Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Eeeee, pewnie tu: http://eu.leagueoflegends.com/eu-platform-split-faq

 

Wole juz cyrylice nic male sprzeachajace szwaby, zreszta sie okaze po podziale gdzie beda bardziej ogarnieci ludzie.

 

No wlasnie sie okaze,poczekamy zobaczymy jak sie bedzie gralo.

No i cieszy mnie 14-day ip boost,juz mi sie z tego z 18 dni zrobi teraz hehe :x

 

 

Martwi mnie jedno w sumie:

"What happens to all my stats after the split?

 

Your wins, match history, kills, deaths, level, XP, name, champions, skins, rune pages, and mastery pages should all be the same as they were before we split the platform. In short, your entire summoner should be unaffected."

 

To "should be" jest podejrzane

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

A czy ja cos powiedzialem o przymusowym? oO Kto tu ma problemy z czytaniem. Ja mowie, ze mnie boli ze robia po polsku, a jak szukali tlumacza to za frajer kazali tlumaczyc lore roznych charow na probe. I takim spososbem pewnie cala gre przetlumaczyli za friko. A tam mialo byc 'szprechajace'.

 

@Velius - pewnie chodzi o to, ze czesci ludzi staty moga sie zawieruszyc i pewnie bedzie jakos trzeba udowadniac co sie mialo, zeby Ci dali na nowo :/ Pora zaczac robiic screeny.

Odnośnik do komentarza

http://iv.pl/images/...99269644911.jpg

 

 

 

 

Pierwszy raz trafiłem naprawdę BARDZO drużynowo grającą grupkę randomów - rozwaliliśmy wszechświat jak widać na obrazku. No dobra, mieli dwóch wyciorów w teamie, ale Xin, Orianna i Mundo ładnie grali, tylko nasz team tak pozamiatał. A ja głupi od początku negatywnie byłem nastawiony, że nie ma szans przecież, logistycznie tego nie ogarniemy... później team przepraszałem. :] Shaco nie reportowałem, bo miałem przeczucie, że jemu się net wykrzaczył i... nie myliłem się - kolejne gierki trzaskał bez żadnego uciekania i całkiem nieźle tym Shaco ogarnia.

 

 

 

A to, że lasthitowałem supportem to jakaś kpina, no ale musiałem. :P

 

 

Edytowane przez LegionPolski
Odnośnik do komentarza

Mi wczoraj przez jaja z serverem bailo pierwszego Leava... Pisalem do supportu i powiedzieli, ze nie moga samodzielnie edytowac wygranych/przegranych/leavow, ale postaraj sie zebym podszedl pod 'Loss Forgiven'. Kuzwa to jest chamstwo, zeby leavy miec z niej swojej winy :/

 

Velius dodaj mnie, bo cos nie chcesz, to tez moge pograc. Wyslalem friend invite'a pare dni temu.

Odnośnik do komentarza

O ty grasz w LoL'a beze mnie -.-

 

Coraz trudniej mi grac przez te server busy,queue,server busy,queue,server busy queue...ehhh...bedziesz dzis gral Legion?

 

No, czzasem solo ranked jak nikogo nie ma ;)

 

 

Dzisiaj raczej nie, bo właśnie wstałem i idę na noc robić zdjęcia, także nawet na pewno nie. :<

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co tam sądzicie o nowej babce? :D Całkiem fajna jest, zamiast kupować shaco (krzako, bo pod ap bym robił) albo gp chyba dozbieram nieco do niej...

 

 

 

 

Przy okazji - ostatnie gierki to festiwal porażek, pokazujący ułomność randomów. I nikt mi nie powie, że ja robię coś źle, bo jak grałem z dwoma znajomymi, Velsem (nie mam pojęcia czemu mój ziomek się na Ciebie wkur'wił ;P) i jego znajomym, gdzie każdy ogarniał - prawie same wins...

 

 

Odnośnik do komentarza

a co on robi? ja nie uzywam smartcastów to nie zauwazyłem, zawsze celuje w czempa, czy co? Ja nie uzywalem wlasnie dlatego, ze nie trafiało tego kogo chce w tf'ach :P A teraz w ogole gram alistarem non stop i już w ogóle uzywać smartcasta nim to bez sens.

 

 

 

 

edit: ten bug, co robi

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Każdy spell obszarowy/stożkowy (celowany, nie channeling) możesz bugować, wciskasz Shift do smartcasta, celujesz se i spamujesz guzik od spella (kiedyś podobny bug był z E Lee Sina, acz wtedy wystarczyło po prostu napierdalać w przycisk), przy niskim latency i odpowiednim na(pipi)u klawiszy wchodzi podwójny dimejdż.

 

No a Annie - Incinerate zbugowane + zbugowany Tibbers, boli.

Edytowane przez hay
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mnie jako człowieka głodnego wrażeń wciągnęło ze względu na niesamowitą dynamikę tej grze. Dota to było spokojny, wręcz zimny pro-gaming, a tu co chwilę coś się dzieje i to bardzo szybko. Na dodatek o wiele lepszy system match-making i skill pointy. Naprawdę ogromne możliwości własnej kreacji postaci. Oczywiście znalazłoby się kilka minusów ale i tak League of Legends wykonał kilka kroków w przód w porównaniu do Doty.

Odnośnik do komentarza

Mnie jako człowieka głodnego wrażeń wciągnęło ze względu na niesamowitą dynamikę tej grze. Dota to było spokojny, wręcz zimny pro-gaming, a tu co chwilę coś się dzieje i to bardzo szybko. Na dodatek o wiele lepszy system match-making i skill pointy. Naprawdę ogromne możliwości własnej kreacji postaci. Oczywiście znalazłoby się kilka minusów ale i tak League of Legends wykonał kilka kroków w przód w porównaniu do Doty.

Wczoraj i dziś przeglądałem neta właśnie w kwestii MOBA. Ludzie strasznie psioczą na LoLa że jest za wolny. Siedzisz na lane i farmisz, a w DotA to się non stop coś działo, ktoś się bił. Samemu nie grałem, więc nie będę porównywał, ale widze, że masz kompletnie inne zdanie co jest stosunkowo ciekawe...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...