Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

2. nie da sie konkretnie grać na padzie i czerpać sporo frajdy i przejść wszystko! Niektóre zadania są tak trudne że bez kierownicy nie wyrobisz złota. Ale pewnie powygrywać tu i tam będzie można z dość sporym trudem. Granie na kierownicy jest łatwiejsze. :thumbsup:

I dlatego satysfakcja ze złota będzie większa od tej z kierownicy. Kierownica to opcja. Da się wszystko i nie zauważyłem mniejszej satysfakcji lub mniejszej frajdy. Chyba są tu sami pracownicy Logitecha bo jak ktoś się nie zna to pomyśli, że kierownica to mus i bez niej nie da się grać co jest oczywiście bzdurą totalną.

W GT1 mistrzowie kręcili czasy niższe niż te na złoto grając na krzyżaku ^_^

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Od ktorego levelu sa pelne zniszczenia, takie na maksa? Mam 13 level i na razie zauwazylem ze wystepuja iskry i po wieli perturbacjach w Italii poluzowal sie zderzak. To za malo... Interesuje mnie wymaksowany model zniszczen. Ktory to level, 30? 40?

Od 40 są prawdziwe zniszczenia tzn: odpadające części i większa deformacja. Na sobie youtubie sprawdź.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, satysfakcja jest duza jak kreci sie na padzie, ale jak chodzi o symulacje samochodowa to kierownica to rzecz naturalna.

 

A co to pelnego poczucia jazdy samochodem w GT. Powiedzcie, jak to jest z headtrackingiem? Tylko w trybie Szybkiej jazdy dziala? Jak w ogole sie spisuje? Chce specjalnie kupic PS Eye, ale cholera, glownie gram w karierze. Moja ulubiona kamera to z kokpitu na maksa zzumowana (wiecej szyby, ale poczucie bycia we wnetrzu jest). Problem polega na tym, ze nie spisuje sie dobrze w wyscigach, bo mam mocno uciete lusterko i nic w nim nie widze. Bez problemu jak sam jade na torze i krece czas, niestety potem w wyscigu traci to sens.

 

Fajna ta opcja?

Odnośnik do komentarza

nie ma stiga i nie ma powtórek na tym torze z ujęć i filtrami znanymi z programu :( :( (tak jak na trailerze z E3)

 

No chyba,że się odblokowują. W lepszy model zniszczeń od 40lvl nie wierzę - narazie ludzie się w niego wierzą po jednym filmiku jak koleś jakieś auto wrc fajnie rozwala na Eigerze i nikt inny tego nie potwierdza.

 

Wogóle ma ktoś lvl20? wtedy też niby jest poprawa

 

I po co nam myjnia jak auta się nie brudzą?!

Odnośnik do komentarza
na chwilę obecną nie wyobrażam sobie jak zrobić złoto w pierwszym (Alfa) i trzecim (Lambo) evencie Grand Tour....
jakies 30 prób ;) alfą i jest złoto (na padzie, wszystkie wspomagacze oczywiście na off), ale łatwo nie było, najgorzej było urwać 0,3sekundy, gdy robiłem powtarzalne 1.17.3xx heh,

jutro mam zamiar ozłocić kolejne wyścigi z grand tour :potter:

Odnośnik do komentarza
na chwilę obecną nie wyobrażam sobie jak zrobić złoto w pierwszym (Alfa) i trzecim (Lambo) evencie Grand Tour....
jakies 30 prób ;) alfą i jest złoto (na padzie, wszystkie wspomagacze oczywiście na off), ale łatwo nie było, najgorzej było urwać 0,3sekundy, gdy robiłem powtarzalne 1.17.3xx heh,

jutro mam zamiar ozłocić kolejne wyścigi z grand tour :potter:

 

No to chyba na padzie trudniej ;) - na kierze za 3 czy 4 podejsciem na zloto :) (tez wszystko off) (z tym ze ja w prologu duzo siedzialem na TT roznymi furami na eiger) - teraz mecze od okolo 2h IC10 na zloto - wszystko off - koszmar...

Odnośnik do komentarza

Od ktorego levelu sa pelne zniszczenia, takie na maksa? Mam 13 level i na razie zauwazylem ze wystepuja iskry i po wieli perturbacjach w Italii poluzowal sie zderzak. To za malo... Interesuje mnie wymaksowany model zniszczen. Ktory to level, 30? 40?

Od 40 są prawdziwe zniszczenia tzn: odpadające części i większa deformacja. Na sobie youtubie sprawdź.

A czy te zniszczenia wplywaja na sama jazde czy to bajer czysto wizualny?

Moge zarznac silnik nieumiejetnie zmienajac biegi?

Odnośnik do komentarza

I po co nam myjnia jak auta się nie brudzą?!

ja grałem z kumplem po sieci, wyścig na szutrze, to nasze auta się pokryły kurzem, nie patrzyłem na to dokładnie, ale cały bok był w pyle :)

a w głównym trybie jeszcze nie jechałem po szutrze, to nie wiem :)

 

Udało mi się w końcu pokombinować i uruchomiłem ten skubany online. Fajna sprawa, nie ma co. Pora na jakieś sparringi.

to temat do ustawek już jest, czekam na propozycje :D

Edytowane przez jan szabrownik
Odnośnik do komentarza

I po co nam myjnia jak auta się nie brudzą?!

ja grałem z kumplem po sieci, wyścig na szutrze, to nasze auta się pokryły kurzem, nie patrzyłem na to dokładnie, ale cały bok był w pyle :)

a w głównym trybie jeszcze nie jechałem po szutrze, to nie wiem :)

 

skończyłem wszystkie wyzwania szutrowe jakie są dostępne do 15lvl i ani kapka kurzu nie siadła na aucie.

 

Również dziś zauważyłem,że w multi autka się na szutrze brudzą, co więcej kilka razy miałem taki wyścig gdzie auta znajomych były maksymalnie poobijane,brudne, a lakier zdarty.

 

Błąd w grze czy rzeczywiście w singlu trzeba nabijać te levele b łaskawie mieć zniszczenia i brud?

Odnośnik do komentarza

Od ktorego levelu sa pelne zniszczenia, takie na maksa? Mam 13 level i na razie zauwazylem ze wystepuja iskry i po wieli perturbacjach w Italii poluzowal sie zderzak. To za malo... Interesuje mnie wymaksowany model zniszczen. Ktory to level, 30? 40?

Od 40 są prawdziwe zniszczenia tzn: odpadające części i większa deformacja. Na sobie youtubie sprawdź.

A czy te zniszczenia wplywaja na sama jazde czy to bajer czysto wizualny?

Moge zarznac silnik nieumiejetnie zmienajac biegi?

w GT auto, jest opcja renowacji silnika i karoserii

Odnośnik do komentarza

level 20.

 

Vayron stuningowany to jest moc 1162 KM na 1255 Kg masy :thumbsup: Gdyby ten samochód jeszcze potrafił skręcać.

 

Teraz pozom ekstremalny ale jeszcze w zawodowym mi zostały 2 eventy bo kurczaki są strasznie trudne i nawet moje podrasowane bryki miejskie nie dają rady.

 

Będzie trzeba uzbierać 1 milion na Maclarena F1 i go podrasować jeszcze :potter:

Odnośnik do komentarza

Jeszcze co do tych zabrudzeń- ja mam żałosny level 9 a już mój kar się nieraz nieźle pobrudził i to na trasach asfaltowych.

Wczoraj graliśmy z pleju i pajgi w gt5 u mnie na splicie- MEGA!

A animacja nie straciła chyba nawet 1 klatki, chociaż tearing dość gęsto występuje. Na szczęście nie odbiera to przyjemności z gry.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...