Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie gra na DFGT nagle? ; P

 

Ja TSC mam na 1 i ABS na 1 i tyle i bardzo dobrze się gra na DFGT co więcej mogę powiedzieć,

 

Panowie poradźcie na co wydać 1 do 1,5 mln by dobrze się prowadziło może któreś ferrari ?

 

Ferrari raczej dobrze się nie prowadzi. Napęd na tył, ale jak jeszcze nie masz Audi R8 5.2 FSI czy jakoś tak , to zachęcam do kupna !

Nie pożałujesz :)

 

Kurcze, a ja myślałem, że te kolędy to mi gdzieś w uszach bębnią, a to z gry było hehe

Edytowane przez arboos
Odnośnik do komentarza

Robiłem dream car championship formulą gt i jak na suchym torze jest bezkonkurencyjna, tak na mokrym nie da się tym jeździć. Na sarthe przyjechałem przedostatni ze stratą 46s., na nurburgringu wymiękłem na pierwszym okrążeniu po wjeździe na północną pętlę. Nieco ostrzejszy zakręt i nawet nie trzeba gazu dotknąć żeby obróciło samochód. Cały czas się ślizga, kręci du.pą nawet na prostej. Paranoja po prostu. I to wszystko na deszczowych oponach, nie wiem po cholerę one są, skoro jeździ się dokładnie tak jak na normalnych slickach. Kur.wa godzina w plecy.

Odnośnik do komentarza

Haha to ci dopiero :D Zeby bolidem na Nordschleife jechac... Auto typowo na plaskie tory, nisko zawieszone, twarde (wrecz sztywne bym powiedzial). Jesli zle Ci na deszczowych to sprobuj zalozyc w deszczu "suche" (jesli sie da w ogole), zobaczymy czy dalej bedziesz narzekal na deszczowki ;)

P.S.

Do kolegi co szuka auta za 1mln. Polecam Enzo :)

Odnośnik do komentarza
A FF oczywiście na maksa! Prawdziwi twardziele nie ustawiają go inaczej ;)

 

Ten Pan dobrze prawi, polać Mu!

A tak poważnie, to ustawienie FF na maxa pozwoli tylko na jeszcze lepsze opanowanie auta... po prostu dojdzie do nas jeszcze więcej "sygnałów" pozwalających na wcześniejsze zapanowanie nad utratą przyczepności :) Naprawdę warto na początku się trochę poszarpać z kierownicą :)... nie dość, że lepiej opanujemy furę, to jeszcze krzepy w barach przybędzie ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie czym wygraliście Classic Japanese Cars Lvl. 2 ?

 

Długo szukałem czegokolwiek na aukcji, aż trafiłem na Isuzu 1600. No ale niestety to cudo słabiutko jedzie nawet po tuningu i nie za bardzo jestem w stanie nim wygrać.

Odnośnik do komentarza

Panowie czym wygraliście Classic Japanese Cars Lvl. 2 ?

 

Długo szukałem czegokolwiek na aukcji, aż trafiłem na Isuzu 1600. No ale niestety to cudo słabiutko jedzie nawet po tuningu i nie za bardzo jestem w stanie nim wygrać.

Dome Zero - wygrasz go w jednym z wyscigow. nawet nie musisz go tuningowac

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Nareszcie mam GT5, wprawdzie pożyczone od kumpla, ale raczej na dłuższy czas. Jestem wniebowzięty, krótko mówiąc.

 

Na razie zrobiłem licencje B i A na złoto i męczę się z zadaniami specjalnymi. Czytam co rusz w tym temacie, że na padzie nie da się grać - osobiście nie zauważam różnic w trudności sterowania między GT5, a innymi grami. Jest ciężko, ale wszystko spokojnie jest do wygrania.

 

Wesołych Świąt, co nie ;].

Odnośnik do komentarza
Czytam co rusz w tym temacie, że na padzie nie da się grać - osobiście nie zauważam różnic w trudności sterowania między GT5, a innymi grami. Jest ciężko, ale wszystko spokojnie jest do wygrania.
Na gamepadzie gra się zdecydowanie łatwiej, nie trudniej. To, jakby włączy silne wspomaganie kierownicy, i jeszcze niedostępny dla kierownicy bajer ułatwiający wyjście z poślizgu (nie chodzi o dostępną asystę). Edytowane przez Prezydent
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem lepsze czasy da się wykręcić na kierownicy, wymaga to jednak o wiele więcej treningu niż w przypadku pada.

granie, za pomoca Kierownicy w GT jest, tak oczywiste, jak granie, za pomoca ArcadeSticka w chodzby Tekkena, co daje niezapomniane wrazenia oraz umiejetnosci, na ktore nigdy sie nie zdobedziemy grajac padem. ot co ja mysle na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...