Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Bumier

Poziomt trudności pucharów!  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharków w Gran Turismo 5

    • Łatwe
      6
    • Trudne
      10
    • Bardzo trudne
      24
    • Platyna jest moja, tylko najpierw dajcie mi tą gre w łapki
      5
    • Platynę sobie daruję...
      36


Rekomendowane odpowiedzi

Gran Turismo 5

 

granturismo520090106100.jpg

 

Brązowe bronze.gif

 

Penniless

Spend every last Credit your have

 

Colorful

Collect 256 paint colors

 

The Air of Experience

Raise a B-Spec driver to the peak of this career

 

A Star is Born

Train a B-Spec driver up to Class 30 or above

 

Human Stopwatch

Complete three consecutive laps with tomes within 0.2 seconds of the Best Lap Time

 

GT-R Official Record

Achieve a time of 7´29.03 on Nurburgring Nordshleife in a Nissan GT-R 07

 

Dream Race

Win the ultimate three-way showdown between a FordMark IV Race Car, a Ferrari 330 P4 R...

 

Arch Rivals

Achieve a one-two finish in a Mitsubishi Lancer Evolution X and a Subaru IMPREZA WRX STI

 

Within One Hundredth

Win a race by a margin of 0.01 seconds or less

 

111 Meters a Second

Achieve a speed of 400km/h

 

Speed Demon

Achieve a speed of 300km/h

 

Sky-High Roller

Buy an insanely expensive car

 

High Roller

Bought a serriously expensive car

 

Maximum Mileage

Buy a used car with 300 000km or more travel distance

 

Half a Century of Cars

Own at least one car each from the ´60s, ´70s, ´80s, ´90s and ´00s

 

Old-Timer

Acquire a car manufactured in 1959 or earlier

 

Multi-Millionaire

Possess an Ivane amount of money

 

Car Collector

Fill your Garage with 1000 cars

 

Beyond the Autobahn

Drive 12,718km in total – the length of all Germany´s Autobahns combined

 

Driving Music

Use the Personal BGM function, and go for a drive while listening to your favorite songs

 

Data Analyst

Analyze yout performance using the Data Logger

 

Dream Drifter

Get 10 000 points or more in a Sector Mode Drift Trial

 

Race Ready

Perform Racing Modifications on one of your cars

 

Loony Tune

Spend an Ivane amount of money on tuning a car

 

Course Designer

Create and share a track

 

Proud Owner

The Right Direction – Win yout first B -Spec event race

 

Win Number One

Win yout first A-Spec event race

 

Gran Turismo Karting Experience

Complete the Gran Turismo Karting Experience Special Event

 

Jeff Gordon NASCAR School

Complete the Jeff Gordon NASCAR School Special Event

 

Top Gear Test Track

Complete the Top Gear Test Track Special Event

 

AMG Driving Academy

Complete the AMG Driving Academy Special Event

 

Gran Turismo Rally

Complete the Gran Turismo Rally Special Event

 

Grand Tour

Complete the Grand Tour Special Event– bronze

 

Sebastien Loeb Rally Challenge

Complete the Sebastien Loeb Rally Challenge Special Event

 

National C License

Complete the C License

 

National B License

Complete the B License

 

National A License

Complete the A License

 

International C Licencse

Complete the International C Licencse

 

International B Licencse

Complete the International B Licencse

 

International A Licencse

Complete the International A Licencse

 

Super License

Complete the S License

 

Begginer Series Complete

Complete the Begginer series of Race Events

 

Profesional Series Complete

Complete the Professional series of Race Events

 

Amateur Series Complete

Complete the Amateur series of Race Events

 

Profesional Series Complete

Complete the Professional series of Race Events

 

Expert Series Complete

Complete the Expert series of Race Events

 

Extreme Series Complete

Complete the Extreme series of Eace Events

 

Srebrne silver.gif

 

Epert Manager

Reach B-Spec Level 40

 

Excellent Driver

Reach A-Spec Level 40

 

Finale

Reach the ending movie

 

Złote gold.gif

 

Gold Standart

Get a gold trophy in every race event, license test and special event

 

Platyna platinum.png

 

Gran Turismo Platinum Trophy

Earn every single Gran Turismo 5 Trophy

 

 

+ 7 ukrytych :potter:

 

Trofea po polsku na filmiku znalezionym na YT:

 

edit

 

 

3 ukryte trofea (thx zawiszakapy)

 

Portercista - Zrób zdjęcie samotnej dziewczynie, którą spotkasz na Marktgasse w Bernie

Wybieramy tryb Świat GT => Podróż fotograficzna => trasa Marketgasse => 1 => A => nastepnie robimy zdjęcie ładnej pani siedzącej na ławce na tle kwiatów

 

Wyjatkowe zdjęcie - Zrób zdjęcie pewnemu tajemniczemu meżczyznie przechadzającemu sie po dzielnicy Kioto-Gion

Wybieramy tryb Świat GT => Podróż fotograficzna => trasa Kioto-Gion => 1 => C => nastepnie robimy zdjęcie mężczyznie stojącemu przy barierce

 

Zabierz Honde do domu - Zrób zdjęcie Hondy przed głównym biurem Hondy na torze Tokyo R246

Wybieramy tryb Świat GT => Samochód marki Honda => trasa Tokyo R246 => zaraz po starcie z lewej strony będą banery Castrol stajemy samochodem wychodzimy z gry i wchodzimy w tryb powtórki i robimy zdjęcie na tle wieżowca

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

kupienie 1000 aut, wyśrubowanie czasu na Nurburgringu oraz złoto we wszystkim co się da - hardcore

 

Ciekawe co dostaniemy pod ukrytymi :)

To będzie raczej banalne. Jak już bedziesz miał trochę kasy to wystarczy kupować jakieś tanie auta za nie wiem $5k i szybko wpadnie. Wszystko na złoto na pewno będzie trudne (licencje) na padzie.

Odnośnik do komentarza

kocham to serie i chodź nie jestem Hardcore'm gier wyścigowych to mam zamiar sie w nią zaopatrzyć ze względu na uczucie do niej :)

lecz czy jest sens grac w taki piękny symulator na "padzie" - odpowiedz chyba jest oczywista.

p.s

nie widzę tematu głównego Gran Turismo 5, czyżby nie został jeszcze założony.. jak to możliwe?

 

Temat jest w kąciku wyścigowym, tutaj:

 

http://www.psxextreme.info/topic/25920-gran-turismo-5-gt5-prologue/page__pid__2274500__st__5600#entry2274500

Odnośnik do komentarza
GT-R Official Record

Achieve a time of 7´29.03 on Nurburgring Nordshleife in a Nissan GT-R 07

Ciekawe, czy trofeum dotyczy fabrycznej konfiguracji, bez tuningu

Pewnie fabrycznej, żeby warunki były "takie same", ale to i tak będzie jedna z łatwiejszych rzeczy do zrobienia bo w grze nie ma się świadomości, że jak za szybko wejdzie się w zakręt to już może być game over bez możliwości restartu ;) Nawet Clarkson swego czasu to testował na Laguna Seca i w rzeczywistości miał czas o kilkanaście sekund gorszy niż ten, który uzyskał w GT4.

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawości kilka dni temu jak się pojawiła lista chciałem sprawdzić swoje dotychczasowe osiągnięcia w GT4 no i na platynę mniej-więcej by wystarczyło (wszystko zdobyte co się da itp.), ale zaciekawił mnie ten motyw z N-ringiem i GT-R'em więc odpaliłem trasę i próbuję na stocku. Na DFP dochodzę do czasów niecałych 8 minut, więc trzeba by było trochę popracować nad ustawieniami, ale myślę że pobicie w GT5 tego okrążenia nie będzie jakieś hiper wymagające.

Odnośnik do komentarza

ja wiedziałem, że GT5 tanio skóry nie sprzeda i bedzie trudna plantynka. Jak ktos gra w to od pierwszej czesci to wie ze zloto na driving licence to koszmar a jak to polacza z trofeami to rewelacja. bedzie to platynka elita ala Wipeout i ja sie ciesze bo zawodowi trofearze "odpuszcza" :P a tylko prawdziwi rajdowcy o nia powalcza, bo tam setna sekundy sie liczy. Rzeklem :)

Odnośnik do komentarza

Poczekajmy z tymi opiniami o dostępności platyny tylko dla prawdziwych rajdowców. Taka się zapowiada, ale co jeżeli czasy w licencjach będą bardziej dostepne dla niedzielnych graczy ? Już nieraz poziom był zaniżany przez twórców. Osobiście nie obraziłbym się gdyby licencje dało się wykręcić na padzie po dłuższym treningu (w poprzednich GT tylko dwie pierwsze licencje miałem w całości na złoto).

A swoją drogą to platyna w Wipeout HD jest łatwa :whistling:

Odnośnik do komentarza

Mnie denerwuje płacz co nie których jezeli chodzi o zaliczenie licencji na zloto - jedynie w GT4 nie miałem wszystkich na złoto bo za krótko mialem gre ale jak jezdzicie na autmatycznej skrzyni biegów to możecie zapomniec o złocie - pozdrawiam

 

@Square - platyna w Wipeout HD dla ciebie prosta dla niektórych trudna, chociaż podejrzewam że tydzie jezdzenia po kilka godz. i Beat Zico oraz Arcade Perfect by wpadło :thumbsup:

Edytowane przez zawiszakapy
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie denerwuje płacz co nie których jezeli chodzi o zaliczenie licencji na zloto - jedynie w GT4 nie miałem wszystkich na złoto bo za krótko mialem gre ale jak jezdzicie na autmatycznej skrzyni biegów to możecie zapomniec o złocie - pozdrawiam

 

Żeby było jasne... eot.

 

Odpaliłem GT4 i powziąłem się na wykręcenie tego czasu z GTR'em i mogę stwierdzić iż na stocku jest to możliwe, wystarczy zmienić opony i trochę poćwiczyć więc myślę że w GT5 też nie będzie z tym większego problemu, chociaż kto tam wie z nową fizyką :whistling:

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Mnie denerwuje płacz co nie których jezeli chodzi o zaliczenie licencji na zloto - jedynie w GT4 nie miałem wszystkich na złoto bo za krótko mialem gre ale jak jezdzicie na autmatycznej skrzyni biegów to możecie zapomniec o złocie - pozdrawiam

 

@Square - platyna w Wipeout HD dla ciebie prosta dla niektórych trudna, chociaż podejrzewam że tydzie jezdzenia po kilka godz. i Beat Zico oraz Arcade Perfect by wpadło :thumbsup:

 

Daj na luz zrobilem GT5P licencje na zloto i skrzynia biegow byla automatyczna :D Napewno manualna jest lepsza skrzynia ale sadze ze da sie zrobic w GT5 na automacie licencje na zloto.

Odnośnik do komentarza

Mnie denerwuje płacz co nie których jezeli chodzi o zaliczenie licencji na zloto - jedynie w GT4 nie miałem wszystkich na złoto bo za krótko mialem gre ale jak jezdzicie na autmatycznej skrzyni biegów to możecie zapomniec o złocie - pozdrawiam

 

@Square - platyna w Wipeout HD dla ciebie prosta dla niektórych trudna, chociaż podejrzewam że tydzie jezdzenia po kilka godz. i Beat Zico oraz Arcade Perfect by wpadło :thumbsup:

 

Daj na luz zrobilem GT5P licencje na zloto i skrzynia biegow byla automatyczna :D Napewno manualna jest lepsza skrzynia ale sadze ze da sie zrobic w GT5 na automacie licencje na zloto.

 

 

Powiem Ci, że nie da się, jestem tego bardziej niż pewien ;)

Odnośnik do komentarza

Mnie denerwuje płacz co nie których jezeli chodzi o zaliczenie licencji na zloto - jedynie w GT4 nie miałem wszystkich na złoto bo za krótko mialem gre ale jak jezdzicie na autmatycznej skrzyni biegów to możecie zapomniec o złocie - pozdrawiam

 

@Square - platyna w Wipeout HD dla ciebie prosta dla niektórych trudna, chociaż podejrzewam że tydzie jezdzenia po kilka godz. i Beat Zico oraz Arcade Perfect by wpadło :thumbsup:

 

Daj na luz zrobilem GT5P licencje na zloto i skrzynia biegow byla automatyczna :D Napewno manualna jest lepsza skrzynia ale sadze ze da sie zrobic w GT5 na automacie licencje na zloto.

 

 

Powiem Ci, że nie da się, jestem tego bardziej niż pewien ;)

 

Ech moze za pare dni sie skusze to sam sprawdze:D czy tak wlasnie jest :D

Odnośnik do komentarza

Słowa uznania dla Australijczyka, który po 2dniach ma wszystkie 6 licencji na złoto 1021834.jpg

 

3 ukryte trofea

Portercista - Zrób zdjęcie samotnej dziewczynie, którą spotkasz na Marktgasse w Bernie

Wybieramy tryb Świat GT => Podróż fotograficzna => trasa Marketgasse => 1 => A => nastepnie robimy zdjęcie ładnej pani siedzącej na ławce na tle kwiatów

Wyjatkowe zdjęcie - Zrób zdjęcie pewnemu tajemniczemu meżczyznie przechadzającemu sie po dzielnicy Kioto-Gion

Wybieramy tryb Świat GT => Podróż fotograficzna => trasa Kioto-Gion => 1 => C => nastepnie robimy zdjęcie mężczyznie stojącemu przy barierce

Zabierz Honde do domu - Zrób zdjęcie Hondy przed głównym biurem Hondy na torze Tokyo R246

Wybieramy tryb Świat GT => Samochód marki Honda => trasa Tokyo R246 => zaraz po starcie z lewej strony będą banery Castrol stajemy samochodem wychodzimy z gry i wchodzimy w tryb powtórki i robimy zdjęcie na tle wieżowca

Edytowane przez zawiszakapy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...