Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Bumier

Poziomt trudności pucharów!  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharków w Gran Turismo 5

    • Łatwe
      6
    • Trudne
      10
    • Bardzo trudne
      24
    • Platyna jest moja, tylko najpierw dajcie mi tą gre w łapki
      5
    • Platynę sobie daruję...
      36


Rekomendowane odpowiedzi

Co nie zmienia faktu, że 100% w GT5 to niezły HC. raz, czasochłonna bardzo, dwa, że - no, nie oszukujmy się - łatwa to ona nie jest.

Wszystko na złoto nie jest na pewno kaszką z mleczkiem. Jasne, część licencji jest prosta i nawet za pierwszym podejściem można złoto zdobyć. Przy części trzeba nieco przysiąść, ale są takie, które będą istna zmorą - tu szczególnie mam na myśli te, w których mamy 16 pojazdów, startujemy jako ostatni i trzeba się przedzierać przez zastępy rywali. Wyjazd poza trasę, zderzenie z rywalem - dyskwalifikacja. Nie ułatwia to sprawy. Kupno tysiąca aut ciężkie nie będzie, tak jak zakup bardzo drogiego samochodu. W późniejszych zaliczeniach w kilka minut zarabiamy ponad sto tys. kredytów, a nikt nie pisze, że mamy kupować same Miury. Te różnice rzędu 0.1 będą nielichym randomem.

 

Tak czy owak, jest platyna w GT5 jedną z najbardziej wymagających i czasochłonnych zarazem.

Odnośnik do komentarza

jeśli potwierdzi się,że nie można save'ować w 24h eventach w a-spec(tu można jeszcze pauzować więc teoretycznie można jeździć 12h, zapauzozwać i zostawić konsole na chodzie, wyspać się i dalej jechać) i b-spec(tu nie można pauzować) to wraz z trofeum za złote medale we wszystkim, sprawi to,że GT5 będzie chyba najtrudniejszą grą do scalakowania ze wszystkich jakie urodziły się na tej generacji.

Odnośnik do komentarza

Ja pierwsze 3 licencje zrobiłem wszystkie na złoto w 2 dni. Więc wydaje mi się, że fotka tego ziomka może być prawdziwa. Aaaa i nie grałem zbyt długo ok 2 godzin dziennie.

 

Te licencje są banalne jeśli jeździmy na manualnej skrzyni. Ludziska olejcie automat. Ręczna skrzynia biegów daje większą radochę z jazdy. Cza się tylko zmusić i przeboleć 30 min katorgi, ale jak już się przestawicie to już nigdy nie zrezygnujecie z manuala :D

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

1. Trofeum za zdobycie 10.000.000  NIE 20.000.000, to jest dobra wiadomość. 

 

Ukryte trofea za 2. wygranie wszystkich wyścigów Endurance oraz za 3. ukończenie Sebastian Vettel Challenge, wystarczy na brąz.

Kiedy się odbokowują enduraNce?

Edytowane przez RejdenForce
Odnośnik do komentarza

Kiedy się odbokowują endurace?

Jak dobrze pamiętam pierwsze od 25 levelu, kolejne 26lvl itp...

 

 

 

Grand Valley 300km LV 25

Roadster 4-Hour Endurance LV 26

Laguna Seca 200 Miles LV 27

Indy 500 LV 28

Suzuka 1000km LV 30

Nürburgring 4-Hour Endurance LV 32

Tsukuba 9-Hour Endurance LV 33

24 Hours of Le Mans LV 35

24 Hours of Nürburgring LV 40

Odnośnik do komentarza

Mnie denerwuje płacz co nie których jezeli chodzi o zaliczenie licencji na zloto - jedynie w GT4 nie miałem wszystkich na złoto bo za krótko mialem gre ale jak jezdzicie na autmatycznej skrzyni biegów to możecie zapomniec o złocie - pozdrawiam

 

@Square - platyna w Wipeout HD dla ciebie prosta dla niektórych trudna, chociaż podejrzewam że tydzie jezdzenia po kilka godz. i Beat Zico oraz Arcade Perfect by wpadło :thumbsup:

 

Daj na luz zrobilem GT5P licencje na zloto i skrzynia biegow byla automatyczna :D Napewno manualna jest lepsza skrzynia ale sadze ze da sie zrobic w GT5 na automacie licencje na zloto.

 

ja tez na automacie pojechałem all :)

Odnośnik do komentarza

Proste trofeum. Musisz wziąć kumpla i np na spilicie trzasnąć wyścig przed metą zatrzymujecie się [kamera ze zderzaka] i powolutku razem przekraczacie metę. Za którymś razem wpadnie. Tak samo trofeum "człowiek stoper' jedziesz kółko czekasz przed metą i przejeżdżasz np gdy czas wynosi np 1 min. Jedziesz kolejne kółko zatrzymujesz się przed metą czekasz i przejeżdżasz jak będzie na liczniku 1 min np. I tak do skutku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...