Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Jest drobna zmiana w Photo Mode. Teraz na standardowym filtrze nie wyłączają się dodatkwoe efekty (bloom itp). Sprawdziłem też z ciekawości widok ze środka kilku standardów z otwartym dachem i mają one nowe wnętrza. Część to na szybko zrobione (od nowa wymodelowane ale nadal dosyć proste), a np Plymouth Prowler ma nawet działające zegary (ogólnie wnętrze podchodzące trochę pod premiumy).

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obczaiłem na szybko - kokpity w standardach całkowicie czarne(jak na PSP tylko bez "ząbków" i z normalnymi lusterkami wstecznymi), jedynie na dłoniach kierowcy widać jakiekolwiek oświetlenie. Plusem jest obecność szyb w kokpitach:P, co widać podczas jazdy w deszczu. Tutaj z drugiej strony można wytknąć brak wycieraczek, na szczęście krople są drobne i szybko rozchodzą się po szybie przy dodawaniu gazu. Kokpity w kabrioletach też jakoś strasznie nie gryzą. Generalnie jak na standardy zmiany są jak najbardziej pozytywnie, na tyle że zacznę nimi wreszcie jeździć. Mniej optymistycznie wypada zapowiedziane DLC(poza SPA). Liczę że na rocznicę albo w okolicy świąt zapowiedzą paczkę z nowymi europejskimi premiumami.

Odnośnik do komentarza

Tak. W czasie postoju w pit stop zawieszasz grę (wtedy zapisuje) i ją wyłączasz. Przy ponownym uruchomieniu GT5 automatycznie wczyta wyścig. Jeśli przerwiesz wczytywanie to nie będziesz mógł już wrócić do tego zapisanego wyścigu. Czyli jak już zaczniesz "wytrzymałościówkę" to musisz ją skończyć, w międzyczasie (pomiędzy sejwami) nie można robić nic innego.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie nowy patch bardzo in plus. Wreszcie można po Bożemu ustawić wszystkie przyciski na G27, każdemu pojazdowi można przypisać 3 opcje ustawień (dla mnie zbawienne zamiast bawić się w kilka tych samych modeli można w kilka sekund zmienić ustawienie na tym samym aucie), a oprócz tego wszystko szybciej się wczytuje, no i te możliwości ustawienia wilgotności, pory dnia, stopnia zmiany warunków - miód. Kokpity w standardach (o ile można je tak nazwać) ważne, że są, a jak komuś nie odpowiada to niech nie ustawia widoku ze środka i tyle.

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, cacy, cieszymy się z patcha... ale bez jaj! Gran Turismo powinno mieć te wszystkie funkcjonalności co dają patche od samego początku. A tak PD wydaje wybrakowana grę i raczy nas przez kolejne miesiące patchami. Niby trzeba się cieszyć - bo mogli nas olać i nie robić już żadnych poprawek. Ale ja się kurde pytam, czym tu się cieszyć? Przecież to absurd, że takie podstawowe funkcje jak choćby przewijanie replay'ów dają dopiero w poprawce, która ukazuje się po roku od premiery gry. Paranoja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

może mi ktoś powiedzieć czy ma taki sam problem jak ja przy ściąganiu patcha? a mianowicie ściąga się on niewiarygodnie wolno albo trafiłem na porę gdzie wszyscy ściągają albo coś jest nie tak ;/ od dobrych 10 minut mam 1% o_0...

 

ogólnie mam tak ze wszystkim co ściągam z pss ale wchodzę w zakładkę pobierania zatrzymuje i wznawiam i wszystko wraca do normy a przy patchach już tak się nie da ;/ taki problem się zaczął od wyłączenia serwerów sony

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, cacy, cieszymy się z patcha... ale bez jaj! Gran Turismo powinno mieć te wszystkie funkcjonalności co dają patche od samego początku. A tak PD wydaje wybrakowana grę i raczy nas przez kolejne miesiące patchami. Niby trzeba się cieszyć - bo mogli nas olać i nie robić już żadnych poprawek. Ale ja się kurde pytam, czym tu się cieszyć? Przecież to absurd, że takie podstawowe funkcje jak choćby przewijanie replay'ów dają dopiero w poprawce, która ukazuje się po roku od premiery gry. Paranoja.

Jasne, zgadzam się. Ale w takim wypadku pewnie jeszcze byśmy nie zagrali w GT5.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...