Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po nocnej sesji. I jak? Mieszane uczucia niestety :/

 

Na +:

- fizyka ! MASAKRA to jest mistrzostwo. Gram na padzie ale lecę po DFP bo nie wytrzymam :) Wyjścia z zakrętu na uślizgu.... mmmhhhmmm. Miód !

- auta premium - wyglądają pięknie ! Nie ma co tu dużo mówić, każdy to wie :D

- Kariera - stare dobre GT :) Przebijanie się przez menusy :D

- Zniszczenia - bo są !!! :D Na razie jako "+" ale jak się okażę w późniejszych lvl, że np skrzyni nie da się zarżnąć to poleci na "-" dla gry.

 

 

Na -: ( tu ponarzekam )

- auta standard - widać niestety widać :/ Na torze różnica zanika ale qrde jak miałem kupic auto standard pomyślałem sobie: " NIE !!! Wolę wydac na Premium" ) Szkoda.....

- Tunig shop - jakiś uproszczony mi się wydaje. Modyfikacja silnika to aż lvl 1, lvl 2, lvl 3 ..... W Forzie jest tego troszkę więcej.

- Brak swapów - wiem, że nigdy nie było w serii GT. Ale w Forzie jest i uważam, że była to bardzo fajna opcja. Szkoda, że na to PD nie wpadło.

- gdzie są test tracki? gdzie 1/4 mili? gdzie 1000m? gdzie top speed? WTF?! Spędzałem godziny nad grzebaniem w aucie, żeby urwać 0.010 sekundy na ćwiartce :/

- sterylność (???) - oszukaliby te grę jakimś filtrem albo coś. Dodałoby to dynamiczności i rozmyło niedociągnięcia. Świetnie mi się jeździło w NFS:SHIFT w widoku od środka. Strasznie dynamicznie. W GT5 jest za spokojnie. W SSR7 latarnie wyglądają strasznie sztucznie.

- tuning wizualny - jego brak. Auto standard można se wsadzić w du*e. To jest skandal w ogóle, że nie mogę zmienić g*wnianych felg. W Premium coś tam pogrzebiemy. No ale qrde 8 felg to mojego Civica??? AŻ 8 ! Się narobili chłopaki. Czy to tak dużo roboty wymodelować parędziesiąt felg, które pasują do wszystkich auto i dać możliwość zmiany rozmiaru. Napiszę po chamsku : W Forzie jest..... BA.... w GT4 TEŻ BYŁO !!! ( oprócz zmiany rozmiaru ) Więc czemu nie ma? Pytajcie Kaziego. PD WEŹCIE SIĘ DO ROBOTY!

 

 

Moja opinie jest oparta o parogodzinne granie. Zaliczyłem póki co lic. B i mam 4 lvl.

 

Wiem jedno idę grać dalej :D I nie żałuję 270zł wydanych na grę. I kupie kierownicę tylko dla niej. Ale troszkę mam żal do PD, że kazało nam czekać tyle a dali produkt niedokończony wg mnie.

Olać te 1000 auta. Zrobić 500 ale same premium. I za dużo wg mnie supersamochodów. Takimi furaczami to się śmiga w NFSach :D A GT5 było o starych dobrych samochodach. Gdzie dobrze zagrzebaną Suprą można było zrobić dobry hajs i stawać do wyścigu z profesjonalnymi furaczami. Zobaczymy jak będzie tutaj :D

 

PD zmarnowało 5 lat. ZMARNOWAŁO ! Bo przez ten czas nie widać co zrobili. Fizykę tworzyli 5 lat? Może silnik tak długo pisali. Nie wiem. Zmarnowali czas na WRC ( fhuj torów mamy - ironia ) i NASCAR.

 

Zaraz po premierze PS3 powinno wyjść GT5. My byśmy się zamknęli a oni by mieli czas na dopieszczenie GT6. Tyle.

 

Idę grać :P

Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza

Nie ma sie co przejmowac. To flagowy tytuł Sony i wlasciwie jedyny liczacy sie racer na Ps3 więc nie musimy się obawiać, że będą supportować tytuł i kolejne update'y na pewno są już w drodze. Swoją drogą mogli lepiej wykorzystać te 5 lat i skupić się na grze a nie na siłę wepchniętych gokartach, bolidach redbulla, czy batomobili w postaci citroena jakiegoś tam.

Mimo wszystko gra jest za(pipi)ista i posiedze przy niej dlugie godziny (w koncu loadingi są długie ;) )

Odnośnik do komentarza

Pytanie: czy tak powinna wygladac gra roku w kategorii wyscigi? Bo dokladnie tak wygladaja samochody czy bandy na deszczowych trasach (nie wiem jak w kurzu) gdy wjedzie sie w wylatujaca spod kol wode. Gdybym chcial pograc w GT o takiej grafice, zakupilbym PSX-a i pierwsza czesc serii...

 

dsc00161.png

dsc001550.png

dsc00160.png

dsc00156.png

Edytowane przez Haro
Odnośnik do komentarza

Musza cos z tym zrobic. Po prostu cholernie denerwuje mnie to, ze ta gra tak slabo wyglada. Najgorsze w tym jest to, ze kontrastuja rzeczy piekne z paskudnymi i jeszcze bardziej rzuca sie to w oczy. Na szczescie gameplay jest cudowny wrecz. Na kierownicy jest taki feeling, np. na zimowej trasie ze bania mala.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Pytanie: czy tak powinna wygladac gra roku w kategorii wyscigi? Bo dokladnie tak wygladaja samochody czy bandy na deszczowych trasach (nie wiem jak w kurzu) gdy wjedzie sie w wylatujaca spod kol wode. Gdybym chcial pograc w GT o takiej grafice, zakupilbym PSX-a i pierwsza czesc serii...

 

dsc00161.png

dsc001550.png

dsc00160.png

dsc00156.png

 

AHAHA, CO TO KURFA MA BYC?

a ja glupi myslalem nad kupnem tej gry, to tzw. bubel.

obrzydliwe, naprawde.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzilem trase zimowa, efektu brak.

 

Nie powiem, ze odczulem ulge, ze u Was wyglada to podobnie. Ciezko jest odczuc ulge majac swiadomosc, ze tyle czasu czekalo sie na tytul, ktory mial byc przelomem glownie pod katem fotorealistycznej grafiki. Pewnie taki jest, w Bangladeszu, gdzie auta klepie sie mlotkiem i kamykami... Ja pier***le... :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak, 40 lat niech robia gre. Jak juz wszyscy o danym tytule zapomna, to PD wejdzie na pelnej pizdeczce pokazujac ukonczony produkt, ktory tak czy siak okaze sie byc kilka epok w plecy. Im dluzej dlubie sie nad gra tym gorzej dla tytulu. Zmienia sie poziom grafiki w tytulach, cos co byloby urwaniem dupy 5 lat temu teraz wywoluje usmiech politowania, szczegolnie, ze mial byc fotorealizm, o ktorym bede mowic tyle razy, ile razy mowili o nim tworcy GT5.

 

Na chwile obecna grze daje 7/10. Model jazdy i frajda nie sa wspolmierne do poziomu graficznego tytulu. Jesli nie zrobia czegos z babolami (vide problem mgly spod kol lub cienie) to wyzej nie dam. Dlaczego? Bo przygotowywano mnie na cos duzo, duzo lepszego.

Edytowane przez Haro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...