Skocz do zawartości

Harry Potter and Deathly Hallows part 1


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro premiera nowego Harrego. Bilety mam już zarezerwowane na sobotę i nie mogę już wysiedzieć. Książka już dawno przeczytana, zakończenie znam a i tak ekranizację bardzo chętnie zobaczę, tak jak każdą część.

 

http://www.youtube.com/watch?v=sNDR9T8krH0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proponuję żeby każdy z was darował sobie niepotrzebne podjazdy typu Horry Poj,eb itd ;)

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Jaka racjonalizacja.

 

 

Nienawidzę oglądać tych filmów. Dubbingowanie filmów z aktorami to kretyński pomysł. Oglądając zwiastuny siódmej części w kinie czuję się zażenowany. To jest po prostu złe.

 

Przecież nikt Cię nie zmusza do oglądania wersji z dubbingiem - na szczęście żyjemy w Polsce, a nie w Niemczech. ;)

 

Ja trzymam kciuki, żeby ta część była równie dobra, jak poprzednia.

Odnośnik do komentarza

No jeśli obie części mają po prawie 2,5 godziny, to cały film trwałby, jak łatwo policzyć, prawie 5 godzin. Tak więc "Powrót króla" i "W pustyni i w puszczy" nie są tak długie. Zostałeś przyłapany.

Sorry, ale jakoś taką książkową czwórkę - gdzie notabene działo się niewiele mniej niż w Deathly Hallows - spokojnie dało się zmieścić w jednym filmie.

 

Ot, prosty trik na przedłużenie serii, a co za tym idzie na zbijaniu większej kapuchy. Oby jednak nie stało się to nowym trendem.

Odnośnik do komentarza

No Rowling zrobila tu krwawa jatke, tyle osob padlo az mnie nawet juz nie zaskakiwala co nowa smierc.

 

Sorry ostatnio bylem w na incepcji 2 tygodnie temu w Heliosie, bilet chyba 12 zl, ale glowy nie dam. wersja 3D zawsze drozsza. Ogolnie lepiej zarezerwuj sobie bilet na stronce, zeby pod wieczor sie nie rozczarowac.

 

EDIT: Na epilogu chyba wyjde z kina...Pan Malfoy, Pan Pottah xD

wyslali dzieci do szkolki a potem zaczeli sie pukac w obdyty mmm

 

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

Bilety zarezerwowałem na stronie :>

 

A co do Voldemorta to on jeszcze w żadnej części nie zginął :] Co więcej, w każdej, prawie każdej, rósł w siłę.

 

Fakt faktem że podzielenie tego filmu na dwie części to bez sens totalny. Chcą więcej hajsu napstrykać. Zobaczę jak ta pierwsza część, jak nie będzie dużo się różniła od książki to pójdę na drugą. Jak film nie będzie zawierał dużo scen z książki to na drugą część ... też pójde :D

Odnośnik do komentarza

 

Podzielenie tego filmu na dwie części to najgorsze co może być dla widza. Ta pierwsza część mimo że zawiera dużo scen z książki to jest średnia bo mało się dzieje. Dowiadujemy się dopiero podstaw, przygotowują nas na drugą część. Film bardzo różni się od innych części. Jest mroczny, tajemniczy. Raz mi sie popcorn wysypał jak Nagini (wąż Voldemorta) wyskoczyła z pod ziemi w domu Bathildy :> NIE MA ANI JEDNEJ SCENY W HOGWARCIE!!!!!!!!! Akcja głównie dzieje się w lasach, nowych lokacjach. Często trójka bohaterów jest w zwykłych angielskich miastach i chodzi po ulicach. Raz słyszałem jak gościowka ryczała (jak zgredek zginał), ale koleś przede mną się spierdział - cała sala, różni ludzie.

 

Można gadać i gadać. Film mocno opiera się na książce i to cieszy. Polecam wszystkim bo to nie jest już film o robieniu eliksirów, lataniu na miotłach. To film dojrzały, o podejmowaniu trudnych decyzji, o przyjaźni. Nie myślałem że tak kiedyś opiszę film o Harrym, a jednak. Najbardziej dorosły Harry Potter, ale czy najlepszy? Dowiemy się tego po drugiej części ;]

 

Akcja kończy się w momencie gdy

Voldemort wyjmuję z grobu Dumbeldora czarną różdżkę - jeden z trzech insygniów śmierci.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...