Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Online jest wy je bisty. Grałem z kumplem samochodami z serii GT500 (on jechał CALSONIC GTR35, a ja TOMS'S SUPRA), tor HSR - wyścig 5 okrążeń.

 

No nie mam pytań - online pozamiatał mną konkretnie. Wyścig rozstrzygnął się na ostatnich centymetrach toru gdzie przegrałem tylko o 40 setnych sekundy. Cały czas jeden wyprzedzał drugiego, i tak na zmianę przez cały wyścig. Jak się później okazało z poziomu widza oglądał wszystko LisoQuan, który skwitował podbudowującym zdaniem: "wow, ale wyścig!" :smile: Oczywiście na mecie darliśmy się przez headset w niebogłosy bo tak małe były różnice w czasie.

 

Zapisaną powtórkę oglądałem jeszcze na drugi dzień i emocje były dla mnie chyba większe niż w F1 na Polsacie :wink: Po prostu coś niesamowitego ile radości może dać ta gra.

 

EDIT:

Jakie lacze trzeba miec zeby pograc online ?? 1mb wystarczy??

 

Ja mam 1Mb i było bezlagowo, a do tego jakość rozmów była najlepsza jaką słyszałem na PSNie - nawet lepsza niż przez telefon :ninja:

 

A moze chcislbys pograc online ? Mam jednego kumpla z ps3 ale narazie nie ma gt5 wiec nie mam z kim grac online :/ jakby ktos byl chetny na gre online podaje moj login psn

Pawlo_Osw_Pl

Odnośnik do komentarza

No potwierdzam to co Nightrunner pisze. Podłączyłem się do nich ale wyścig się już zaczął wiec oglądałem i wow, taka wyrównana walka że szok. Ja i moja dziewczyna oglądaliśmy w napięciu hehe. No i słyszeliśmy wyraźnie emocje graczy. Dźwięk jest super. Lagów zero... no czasami się znajdzie jakiś gostek z dalekiego kraju to tam coś laguje ale nie mam sytuacji typu latające samochody itp. Online jest bardzo udany w tej grze.

Odnośnik do komentarza

To za(pipi)ista wiadomosc bo jak wiemy mase rzeczy z(pipi)ali w gt5 dobrze ze online sie udal odezwe sie to wieczorem mozemy zagrac ;)

 

Ja wczoraj gralem z kumplem, ja na neo 2 mbit, on jedzie na... orange net na karte :D, nawet nie wiem czy 3G lapal, chyba tak ;].

Emocje extra, to jednak inna gra niz z AI, i o dziwo nawet niezle sie gralo, czasem jego samochod troche kwadratowo skrecal.

Ale ogolnie calkiem ok, co jest dla mnie zaskoczeniem przy jego "laczu" :)

Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie brak Subaru Impreza Rally Car z 99r. To było trzecie auto premium pokazane na PS3 (było w pierwszym demku GT HD, przed tym, które trafiło na PSN) a w pełnym GT5 go nie ma <_<

 

Poziom trudnosci jest trochę nierówny.. niektóre eventy są banalnie proste... inne są bardzo trudne. Bardzo wymagająca wydaje się szkoła AMG a na chwilę obecną nie wyobrażam sobie jak zrobić złoto w pierwszym (Alfa) i trzecim (Lambo) evencie Grand Tour....

 

AMG jest dosc proste, zlota brakuje mi w 2 ostanich 300SL i w ostatnim SLSem (dalej jeszcze nie dotarlem - za maly lvl), 8c na Eiger rowniez bardzo proste, ale Lambo w nocy - po pierwsze primo ;) - genialny pomysl na event :) a po drugie primo - troche czasu trzeba bedzie przy tym spedzic :) - chociaz... - na yt jeden z pierwszych filmikow z "wycieknietych" kopii to byl wlasnie ten event na zloto ... a z trudnych rzeczy to wspomniany nizej TG event Lotusami - na dzien dzisiejszy (male doswiadczenie na kierze) - dla mnie masakra

 

Poziom trudnosci w grze jest naprawde nierowny, jak grafika. Banalne zadania przeplataja sie z b. trudnymi. Zrobic wszystkie wyzwania Mercedesa na N-ringu w klasycznym 300 SL Coupe '54 i AMG SLS '10 na złoto jest masakryczne. Srebro to góra, jaką udało mi się wycisnąć.

Starym 300 SL to akurat łatwizna. Amg SLS to inna bajka bo ma wielką moc i mnie rzuca, ale kiedyś to zmęczę

 

Jak wyzej ;) - chyba ze to kwestia grania na kierownicy/padzie ? - ciekaw jestem czy na padzie jest trudno grac w GT5, ale nie na tyle ciekaw, zeby to sprawdzic :P

 

Dał ktoś rade zdobyć złoto na TOP GEAR Lotusami przy wyłączonych systemach?

 

No wlasnie o to samo chcialem zapytac ;) - majac wszystko wylaczone wypada sie z trasy nawet na follow through :)

 

Online jest wy je bisty. Grałem z kumplem samochodami z serii GT500 (on jechał CALSONIC GTR35, a ja TOMS'S SUPRA), tor HSR - wyścig 5 okrążeń.

 

No nie mam pytań - online pozamiatał mną konkretnie. Wyścig rozstrzygnął się na ostatnich centymetrach toru gdzie przegrałem tylko o 40 setnych sekundy. Cały czas jeden wyprzedzał drugiego, i tak na zmianę przez cały wyścig. Jak się później okazało z poziomu widza oglądał wszystko LisoQuan, który skwitował podbudowującym zdaniem: "wow, ale wyścig!" :smile: Oczywiście na mecie darliśmy się przez headset w niebogłosy bo tak małe były różnice w czasie.

 

Zapisaną powtórkę oglądałem jeszcze na drugi dzień i emocje były dla mnie chyba większe niż w F1 na Polsacie :wink: Po prostu coś niesamowitego ile radości może dać ta gra.

 

Potwierdzam - online jest genialny :)

 

trzeba poczekac az polyphony naprawi online.

...

 

Tak na zakonczenie, wybralem powyzsze cytaty bo mysle, ze dobrze by bylo w tym temacie pisac - jak w podtytule - o wrazeniach z gry, online, eventow itp, a nie przenosic dyskusje z zamknietego (moim zdaniem nieoptrzebnie) poprzedniego tematu - proponuje zakonczyc smiertelnie nudne narzekania i dyskusje na temat standardow, drzew, kibicow, cieni i inych tego typu bzdetow i pisac o samej grze - jakie ciekawe furki udalo sie Wam kupic w used cars, jakie czasy macie w licencjach/eventach itd itp - przykladowo - ostatnio zakupilem HondeS500 z bodaj '63 - kolor Smoke Black... - cudenko :)

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

Warto napisac o kolejnym po(pipi)amym pomysle

Polyphony z lakierami ktpre wygrywamy pomalujemy cos

Nimi i sie zuzywaja i znow nie mamy tego koloru.

Druga sprawa interesuje mnie przykladowo kolor niebieski i nie mam go u siebie musze kupic auto w tym kolorze zebym mogl taki kolor zdobyc ??!! To jest poperdolone jak to cale polyphony.

W konu to takie realistyczne ze do kazdego zakupionego samochodu producent daje puszke z farba . Zal pl.

Odnośnik do komentarza

wg mnie lakiery podobnie jak kupony na auta zostały wprowadzone trochę na siłę bo sens miała cała idea społeczności czyli wymiany prezentów między graczami itp.

 

Sam uważam,że zamiast tego mogli wprowadzić zwykłą giełdę aut i gracze co ciekawsze modele mogliby od siebie odkupić ...no ale co zrobić...

Odnośnik do komentarza

mogli by ale wtedy sens straciły by prezenty bo każdy mógłby pomalować auto na taki kolor jaki chce :P

 

Nie bronie tego bo jest to dla mnie też głupie ale rozumiem ich "zamysł"

 

mozna podarowac komus auto w danym kolorze, a potem odzyskac je - dostaniemy drugi raz kolor za samochod. Sprawdzilem wczoraj z kumplem :)

niestety 1 osobie mozna podarowac auto 1 raz dziennie...

Odnośnik do komentarza
Jak wyzej - chyba ze to kwestia grania na kierownicy/padzie ? - ciekaw jestem czy na padzie jest trudno grac w GT5, ale nie na tyle ciekaw, zeby to sprawdzic

pewnie tak, kierownica przez ff ostrzega ciebie o sytuacji, czego pad nie potrafi i trzeba grać trochę na ślepo. Po to wymyślono wspomagacze dla padzikowców ;)

 

 

a, jeszcze jedna rzecz o której chyba zapomnieli - gdzie Test Course i możliwośc sprawdzenia wozu na 400/1000m i v-max?! no kurde jak mam sprawdzić zmiany po tuningu

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza

Poziom trudnosci jest trochę nierówny.. niektóre eventy są banalnie proste... inne są bardzo trudne. Bardzo wymagająca wydaje się szkoła AMG a na chwilę obecną nie wyobrażam sobie jak zrobić złoto w pierwszym (Alfa) i trzecim (Lambo) evencie Grand Tour....

 

Emet zrobiem export replay'a z tego eventu z 8C- zobacz, moze bedziesz mogl go obejrzec przez moj profil ?

Zapewne to niewiele pomoze, ale zawsze sprawdzilo sie opcje w grze ;)

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko - wie ktoś o co chodzi z online? Przy starcie gry, ładowaniu menu gra próbuje się połączyć z serwerami, ale jej się to nie udaje. Pojawia się komunikat "nie udało się nawiązać połączenia z serwerami". I tak dwa razy. Od uruchomienia gry do głównego menu czekam kilka minut. Patche nie pomogły, net działa na pewno, więc na 100% jest to wina gry. Ktoś może już wie coś w temacie?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko - wie ktoś o co chodzi z online? Przy starcie gry, ładowaniu menu gra próbuje się połączyć z serwerami, ale jej się to nie udaje. Pojawia się komunikat "nie udało się nawiązać połączenia z serwerami". I tak dwa razy. Od uruchomienia gry do głównego menu czekam kilka minut. Patche nie pomogły, net działa na pewno, więc na 100% jest to wina gry. Ktoś może już wie coś w temacie?

 

 

No sporo osób ma z tym dalej problem, w tym np. ja. Trzeba czekać na jakieś poprawki bo póki co pozostaje grać w singla.

 

Zakladam, ze porty w routerach udostepniliscie ? (nr sa w manualu) - pytam bo online smiga jak marzenie a od czasu update komunikat o niemoznosci podlaczenia sie do serwera mi osobiscie sie nie pojawil.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko - wie ktoś o co chodzi z online? Przy starcie gry, ładowaniu menu gra próbuje się połączyć z serwerami, ale jej się to nie udaje. Pojawia się komunikat "nie udało się nawiązać połączenia z serwerami". I tak dwa razy. Od uruchomienia gry do głównego menu czekam kilka minut. Patche nie pomogły, net działa na pewno, więc na 100% jest to wina gry. Ktoś może już wie coś w temacie?

Mam Neostrada 1 mb jak na razie i mnie tylko raz nie połączyło z serwerem od PREMIERY.

 

Może masz jakiś router i po blokowane jakieś porty i nie może Cię połączyć.

 

Co do online wczoraj grałem z kolesiem z UK i emocje niesamowite, zero lagów, gra się jak single tylko z biedniejsza grafą a to zrozumiałe żeby łącza pociągnęły no i 16 samochodów na torze i start z ostatniego miejsca to jest to.

 

A i grałem online gokarty no to nie do opisania jest :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Zakladam, ze porty w routerach udostepniliscie ? (nr sa w manualu) - pytam bo online smiga jak marzenie a od czasu update komunikat o niemoznosci podlaczenia sie do serwera mi osobiscie sie nie pojawil.

 

Ja nie otwieralem (z lenistwa :P), ale od update'u online dziala ok.

Podejrzewam, ze porty mogly zostac otwarte automatycznie przez UPNP, z tym ze z obsluga tego protokolu to roznie bywa i dla 100% pewnosci lepiej recznie odblokowac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...