Skocz do zawartości

Need For Speed Hot Pursuit


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tracę już na początku do Ciebie ponad sekundę. Nie wiem czy za szeroko biorę zakręty, czy może za mocno wychylam gałkę podczas driftu, czy jeszcze coś innego. Tu się już liczą takie szczegóły, że ciężko to wydedukować.

A w których momentach używasz nitro na skrócie?

Ja przed wjazdem na skrót (zaraz za tym dużym łukiem) rozpędzam się do top speed ("czerwona" prędkość) i tak jadę do pierwszego łuku, tam drift i przy wyjściu nitro, znowu osiągam czerwone (265 km/h) i drift w lewo, wjeżdzam w tunel, drift w prawo i potem bez drifta w lewo najczęściej na nitro (ważne, żeby w tym miejscu mieć w granicach ok. 230 km/h), prosta bez nitro, długi drift w lewo i przy wyjściu nitro, odpuszczam nitro na prostej pod górkę i na równym terenie znowu nitro i 240 km/h, drift w prawo jak najbliżej wewnętrznej, przy wyjściu nitro i wyjeżdżając ze skrótu mam niecałą połowę dopalacza, którą w całości zużywam na prostej już na asfalcie, po czym lekko w lewo i drift jak się zacieśnia. No i do mety nitro ile wlezie.

Odnośnik do komentarza

No to w moim wypadku jest tak, że staram się wjechać na skrót też z czerwoną prędkością, po czym daję nitro dopiero po drugim zakręcie, w czasie dojazdu do tunelu, następnie zaraz po skręcie w prawo w tym tunelu wrzucam trochę nitro i wchodzę na drifcie w cały ten łuk w lewo.

I tutaj bardzo istotne jest, żeby CAŁY ten łuk przejechać na drifcie, od samego jego początku, do końca, jak najbliżej barierki. Później nitro pod góre do 250 km/h i zakręt w prawo jak najbliżej wewnętrznej. Później ładuje nitro aż do wylotu na ulice i w tym momencie mam 230 km/h na liczniku i 3/4 paska.

Nitro do samego końca i rozpędzam się do 280 km/h, później drift na zakręcie tuż przed metą i nitro ile wlezie.

Tak przynajmniej to wyglądało przy przejeździe 3:11.

 

A co do początku, to się nie przejmuj. Ta sekunda straty to w zasadzie przypadek. Zależy kiedy i jak się ułoży sytuacja z zawodnikami konsolowymi, bo ja przy przejeździe 3:11 wyjechałem z tego tunelu na granicy 1:40. Później można to nadrobić :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam na razie 3:50, 2 razy przejechałem. Nie zamierzam z Wami walczyć, bo nie mam szans, ale ta gra po prostu ocieka za(pipi)istością. Model jazdy po mimo, że arcade to wymagający i trzeba się nauczyć hulać zgodnie z przewidzianymi przez twórców meandrami. Grę kupię na premierę na bank. Sorry, że pisze tutaj, ale brać xboxowa nie wykazuje zbyt dużego zainteresowania tytułem. Mogliby tylko poprawić aliasing w fullu bo w pewnych momentach ząbki walom po oczach np. przy zjeździe z górki i na serpentynach. Tak to gierka kozaka, fury ładnie wykonane, fajne krajobrazy. Mi się na prawdę mega podoba

Odnośnik do komentarza

A btw chłopaki wyobrażacie sobie co to się będzie działo w multi na 8 osób? 8 osób z foruma będzie się ścigać, ale będą emocje haha. Już się nie mogę doczekać :teehee:

 

Ta, tylko tam już nie będzie zmiłuj. Jedziesz za szybko, to je.but i lądujesz na bandzie :D

 

To będzie całkiem inna gra, niż takie jeżdżenie w kółko na czas. Nic nie da rady przewidzieć. Ale będzie zapierdalanie ;)

Odnośnik do komentarza

Po dzisiejszej seryjce - 3:10.79

 

Przy moim jednym przejeździe, w czasie ostatniego zakrętu wpieprzyłem się w auto (a w ogóle tam nie jechało :<) przez co zwolniłem do jakiś 100 km/h i dojechałem tą szybkością z czasem 3:13.03, nie wiem ile straciłem ale może poniżej 3:10.50 by było ;x

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...