Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

udalo sie komus przejsc w przedostatniej klasie zawody:all stars gran turismo lub te do 1979 - próbuje nawet bugatti veyronem i on nie daje rady:/gdzies na necie czytałem że da sie wygrac all stars za pomoca: mazda 787b ale on tylko w limitowanych był na kod :/jest jakas szansa ze ciułacze z normalnymi wersjami to wygrają ?mam 21 level i tylko robie sianko obecnie :/ w przedostatniej klasie jest wyscig (17 level potrzebny) w srodku ta ikonka i 3 kółka robie veyronem w 3 min i wpada mi 36 000 CR w godzine robie ponad 600 000 CR

 

Kup jakikolwiek Race Car u używkach. Nawet Lambo Diablo w wersji JGTC wystarczy (730000). Jak nic takiego sie nie pokaże można przejść np. Zondą R (tylko strasznie nerwowa na zakrętach)

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś z Was wogole w tryb B-spec ? Jak dla mnie powiewa on straszną nudą. Chyba że poza wydawaniem 4 komend coś jeszcze można zrobić o czym niewiem ??

 

Dla mnie to porazka roku, wogole tego nie trybie i zamulam przy tym. gdyby sie dawalo przyspieszyc wyscig np 2 albo 3 krotnie to jeszcze bym to przezyl a tak to uwazam ze to jest na sile w sadzone by przedluzyc zabawe.

 

No panowie !!! Duma mnie rozpiera 60 licencji na GOLD :) jeśli popatrzę teraz na to który zestaw był najtrudniejszy to pewnie IC oraz IB, a najłatwiejsza uwaga!!! to ostatnia zestaw 10 licencji :mellow: Teraz zabieram się za właściwą grę. Warto porobić te licencje na złotko bo wcale nie są trudne mi się udało. 

 

Nie wszystkie przyciski na mojej G27 są obsługiwane, nie mam świateł, wycieraczek ani klaksonu. Sama kierownica działa wyśmienicie ale mam problem z podporządkowaniem tych użytecznych jak sie może okazać gadgetów. 

 

zastanawiam sie miedzy twoja GD27, a Logitech Driving Force GT. Którą byś polecał z twojego punktu widzenia ? Ten filmik na amazonie mocno mnie robi, i na razie chyba mikolaj sklania sie bardziej do LDF

Odnośnik do komentarza

DFGT sprawdza sie w GT5  wysmienicie. Uwazam, ze nie ma co przeplacaci brac G27. Zbyt wielka roznica w cenie, a w jakosci tak ogromnej nie ma. Niestety cena nie jest adekwatna wedlug mnie do sprzetu. Na DFGT dzialaja w GT5 ladnie wszystkie przyciski. Wrazenia z gry sa kapitalne. Jesli nie masz nadmiaru gotowki to bierz DFGT. Ja tez dlugo bylem sklonny by qpic G27, ale ostatecznie zasiegnalem roznych opinii i zdecydowalem sie na DFGT - nie zaluje. 

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

 

Czy ktokolwiek z was, kto zdobył złoto w zadaniach specjalnych na torze Top Gear, mógłby mi opisać w jaki sposób tego dokonał? Zbiór prostych rad. Jak dotąd za sterami "Ogórka" uplasowałem się na trzecim miejscu, a Lotusem Elise z trudem dojechałem do mety. Zakręty Wilson, Chicago, Hammerhead - zupełnie nie rozumiem, dlaczego przy prędkościach rzędu 30 km/h Lotus wpada w niekontrolowany poślizg. Momentami czuje się, jakbym grał w produkt Codemasters z zakrętami-skryptami. Przykładowo zanim zacznę pokonywać Wilson auto już samo z siebie wpada w poślizg. Nawet nie wykonam skrętu kierownicą (Driving Force GT), a już muszę robić kontrę.

Ogorkami musisz jechać "ostro", gdzie tylko można odbić sie od przeciwników ewentualnie delikatnie hamować, na prostych jechać w tunelu aerodynamicznym,

lotus strasznie lata po torze to fakt, na do-hamowaniach i zakrętach AI mocno zwalniają, tam jest szansa na masowe wyprzedzanie

 

oba wyzwania mam na złoto, gram na padzie więc da się, powodzenia :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

A-Spec, Nowicjusz:

  1. Japanese Classics -
  2. European Classic Car Championship -
  3. World Classic Car Series -
  4. FR Challenge -

Mógłbym prosić o uzupełnienie powyższej listy. Nie chce ponownie tracić gotówki na zakup szajsu, który nawet po tuningu jeździ wolniej od traktora.

 

@Bumier

 

Dziękuję za rady.

Edytowane przez Prezydent
Odnośnik do komentarza

List od pracownika PD? http://www.evo-web.co.uk/forums/showpost.php?p=2131717&postcount=1587

Dacie wiarę? IMO fake, ale fajnie pomarzyć.

Uwierzylbym, jakby nie bylo napisane ze wszystkie auta beda zaktualizowane do premium, a reszts jak najbardziej prawdopodobna ;)

Odnośnik do komentarza

Ta gra ma tak niesamowicie z(pipi)any poziom trudności, że aż mnie skręca. Z jednej strony zadania licencyjne i wyścigi, które by chyba ślepy po na(pipi)aku zrobił, a drugiej challenge z alfą 8c na eiger na czele. 1,5s ponad tracę i za cholerę nic nie umiem z tego urwać. Nawet jak jeśli dobrze zrobię początek, to na łuku przed tunelem auto zaczyna mi zarzucać zadkiem i tracę masę czasu. Nie wiem dla kogo oni robią takie rzeczy, ale wiem że prędzej (pipi) mnie strzeli niż to zrobię na spokojnie. Eventy amg też ciężkie jak cholera i mam wrażenie, że by je zrobić, trzeba jechać na granicy błędu i mieć strasznego farta. I nie mam pojęcia, czy autami wrc naprawdę się tak pływa, ale rajdowe challenge są dla mnie totalnie niegrywalne.

Odnośnik do komentarza

List od pracownika PD? http://www.evo-web.co.uk/forums/showpost.php?p=2131717&postcount=1587

Dacie wiarę? IMO fake, ale fajnie pomarzyć.

Uwierzylbym, jakby nie bylo napisane ze wszystkie auta beda zaktualizowane do premium, a reszts jak najbardziej prawdopodobna ;)

 

Myślę, że bez problemu mogliby wrzucić w patchu cockpit view dla standardów, mógłby być ten sam dla wszystkich... Tak samo opcję zmiany felg. Rzeczywiście z tego co piszą ludzie GT5 wygląda na niedokończone, a najbardziej wkurza brak jakichkolwiek oficjalnych zapowiedzi usprawnień/listy update'ów etc.

Odnośnik do komentarza

A-Spec, Nowicjusz:

  1. Japanese Classics -
  2. European Classic Car Championship -
  3. World Classic Car Series -
  4. FR Challenge -

Mógłbym prosić o uzupełnienie powyższej listy. Nie chce ponownie tracić gotówki na zakup szajsu, który nawet po tuningu jeździ wolniej od traktora.@BumierDziękuję za rady.

1. Toyota Celica 1600 z 69

2. Alfa Romeo Guilia GTA (wygrana z jakiś poprzednich wyścigów)

3. To samo

4. Jakakolwiek fura na FR. Bardzo łatwo wygrac

 

Osiągnąłem 16lvl i zobaczyłem napisy końcowe. Zaprawdę powiadam Wam ta gra jest dziwna

 

W GT4 też koncowy filmik był po przejściu Gran Turismo Championship przecież...

Edytowane przez Gawlick
Odnośnik do komentarza

Poziom 23 osiągnięty. Na expercie został mi tylko event ze starymi samochodami do 1979 w sumie nie mam pomysłu jaki tam samochód kupić. W zakładce extremalnej został mi 1 event na poziomie 21 (Like the wind) McLaren F1 94 nie daje rady niestety.

No i jeszcze mi zostało do zrobienia 2 eventy na 23 co mi się dopiero odblokowały i jeden zablokowany na 24. Jestem trochę rozczarowany bo myślałem że w extremalnej zakładce będzie kilka wyścigów w nocy a tu tylko w deszcz(zaj.ebisty wyścig). No i teraz na poziomie 23 widzę 2 wyścigi w deszczu.

 

Macie jakieś propozycje co do samochodu w wyścigu z tymi starymi samochodami do 1979? Jest taki jeden Premium samochód dobry do tego wyścigu ale kosztuje 2.6 milina :confused:

 

Będzie jutro ten patch czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Yamauchi wanted to implement a “free roam” gameplay mode in GT5, where players could drive around, respecting speed limits and obeying traffic laws, and even exit the car to walk around and explore the environment on foot.

Grand theft Turismo 5

 

Mechanical damage options will be implemented in a new update for GT5 coming “early December”.
Odnośnik do komentarza

 

Nawet linka nie podali. W recenzji Gamespota mówią o zniszczeniach pojawiających się po osiągnięciu pewnego poziomu i ja im wierzę. Poczekamy, zobaczymy...

 

Kilka ciekawostek http://www.gtplanet.net/yamauchi-on-gt5s-mechanical-damage-updates-more/

Odnośnik do komentarza
Flexible camera angles and “dynamic and wide-area lighting needs” are to blame for the sometimes blocky shadows. Yamauchi admits they are a problem and wants to improve them.

 

Yamauchi appears to consider the possibility of removing the in-game HUD (heads-up-display features) at some point in the future.

 

Polyphony Digital continues to work on fully supporting the Logitech G25 and G27, though Yamauchi admits he would like a “new steering device soon”…

 

Mechanical damage options will be implemented in a new update for GT5 coming “early December”.

 

As you may know, many players noticed that GT5’s face-tracking functionality only worked in Arcade mode. According to Yamauchi, it’s not available in GT mode due to memory issues with the PS3.

 

Kilka najciekawszych, na ktore mowie FUCK YEAH :D

Odnośnik do komentarza

udalo sie komus przejsc w przedostatniej klasie zawody:

all stars gran turismo lub te do 1979 - próbuje nawet bugatti veyronem i on nie daje rady:/

 

gdzies na necie czytałem że da sie wygrac all stars za pomoca: mazda 787b ale on tylko w limitowanych był na kod :/

jest jakas szansa ze ciułacze z normalnymi wersjami to wygrają ?

da sie to zrobic. idz i wygraj w b-spec wyscig roadsterow a dostaniesz leciutka mazde Furai Concept ‘08 ktora sobie tam swietnie radzi tylko pamietaj by zmieniac ustawienia skrzyni w zaleznosci od trasy, ja o tym zapomnialem i kosztowalo mnie to strate pozycji na zbyt dlugich prostych bo przewaga max predkosci dawala o sobie znac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...