Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Z innej beczki - czy SPA można wykorzystywać w jakichś eventach w trybie GT? Czy tylko online i Arcade Mode? Miałem nadzieję, że spec 2.0 wprowadzi więcej eventów w trybie kariery, najbardziej brakuje mi wyścigów na 10-30 okrążeń z włączonym zużyciem. Arcade Mode to nie to samo, poza tym nie dostaje się tam pkt. doświadczenia. Straszna designerska wtopa z tym, że zużywające się opony & paliwo występują wyłącznie w wyścigach wytrzymałościowych :/

Odnośnik do komentarza

Straszna designerska wtopa z tym, że zużywające się opony & paliwo występują wyłącznie w wyścigach wytrzymałościowych :confused:

To zużycie i tak jest lipne, w enduransach nigdy nie używam opon hard tylko medium i robię na nich tyle samo okrążeń bo łatwiej dbać o takie opony. Tak samo nie opłaca się używać opon deszczowych, lepiej pośrednie bo maja o wiele lepszą przyczepność. Nie wspominając o tym, że przy 'mokrości' toru do jakichś 70% można spokojnie na slickach jechać :confused: a to tankowanie dobija, takie powolne jakby lejkiem to lali :P

Edytowane przez rajnerGT
Odnośnik do komentarza

Chyba jednak nie - spędzam masę czasu i robię ogromne ilości kilometrów (setki okrążeń) na multi podczas m.in. driftów, a nie został mi doliczony nawet kilometr. Chyba, że to muszą być wyścigi...

Sprawdziłem i rzeczywiście masz rację. I ja też poniekąd ją mam. Otóż po sprawdzeniu kilku forów okazało się, że po którymś updacie gra przestała naliczać kilometry i zużycie online, co jest moim zdaniem błędem. Dobrze pamiętałem, że jeszcze pół roku temu naliczała kilometry przejechane zarówno w wyścigu jak i jeździe próbnej... Oby to jak najszybciej naprawili...

Odnośnik do komentarza

Straszna designerska wtopa z tym, że zużywające się opony & paliwo występują wyłącznie w wyścigach wytrzymałościowych :confused:

Tak samo nie opłaca się używać opon deszczowych, lepiej pośrednie bo maja o wiele lepszą przyczepność. Nie wspominając o tym, że przy 'mokrości' toru do jakichś 70% można spokojnie na slickach jechać :confused:

Tego nie wiem, ale po ustawieniu utraty przyczepności na mokrej nawierzchni na realistyczną, jak tylko spadnie deszcz, rzuca mną we wszystkie strony, nie mówiąc o hamowaniu jedną stroną na mokrym, gdy tor już przesycha...

Odnośnik do komentarza

Kolejny idiotyzm. A ja zastanawiałem się, dlaczego jadąc po piasku w wytrzymałościowych utrzymuję prędkość niemal jak na asfalcie. Przecież ta gra traci w trybie Świat GT połowę wartości. Nie da się włączyć zużycia, realistycznej utraty przyczepności i mechanicznych uszkodzeń. Co stoi na przeszkodzie?? Ile można jeździć wyścigi w Arcade Mode?

Odnośnik do komentarza

w grudniu bedzie patch do gt5

- samochody jak sie zakupi dlc to pojawia sie w sklepikach i bedzie mozna normalnie je kupowac za creditsy

- po zakupie dlc inne konta beda moglby tez uzywac tych samochodów ( ALE TYLKO NA TYM PS3 gdzie bylo kupione)

 

i ponoc dla ludzi ktorzy kupili "pare" dlc bedzie jakis prezent na boze narodzenie

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie, posiada z was ktoś kierownice Fanatec? Pytam się ponieważ mam jeden problem z gt3 rs, a mianowicie przy jeździe samochodem z prędkością od ok 300km/h kierownica wpada mi w takie rozbujanie, że ciężko ją utrzymać w ryzach. Korzystałem z porad z insidesimracing co do zwiększenia dead zone w ustawieniach i to pomogło do tych prędkości do 300km/h ale ostatnio jak jechałem redbulem to rozbujanie wróciło co jest strasznie irytujące i nie pozwala kierować autem :/

Odnośnik do komentarza

Ja co prawda mam tylko DFPro (zakupione od kolegi Winnera - pozdrawiam ;)), ale mam tą samą "przypadłość". Konsultowałem tą kwestię z wyżej wymienionym i stwierdził, ze jest to normalne zachowanie. czyli po prostu trzeba mieć parę w łapach i mocno trzymać kółko :) Myślę, że może to być kwestia toru i jego nierówności bo ja głównie doświadczyłem tego na Suzuce (jechałem pojedyńcze przejazdy X1 tylko na kilku trasaach), ale podobno na pętli północnej jest jeszcze lepsza jazda :> Dziś to sprawdzę...ach te laserowo skanowane tory i każda dziurka i nierówność ;)

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Mam problem. Zacząłem 9 godzinny wyścig. Jeżdżę RedBullem X1. Po około godzinie zjechałem do boksu by zapisać grę. Włączam na drugi dzień a tu po wczytaniu mój X1 wypada z alejki prowadzącej do boksu i zaczyna jechać sam normalnie po torze :| Wiecie, taki autopilot się załączył. Nie psioczyłbym na to jakby nie kończyło się paliwo i opony, ale tak auto jeździ samoczynnie po torze i jak skończy się paliwo nie zjeżdża do boksu.

 

Pozostaje mi chyba zrestartować wyścig, ale co gdy taki bug mi się trafi po 8 godzinach i będę musiał zrestartować? :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...