jedynie, że nie odbył się mecz TSM vs Fnatic, pozostaje niedosyt.

 

3 dni życia w dupę, czas trochę pograć.

Edytowane przez hay
Odnośnik do komentarza

Za leave w takich momentach powinni banować konta chyba...

banowac za to ze cos wypadlo w prawdziwym zyciu? umad? istnieja rzeczy poza komputerem

A i banują jak się zbyt często powtarza :) Wystarczy fora przejrzeć jak ludzie narzekają ;)

Ja na jakieś 960 meczy jakieś 5 meczy to z mojej przyczyny, że musiałem wyjść czy odejść od kompa z jakiegoś powodu. NIGDY nie miałem rage quita i mieć nie będę :)

Pozostałe 8 to jak grałem swego czasu mając problemy z netem. Miał tendencje do padania na jakieś 30 minut w ciągu dnia w randomowych przypadkach :/

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

banowac za to ze cos wypadlo w prawdziwym zyciu? umad? istnieja rzeczy poza komputerem

 

odpie'rdol się i przestań trollować. jak ktoś jest na tyle głupi, że włącza gierkę mając świadomość, że coś mu może niby wypaść w ciągu godziny to jego wina, zresztą to był prawie na pewno rage quit.

 

 

 

 

 

 

 

 

@Kazuun, a to miło usłyszeć, bo jakieś 20% gier "zawiera" takich co wychodzą jak już nafeedują (tak jak zilean, miał chyba 1:7:5 i po jednym z deadów "gtg").

 

ja wyszedłem raz, kiedy to spotkałem "WE PREMADE, WE TOGETHER" i zaczęli facecheckować krzaki i wiadomo jak się to skończyło. dwa razy. ale tylko dlatego, że grałem z 3 znajomymi i zgodziliśmy się - robimy z tej gierki wypad, niech ten cudowny premade sam sobie radzi.

 

 

Odnośnik do komentarza

Banuja za wychodzenie co wcale nie jest takie fajne bo jak Ci net wybuchnie kilka razy i cie masowo za to zreportuja (a robia tak) to i tak masz bana mimo ze to nie Twoja wina a leavy byly w przeciagu 2 miechow. Radze uwazac;p

 

Co do premade,ja tak zawsze robie z moim kumplem,macie cos do mnie ze mowimy ze jestesmy pre? Normalka ze jak siedze z nim na mumble to z nim ide na linie imo ;s

Odnośnik do komentarza

Co do premade,ja tak zawsze robie z moim kumplem,macie cos do mnie ze mowimy ze jestesmy pre? Normalka ze jak siedze z nim na mumble to z nim ide na linie imo ;s

Jeżeli Ty grasz Malzaharem a kolega Anivią i zmuszacie np Garena i Sorakę do bycia solo na liniach, bo Warwick siedzi w dżungli to tak, zachowujecie się jak dwa debile, które nie chcą wygrać (czy chociaż grać na serio), a jedynie popsuć zabawę pozostałym 8 osobom - a uwierz mi, że takie akcje już widziałem NIEJEDNOKROTNIE :) TO nie jest fajne w żadnym stopniu.

Jakie to miłe, że taka para postanawia nie informować swojej drużyny WTF aż do czasu rozpoczęcia meczu :)

 

Chcesz grać premade z kolega obok siebie, bierz takie champy aby wasza drużyna miała sens - wtedy nie ma najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza

Co do premade,ja tak zawsze robie z moim kumplem,macie cos do mnie ze mowimy ze jestesmy pre? Normalka ze jak siedze z nim na mumble to z nim ide na linie imo ;s

Jeżeli Ty grasz Malzaharem a kolega Anivią i zmuszacie np Garena i Sorakę do bycia solo na liniach, bo Warwick siedzi w dżungli to tak, zachowujecie się jak dwa debile, które nie chcą wygrać (czy chociaż grać na serio), a jedynie popsuć zabawę pozostałym 8 osobom - a uwierz mi, że takie akcje już widziałem NIEJEDNOKROTNIE :) TO nie jest fajne w żadnym stopniu.

Jakie to miłe, że taka para postanawia nie informować swojej drużyny WTF aż do czasu rozpoczęcia meczu :)

 

Chcesz grać premade z kolega obok siebie, bierz takie champy aby wasza drużyna miała sens - wtedy nie ma najmniejszego problemu.

 

Zawsze informujemy w lobby ze idziemy razem,to juz nie nasza sprawa co Ci ludzie sobie wezma za postacie. Pozatym to normal game,poza nami tam nikt chyba powaznie nie gra bo kazdy zawsze spamuje ze test,albo gra for fun albo ma to w (pipi)e i mu nie zalezy,wiec nie wiem czym tu sie przejmowac,i tak zawsze z kumplem cala gre ciagniemy na plecach i jako jedyni wieze/inhi rozwalamy gdy reszta lubi sobie chasowac tanka przez 5 minut po calej mapie.

 

Garen solo? Dla mnie spelnienie marzen,przynajmniej szybko sie wyfarmie;)

 

Pozatym WIEKSZOSC ludzi w LoLu zachowuje sie jak glony i ciezko o dobra gre.

 

p.s. jak sprawa zle wyglada to sie naginamy ale wtedy przewaznie obaj staramy sie isc solo zeby nam znowu ktos gry nie popsul :s

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...