Skocz do zawartości

Need For Speed Hot Pursuit


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

No to bardzo proszę. Tak jak pisałem - czas niespecjalny, bo nie taki był zamysł. Trzeba też wziąć pod uwagę dość niesprzyjające rozlosowanie ruchu ulicznego i błąd przy wyjściu z długiego łuku na skrócie (za jaskiniami).

 

tu był filmik

 

Mam nadzieję, że będzie pomocny :]

Fajny przejazd :thumbsup:

 

Dobry komentarz:

 

joel0326buddy

10 godz. temu

 

There is no way thats a demo the 350 z tops out at 170. You must have the full game

Odnośnik do komentarza

Jeśli w pełnej wersji nie będzie możliwości wyłączenia ruchu drogowego w Time Trial (jeśli coś takiego będzie) to chyba się potne! :)

 

Wczoraj na 80 prób dojechałem do mety 7 (SIEDEM) razy :D

Z tego 80% wyścigów kończyłem przed wjazdem do tunelu - albo wpadałem na jakieś auto wyskakujące z zakrętu lub inni gracze zderzali się z takimi autami i robili kraksę na której się rozbijałem :/:D

Niestety po takiej stłuczce nie ma sensu jechać już dalej

Nic nowego. Ja mam czasami tak, że juz pierwszy odcinek powtarzam po parenaście razy, bo zahaczę o jakiś samochód albo coś. Dzisiaj spróbuje zejść do tych 3:15. Na razie jest 3:18, ale z wielkimi błędami ;)

Odnośnik do komentarza

Tutaj na tę chwilę najszybszy nagrany filmik na YT (3:14.06):

http://www.youtube.com/watch?v=Co57WUKLtcA

 

Technika z krótkim przyhamowaniem wprowadzającym w poślizg.

 

Jeśli chodzi o zdjęcie do Autologa, to wchodzicie np. tu - http://hotpursuit.ne...mingsoon/career logujecie się na dane takie jak do profilu EA (czyli prawdopodobnie na dane jak do konta PSN) i tam gdzie jest szare okienko na Wasze zdjęcie, w prawym dolnym rogu jest ikonka aparatu fotograficznego. Uploadujecie z dysku co chcecie o podanych wymiarach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli w pełnej wersji nie będzie możliwości wyłączenia ruchu drogowego w Time Trial (jeśli coś takiego będzie) to chyba się potne! :)

 

Wczoraj na 80 prób dojechałem do mety 7 (SIEDEM) razy :D

Z tego 80% wyścigów kończyłem przed wjazdem do tunelu - albo wpadałem na jakieś auto wyskakujące z zakrętu lub inni gracze zderzali się z takimi autami i robili kraksę na której się rozbijałem  :/:D

Niestety po takiej stłuczce nie ma sensu jechać już dalej

Ja też się potnę, i liczę że w multi będę mógł włączyć przenikanie aut!!

 

 

 

Odnośnik do komentarza

3.29 i za nic nie moge zejsc ponizej

 

Spoko, też tak miałem - 3:30 to była granica, której długo nie mogłem pokonać, a myślałem, że już idealnie jadę :) teraz mam 3:21 i wiem, że jeszcze spoooro można poprawić.

Pooglądaj filmik powyżej, najważniejsze to utrzymanie wysokiej prędkości na zakrętach i oczywiście unikanie stłuczek ;)

 

3.25.51 :yes:

Chociaz pewnie MajorZero64 zaraz znowu mnie pobije,do Ciebie Otas nie mam szans sie zblizyc :o

Odnośnik do komentarza

Mathiu podał że na yt najlepszy 3:14:06. Śmiem twierdzić że nie nagrany czas jest jakieś 2sek lepszy. W każdym razie jesteś w światowej czołówce ;D

Aż tak dobrze, to chyba nie jest. Podejrzewam, że do 8 listopada ludzie będą osiągać czasy w granicach 3:10 :P

Mathiu - właśnie, jeszcze dużo masz czasu na to, by zejść poniżej 3:12 :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...