Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Bodaj w GT2 maksowalem Daihatsu Midget II, ale bez zadnych "cheatow" nie udalo sie przekroczyc 200km/h :)

Piekna furka :)

 

 

A co do "bujania" sie kierownicy to nie do konca rozumiem o co Wam chodzi - gram na G27 z FF ustawionym na 10 i nic sie nie dzieje - zrobilem Vettel Chalange i tez wszystko bylo OK, kierownica sama sie kreci tylko wtedy gdy ja "puscimy", ale to normalne - FF.

Odnośnik do komentarza

Heh, sam się czasem zastanawiam, czemu tak zwlekam z tą platynką - od grudnia mam te 88% i siedzę na 3 srebrach w Vettelu. Do tego jeszcze muszę "przejechać" drajwera kilka razy w B-Spec i kupić kilka aut. Muszę w końcu przysiąść i zezłocić to wyzwanie, a reszta to formalność.

 

PS: Na jakim kółku splatynowałeś GT5? U mnie to będzie łączone, bo do niedawna poruszałem się przy użyciu DFP.

Odnośnik do komentarza

Można teraz tez jeździć zwykłymi autami po tym torze kartingowym. Świetnie się po nim driftuje. Polecam obejrzeć sobie replay z przejazdu po tym torze... graficzne mistrzostwo!

 

Niestety przy okazji wywalili znowu te efekty w Photo Mode, które pojawiły się wraz z 2.0. mam nadzieję, że to przez przypadek i niedługo znowu je dodadzą.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, czy jak przeniose zapis gry z jednej konsoli na druga (planuje zmiane modelu konsoli na nowszy) to czy bede mogl dalej zdobywac trofea? Juz w sumie jestem blizej platynki niz dalej i nie chcialbym zeby przez zmiane konsoli stracic mozliwosc jej dobicia...

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi proszę. Czy w trybie kariery są jakieś wyścigi w których będą w końcu włączone uszkodzenia mechaniczne??? Mam 34lvl i zaliczonych już kilka z wytrzymałościowych a tu dalej nic...Zupełnie tego nie rozumiem, skoro to jest, to powinno, to być od samego początku w karierze, a nie tylko w szybkim wyścigu...mnóstwo na tym traci świat gt:(

Edytowane przez todei
Odnośnik do komentarza

Witam, zastanawiam się nad zakupem GT5 i związku z tym chciałem zapytać czy ktoś kto ma grę od początku mógłby przedstawić w telegraficznym skrócie najważniejsze zmiany jakie w niej zaszły wraz z kolejnymi aktualizacjami? Wszystkie recenzje opierają się na wersji premierowej a ja chciałbym mieć przybliżony obraz tego jak gra wygląda obecnie. Nie chodzi mi tu o jakieś kosmetyczne zmiany, raczej o takie które mogą mieć wpływ na ocenę gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

z ważniejszych rzeczy:

 

Update 1.03 - wprowadza uszkodzenia mechaniczne

http://www.gtplanet....-now-available/

 

Update 1.04 - wprowadzone zawody sezonowe

http://www.gtplanet....-available-now/

 

Update 1.06 - remote race i punkty PO

http://www.gtplanet....w-full-details/

 

Spec II - ostatnia duża zmiana, nie ma co przypominać co tam doszło bo każdy raczej dobrze pamięta...

http://www.gtplanet....-now-available/

 

poza tym w praktycznie każdym update dochodziły jakieś poprawki pierdół, drobne zmiany w modelu jazdy czy AI, jakieś poprawki bugów czy jakieś poprawki do istniejących rzeczy (np. zmiany w nagrodach czy wymaganych czasach na zaliczenie eventu).

 

gra po updatech nie zmieniła się o 180 stopni, nadal ma mnóstwo swoich głupich wad i archaizmów, tyle że jest tego mniej. generalnie gra po patchach jest też trochę mniej wkurzająca dzięki poprawkom interface'u - do dziś pamiętam jak wkurzało mnie potwierdzanie każdej wykonanej rzeczy, w którymś patchu w końcu doszli do wniosku że nie muszę klikać X żeby potwierdzić że nowa skrzynia została zainstalowana - okienko samo znika po sekundzie. niby pierdoła ale takich pierdół i drobnych archaizmów nagromadziło się w GT5 sporo i dzięki patchom udało im się trochę grę uprzyjemnić...

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...