Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie wlasnie ma, jak trzymam go na niebieskim poplu to ladnie smiga, a bledy(glupie) robi gdy jest w czerwonym.

 

zgadza sie, tylko ze mój kierowca jest opanowana osoba zazwyczaj, co wskazuje jego wskaźnik w profilu kierowców(niebieskie pole), wiec nie powinien popełniać prostych błędów nawet przez zdenerwowanie, takich, jakie popełniał jego poprzednik, który był porywczy(czerwone pole).

 

p.s

po co załączać swoje własne utwory z PS3, kiedy GT5 ma je na wypasie.

taki przykład przytoczę:

 

http://www.youtube.c...h?v=UwF154CxYlo

 

jeden z ulubionych i jedyny brzmiący w "Menu Świata GT" :)

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Wg mnie wlasnie ma, jak trzymam go na niebieskim poplu to ladnie smiga, a bledy(glupie) robi gdy jest w czerwonym.

 

zgadza sie, tylko ze mój kierowca jest opanowana osoba zazwyczaj, co wskazuje jego wskaźnik w profilu kierowców(niebieskie pole), wiec nie powinien popełniać prostych błędów nawet przez zdenerwowanie, takich, jakie popełniał jego poprzednik, który był porywczy(czerwone pole).

 

p.s

po co załączać swoje własne utwory z PS3, kiedy GT5 ma je na wypasie.

taki przykład przytoczę:

 

http://www.youtube.c...h?v=UwF154CxYlo

 

jeden z ulubionych i jedyny brzmiący w "Menu Świata GT" :)

Ja tam za elektroniczna nie przepadam, ale dopiero otwierajac trackliste zdalem sobie sprawe, ze GT to istny raj dla melomana :D wszystkiego jest tu mnostwo, piekny jazz, a muzyka klasyczna to same klasyki w wykonaniu najlepszych artystow :)

Odnośnik do komentarza

Patch 1.05 wprowadził więcej zmian o których PD się nie chwaliło:

 

  • Usprawnienia do G25/27
  • "Thrustmaster"- nowa kierownica została dodana do obsługiwanych urządzeń
  • Sortowanie samochodów w garażu zostanie zapisane
  • Opcja ponownego odpalenia wyścigu po jego ukończeniu
  • Poprawione tylne światła w ’91 Acura NSX
  • Force FeedBack został usprawniony w RedBull X2010
  • Skrócone loadingi podczas zakupów w salonach samochodowych
  • "Screen tearing"- już go nie uświadczycie!
  • Wszystkie zdjęcia z galerii można przenieść do XMB za jednym zamachem
  • Lekkie usprawnienia cieni
  • Poprawione bugi
  • 16 samochodów na torze w Arcade Mode
  • Pikseloza wywołana deszczem i dymem w oku samochodów została usprawniona
  • RE-Amemiya RX-7 ulepszony odgłos silnika

http://www.ps3site.p...tki-1-05/60141/

 

 

btw. Ta piosenka dla mnie chyba jest najlepsza z całego soundtracka: http://www.youtube.com/watch?v=lBK4pMivaQU

 

:turned:

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Ma ktos jakies tipy jeszcze jak ukonczyc wyzwanie z fiatem 500, maks co osiagam to 5 miejace i 20 sek straty do audi;( niemozliwe byc pierwszym:-( tylko abs na 1 mam, jakie zmiany polecacie w zawieszneiu etc, mam 66 koni czyli maks co moge miec

Odnośnik do komentarza

Z jednej rzeczy Sony może być dumne odnośnie GT5. W ciągu 4 tygodni sprzedało się lepiej niż Forza 3 w ciągu 14 miesięcy :thumbsup:

 

(tzn. jeszcze będzie trzeba doliczyć dane z Ameryki i Japonii - ale to pewne, że przegoni :P )

Nie przegoni w 4 tygodniu na pewno. Forza sprzedaje się ostatnio 200 tysięcy tygodniowo. Dopiero w 5 tygodniu GT5 wyprzedzi Forze 3.

 

Ma ktos jakies tipy jeszcze jak ukonczyc wyzwanie z fiatem 500, maks co osiagam to 5 miejace i 20 sek straty do audi;( niemozliwe byc pierwszym:-( tylko abs na 1 mam, jakie zmiany polecacie w zawieszneiu etc, mam 66 koni czyli maks co moge miec

Kup spoilery w gt auto, zmniejsz wagę przez wymianę szyb,skrzynie,sprzęgło,zawieszenie,zwiększenie sztywności,koło zamachowe.

Odnośnik do komentarza

UWAGA UWAGA Ważne pytanie :)

Wpadła opcja G27 za małe pieniądze panowie. Powiedzcie czy GT5 już obsługuje tą kierownicę czy jeszcze nie?

Ja mam G27 i polecam :thumbsup: Działa wszystko oprócz 4 przycisków na kierownicy - nie można ich podpiąć do żadnej funkcji, może w następnym updacie...

 

Ma ktos jakies tipy jeszcze jak ukonczyc wyzwanie z fiatem 500, maks co osiagam to 5 miejace i 20 sek straty do audi;( niemozliwe byc pierwszym:-( tylko abs na 1 mam, jakie zmiany polecacie w zawieszneiu etc, mam 66 koni czyli maks co moge miec

Wydaje mi się, że bardziej od ustawień istotna jest Twoja linia wyścigowa - jak za bardzo hamujesz przed łukami, to później masz małą prędkość na wyjściu z zakrętu przez co sporo tracisz. Zobacz może na YT jakieś przykładowe przejazdy - np.

- są nawet podane ustawienia zawieszenia.

 

 

Ja mam pytanie do osób, które zaliczyły wyzwania z X1 - z jaką skrzynią to przeszliście - manual czy automat?. Dzisiaj to odblokowałem i to co tam się dzieje przypomina mi raczej Wipeout'a niż normalne wyścigi, ciężko skupić się na braniu zakrętów z prędkością ponad 300 km/h i jeszcze wachlowaniu biegami. Póki co Monzę zaliczyłem na brąz, ze stratą ok 2s do złota, z resztą powalczę dopiero w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza

A tak z ciekawości, jaki macie ranking światowy w zawodach sezonowych na Cape Ring? Dokładniej: druga zakładka, pierwszy wyścig, do 200 KM. Mam Civic'a o mocy 199 HP, zmodyfikowana karoseria, ale żadnych poważniejszych performance'ów i mój czas różni się o 10 lat świetlnych od najlepszego, tj. 24433 miejsce. turned.gif

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...