Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

No to zrobil sie niezly pojazd po GT5 z powodu grafiki, bo poza nia jest to produkt genialny. Hah, niezle. Wystarczy przejechac pierwsze okrazenie na torze z kierownica by sie zakochac w modelu jazdy. W zadnej grze takiego nie bylo i Forza 4 ma trudne zadanie. Grafika jak wspominalem, mocno srednia. Genialne elementy z zenujacymi sie przeplataja.

 

Jednak caly czas zastanawia mnie ten screen z Londynu, ktory ktos wczesniej wrzucil. Jest na nim zlapany problem z vsynciem, ale wszystko wyglada... swietnie :mellow:

Odnośnik do komentarza

Nie no ku*wa, w to sie nie da grac. Kiedy po kilku wyscigach sie zbyt mocno wczujesz, to za chwile (pipi)e zabkowanie sprowadza Cie z nieba na ziemie. Pie*olenie jakiegos tam kolegi wyzej o tym, ze grafika nam nie powinna przeszkadzac rozbawilo mnie do lez. Gdybym, przyjacielu, chcial pograc w miodne pozycje w (pipi)e majac poziom graficzny pozycji, to nie sprzedawalbym PSX-a i cisnal w pierwsza czesc Gran Turismo. Powtarzam po raz kolejny, podejrzewam nie ostatni: obiecywano fotorealizm, i nie tylko slowo nie zostalo dotrzymane - ale co wiecej - dostalismy pozycje duzo gorsza pod katem wizualnym od konkurencji. Polyphony, chylic czolo i naprawiac burdel, bo zaufanie ktorym zostaliscie obdarzeni zostalo przez Was zburzone.

Odnośnik do komentarza

Nie no ku*wa, w to sie nie da grac. Kiedy po kilku wyscigach sie zbyt mocno wczujesz, to za chwile (pipi)e zabkowanie sprowadza Cie z nieba na ziemie. Pie*olenie jakiegos tam kolegi wyzej o tym, ze grafika nam nie powinna przeszkadzac rozbawilo mnie do lez. Gdybym, przyjacielu, chcial pograc w miodne pozycje w (pipi)e majac poziom graficzny pozycji, to nie sprzedawalbym PSX-a i cisnal w pierwsza czesc Gran Turismo. Powtarzam po raz kolejny, podejrzewam nie ostatni: obiecywano fotorealizm, i nie tylko slowo nie zostalo dotrzymane - ale co wiecej - dostalismy pozycje duzo gorsza pod katem wizualnym od konkurencji. Polyphony, chylic czolo i naprawiac burdel, bo zaufanie ktorym zostaliscie obdarzeni zostalo przez Was zburzone.

Chyba nie pijesz do mnie, bo nic takiego nie napisalem. ;)

 

Masz racje, ze grafika sprowadza na ziemie, a najbardziej wkurzaja mnie takie momenty, ze kiedy zaliczylem wyzwanie w szkole jazdy to potem do samochodu podchodza jacys analitycy itd i to dopiero jest cos zenujacego. Animacja, ich oteksturowanie, po prostu PSX. Bez przesadyzmu, to 2 generacje temu lepiej rzeczy wygladaly. Stoi piekny samochod premium i obok niego takie (pipi).

Odnośnik do komentarza

Nie mowie ze sie ciesze....ale to ciagle swietny racer i nie wypada robic z niego gniota.

Jednak caly czas zastanawia mnie ten screen z Londynu, ktory ktos wczesniej wrzucil. Jest na nim zlapany problem z vsynciem, ale wszystko wyglada... swietnie :mellow:

Na moje oko wyglada kiepsko....mialem nadzieje ze na TV wyglada to znacznie lepiej...moze za duzo sie ostatnio nagralem w czwartego PGRa..

Odnośnik do komentarza

Grałeś że mówisz że kit? żadna inna wyścigowa gra na ps3, nie zaoferuje Ci tyle godzin rozrywki.

 

Idę o zakład, że gdyby ta gra nie miała w tytule Gran Turismo to większość ludzi by po niej jeździła. No ale skoro to GT to nie można powiedzieć złego słowa. Wszystko jest cacy. PD robiło grę 6 lat i nadal nie jest skończona a gracze i tak wydadzą na nią ciężko zarobione pieniądze. Właśnie przez takie podejście GT5 wygląda tak jak wygląda i GT6 będzie takie samo. Skoro "piątka" sprzeda się w milionach egzemplarzy to po co się wysilać nad kolejną częścią?

Odnośnik do komentarza

Jedno trzeba powiedziec szczerze. Photo Mode miazdzy suty i urywa jajca. Tam sie robi naprawde zdjecia samochodow. Zdjecia LUSTRZANKA. W zyciu nie wyciagnalem z gry jeszcze czegos tak zblizonego do prawdziwego zdjecia. To mnie zmasakrowalo i nad tym pracowali tak dlugo. :P Gdyby cala gra wygladala tak jak w Photo Mode to mielibysmy najlepiej wygladajaca gre w historii branzy. Tam jest fotorealizm :D

Odnośnik do komentarza

Nie no ku*wa, w to sie nie da grac. Kiedy po kilku wyscigach sie zbyt mocno wczujesz, to za chwile (pipi)e zabkowanie sprowadza Cie z nieba na ziemie. Pie*olenie jakiegos tam kolegi wyzej o tym, ze grafika nam nie powinna przeszkadzac rozbawilo mnie do lez. Gdybym, przyjacielu, chcial pograc w miodne pozycje w (pipi)e majac poziom graficzny pozycji, to nie sprzedawalbym PSX-a i cisnal w pierwsza czesc Gran Turismo. Powtarzam po raz kolejny, podejrzewam nie ostatni: obiecywano fotorealizm, i nie tylko slowo nie zostalo dotrzymane - ale co wiecej - dostalismy pozycje duzo gorsza pod katem wizualnym od konkurencji. Polyphony, chylic czolo i naprawiac burdel, bo zaufanie ktorym zostaliscie obdarzeni zostalo przez Was zburzone.

Chyba nie pijesz do mnie, bo nic takiego nie napisalem. ;)

 

Masz racje, ze grafika sprowadza na ziemie, a najbardziej wkurzaja mnie takie momenty, ze kiedy zaliczylem wyzwanie w szkole jazdy to potem do samochodu podchodza jacys analitycy itd i to dopiero jest cos zenujacego. Animacja, ich oteksturowanie, po prostu PSX. Bez przesadyzmu, to 2 generacje temu lepiej rzeczy wygladaly. Stoi piekny samochod premium i obok niego takie (pipi).

Nie, oczywiscie ze nie do Ciebie. 2 strony dalej tomi_D or sth. Nevermind.

 

Co do animacji i oteksturowania to pierwsze obawy pojawily sie przy poczatkowym menu, kiedy kierowca w kasku maszeruje sobie w powietrzu. Olalem to, bo nie o postac chodzi a o samochod. S.r.a.l pies cienie czy drzewa, ale tak spie*dolic auta... poracha! I nikt mi tutaj nie zarzuci przesady. Nie po tylu latach czekania, nie po tylu obietnicach i bezwstydnym pieprzeniu o wizualnym skoku o krok dalej niz inne pozycje.

 

Jedno trzeba powiedziec szczerze. Photo Mode miazdzy suty i urywa jajca. Tam sie robi naprawde zdjecia samochodow. Zdjecia LUSTRZANKA. W zyciu nie wyciagnalem z gry jeszcze czegos tak zblizonego do prawdziwego zdjecia. To mnie zmasakrowalo i nad tym pracowali tak dlugo. :P Gdyby cala gra wygladala tak jak w Photo Mode to mielibysmy najlepiej wygladajaca gre w historii branzy. Tam jest fotorealizm :D

Zdjecia wrzucone ppare stron dalej pochodza wlasnie z photo-mode. ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wszyscy musza lubowac sie we wsadzaniu sobie cial obcych w odbyt.

 

Ostatnie pieniadze? Nie. Jestem wsciekly, ze wydalem ponad 200zl na gre, mogac za te pieniadze kupic sobie cos lepszego. GT5 kupilem tylko i wylacznie z mysla o kosmicznej grafice, mimoo ze w poprzednie gry szarpalem jak szalony i z duza przyjemnoscia. Nie lubie, kiedy ktos pieprzy mi o diamentach, dajac do reki tylko kawalek wegla. Grafika w grach owczesnej generacji ma kolosalne znaczenie dla przyjemnosci z rozgrywki. Wiekszosc tworcow robi wszystko, aby wykonywac krok w przod pod tym katem. Polyphony musi byc zdania, ze lepiej naobiecywac, ale zrobic jednak krok wstecz. Normalnie jak przy tegorocznych wyborach samorzadowych. Uwazasz, ze nie mam prawa tlic sie ze zlosci? A wiesz ile sie trzeba na.za.pi.er.da.la.c zeby zarobic na takie GT5?

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Nie lubie, kiedy ktos pieprzy mi o diamentach, dajac do reki tylko kawalek wegla.

 

:teehee:

 

Grafika jest beznadziejna, nikt tutaj temu przecież nie zaprzecza a wręcz przeciwnie - nawet najwięksi zwolennicy tego tytuły grzmią na Poly. Jednak zdecydowana większość mówi o arcy rewelacyjnym modelu jazdy i niesamowitych wrażeniach przy korzystaniu z kierownicy... Więc ja nie mam wątpliwości: GT będzie niedługo moje.

 

 

 

 

PS.

 

 

Haro, nawet jak ktoś by ci dał największy diament świata, to i tak dałby ci tylko kawałek węgla.

 

 

Odnośnik do komentarza

Wiekszość graczy nie kupuje GT5 i wczesniejszych części ze względu na grafikę - model jazdy ,kariera i dluuugie godziny grania.(dzwięk startowy to kanon :) ) Jesli chciałeś efektów wizualnych mogłeś kupić NFS lub cos podobnego :) Nie muszę zapitalać - zarabiam z przyjemnością. Więc wyluzuj ,bo Ci jakaś żyłka pęknie i w nic już nie pograsz :)

Odnośnik do komentarza

Wiekszość graczy nie kupuje GT5 i wczesniejszych części ze względu na grafikę - model jazdy ,kariera i dluuugie godziny grania.(dzwięk startowy to kanon :) ) Jesli chciałeś efektów wizualnych mogłeś kupić NFS lub cos podobnego :) Nie muszę zapitalać - zarabiam z przyjemnością. Więc wyluzuj ,bo Ci jakaś żyłka pęknie i w nic już nie pograsz :)

 

NFS-a kupilem juz wczesniej, ale nie mialem przyjemnosci jeszcze odpalic.

 

"Jesli chciales efektow wizualnych(...)". Czlowieku, ja nie mowie o fakcie beznajdziejnej grafiki, ktora musi byc git, tylko o niedotrzymanych obietnicach, rozumiesz czy narysowac moze? I daj sobie siana z tym napinaniem, zylkami i innymi hemoroidami, bo nikt tutaj sie nie spina. Siedze sobie spokojnie na wyluzowanym zwieraczu a Ty cos insynuujesz. Peace and love.

 

Tu bardziej chodziło o skład chemiczny ;) oszlifowany diament to tez węgiel.

Wiem! :D Ja caly czas pije do tego nieszczesnego GT5 ;) Gdyby go dobrze oszlifowac, tez mielibysmy diament. :)

Odnośnik do komentarza

ciekaw jestem co myślą i jak sie czują teraz ludzie w PD (nie mysle tu o kwestii finansowej, bo z tego na pewno są zadowoleni,a przysłowiowej gruszce na wierzbie którą obiecali), byli pewni ze do ich nowego GT każdy sie bedzie modlil ,i rozpływał się nad atrakcyjnością trybu Photo. a tu z tego co widze to z każdą kolejną stroną tego tematu,to co raz gorzej :teehee: .

 

co nie zmienia faktu że jak opykam do syta F1 2010, to zaczynam przygode z GT5 :whistling:

Odnośnik do komentarza

ciekaw jestem co myślą i jak sie czują teraz ludzie w PD (nie mysle tu o kwestii finansowej, bo z tego na pewno są zadowoleni,a przysłowiowej gruszce na wierzbie którą obiecali), byli pewni ze do ich nowego GT każdy sie bedzie modlil ,i rozpływał się nad atrakcyjnością trybu Photo. a tu z tego co widze to z każdą kolejną stroną tego tematu,to co raz gorzej :teehee: .

 

 

 

No na pewno czytaja to forum i im sie lzy zapie,rdolily w oczach ze smutku z powodu naszych postow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...