Skocz do zawartości

Need For Speed Hot Pursuit


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde nie miałem już wczoraj czasu poprawić swojego czasu, więc dzisiaj, ale dopiero wieczorkiem zacznę poprawiać. Na razie tylko sprawdziłem jak się jezdzi tym Nissanem. Miałem już jedno zawaliste okrążenie, ale zjebałem na końcu i było po ptakach :D

 

Dzisiaj trzeba zejść do tych 3:17 ;]

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

No to bardzo proszę. Tak jak pisałem - czas niespecjalny, bo nie taki był zamysł. Trzeba też wziąć pod uwagę dość niesprzyjające rozlosowanie ruchu ulicznego i błąd przy wyjściu z długiego łuku na skrócie (za jaskiniami).

http://www.youtube.com/watch?v=5x--JBFFVLU&fmt=22

 

Mam nadzieję, że będzie pomocny :]

Odnośnik do komentarza

Teraz widzę jakie i ile błędów robię. Za bardzo driftuje w zakrętach, ścinam je z zewnętrznej i nie potrzebnie zużywam boosta.

 

Jestem ciekaw czy te wyniki przejdą do pełnej wersji to raz a dwa czy w pełnej wersji będzie ta sama, niezmieniona trasa. Bo jak tak to już na pewno wymiatasz w niej ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Hyhyhy wy tu o 3:14 a ja bym chciał do 3:25 zejść. Pare godzin temu pobiłem swojego besta - 3:29:xx. Obejrze Lige+ Extra i jeszcze dzisiaj coś przejade. Właśnie analizuje filmik Mathiu

 

E: Dziwne. Na tym zakręciu 90 stopni (po wyjechaniu z tunelu) mam czas o sekunde gorszy od Ciebie. Nie wiem gdzie ja trace tą resztę ;/

:D

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Ja najwięcej traciłem na skrócie. Przeanalizuj jazdę właśnie w tym odcinku.

 

Ja driftuje cały czas z "tapnięciem" hamulca - lekko "pyrgam" lewy spust i jade driftem. Tak cały czas :)

Ale fakt, szukam odcinka, gdzie można by nadrobić i nic poniżej 3:14 nie wchodzi... :/

 

No właśnie... ja dotychczas odpuszczałem gaz na milisekundę i od razu do dechy. Też wprowadza w drift, a byłem przekonany, że jest skuteczniejsze. Jak widać, Ty stosujesz inną technikę, a wynik identyczny.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli masz na myśli ręczny pod kwadratem, to nie - ani razu tego nie użyłem, bo wtedy jest wolnej. :) Lekko pyrgam lewy spust i wchodzę w zakręt driftem :) I do tej pory działało to i działa bez zarzutu :) Ale metoda Mathiu jest równie skuteczna. :)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Grałem z 1-2h i jakoś nie mogę zejść poniżej 2.01 i 2,36 - wiadomo o które trasy chodzi. Po 2 latach nieustannego grania w HP2 na PC musze powiedzieć że gra wymiata, turba mało co używam jakoś nie czuje tego.... Jak zawsze przeciwnicy i traffic przeszkadza w czasach, na 10 prób to 1 może bez kraksy z autami lub obiciem przejechałem.

 

Mam nadzieje że będzie można ustawić manualną skrzynie biegów,i w trybie online bedzie możliwość ustawienia przenikalności aut podczas wyścigów aby decydowało o wygranej umiejętność a nie przypadek. Ogólnie dla fana serii HP (czyli dla mnie) tytuł obowiązkowy, zbieram $$$:D. To sa moje 1 auta na padzie na PS3 więc pewnie jestem jeszcze nie przyzwyczajony do gier tego typu.

 

 

Odnośnik do komentarza

Grałem z 1-2h i jakoś nie mogę zejść poniżej 2.01 i 2,36 - wiadomo o które trasy chodzi. Po 2 latach nieustannego grania w HP2 na PC musze powiedzieć że gra wymiata, turba mało co używam jakoś nie czuje tego.... Jak zawsze przeciwnicy i traffic przeszkadza w czasach, na 10 prób to 1 może bez kraksy z autami lub obiciem przejechałem.

 

Mam nadzieje że będzie można ustawić manualną skrzynie biegów,i w trybie online bedzie możliwość ustawienia przenikalności aut podczas wyścigów aby decydowało o wygranej umiejętność a nie przypadek. Ogólnie dla fana serii HP (czyli dla mnie) tytuł obowiązkowy, zbieram $:D. To sa moje 1 auta na padzie na PS3 więc pewnie jestem jeszcze nie przyzwyczajony do gier tego typu.

 

 

 

2:36? Chodzi Ci o wyścig? :blink:

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

No i zrobiłem kilka okrążęń i wynik 3:18:19, ale i tak popełniłem dwa ogromne błędy, które kosztowały mnie około 3 sekund. Jeden w tunelu, a drugi na końcu okrążenia, gdzie walnąłem w tył samochodu i już tak jak gdyby z dolotu doleciałem do mety :teehee:

 

Jutro postaram się zejść do tych 3:15 ;]

 

E: Weź Major powiedz, w którym miejscu można zmienić to zdjęcie. Jestem na tej głównej stronie autologa zalogowany i jakoś nie widzę takiej opcji :unsure:

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...