Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

z calym szacunkiem ale kierownica nie doda wiecej kategori wyscigow, sensownego modelu zniszczen czy tez nie wyeliminuje koniecznosci grindu lvli czy braku kasy ani nie ulepszy ai. a jak dla mnie wlasnie to zabija te gre i sklania mnie do pozbycia sie jej a nie to ze na padzie nie czuje kazdej nierownosci :D

 

Ale bedzie przynosic frajde z gry po ukonczeniu wszystkich pucharkow - grasz w gre zeby ja zaliczyc i oddac dalej, czy zeby dawala Ci rozrywke?

Odnośnik do komentarza

Gdzie znajdę listę RŚ na wyzwaniach licencyjnych? Na AI-2 chyba dokonałem cudu - 0:29,836 ninja.gif

Możliwe :).

 

http://db.gtrp.de/gt...icense=5&test=2

Zaraz, zaraz. To znaczy, że co... yyy... o -0:00,387 ustanowiłem RŚ ninja.gif

 

 

Za cholerę nie potrafie zrobic wyzwania Jeffa Gordona, na poziomie amator, jazda po zewnetrznej. Max mozna miec 13,4s ale chyba godzine probowalem i nic :| jakies porady? :P gdzie macie gaz i hamowanie?

W ogóle nie używaj hamulca. Przed wejściem w zakręt zdejmij nogę z gazu, niech auto delikatnie zwolni, następnie spokojnie kontroluj prędkość. Jeff Gordon wspomina, że tory NASCAR są tak wyprofilowane, że nie ma potrzeby używania hamulców (poza wyścigiem oczywiście).

 

Edytowane przez Prezydent
Odnośnik do komentarza

A właśnie, tak przy okazji tego Top Geara. Jak zrobić ten wyścig z volksvagenami na złoto? Na razie 7 pozycja to dla mnie maximum. Momentami nie realne wydaje mi się wyprzedzenie wszystkich tych busów. Wszystkie systemy mam wyłączone.

Odnośnik do komentarza

próbował ktoś z was odtworzyć własna muzykę (z twardziela ps3)podczas race? da sie?

 

oczywiście, ze sie da :) a nawet więcej... pucharek ku temu jest przeznaczony.

 

"Driving Music"

Use the Personal BGM function, and go for a drive while listening to your favorite songs

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

w końcu, własnie teraz zaliczyłem

IA - 10 na GOLD'a :)

Special jeszcze tylko.

thx za odp.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Kto ma blisko niech przyjedzie na GT5 Road Show w Katowicach (Silesia City Center). Spróbujemy zrobić 2'09 bez skid recovery :).

 

jadę :)

 

 

 

a co TOPGEAR na Ogórkach. Ja to zrobiłem za 2gim razem bez problemu. Tak jak pisali wyżej. Drafting po pierwsze, a po drugie opóźniać hamowanie. Gościa z pierwsze pozycji wyprzedziłem na zakręcie Banarach :)

Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza

bylem wczoraj to sie zalamalem :D

jechalem wczoraj na kierownicy "turniejowej" i byle z(pipi)ana

Kierownica nie dawala zadnego oporu ( nie wiem czy s(pipi)a czy 0 FF bo nie mozna ustawien zmieniac)

a hamulec mial chyba silowniczek ulamany bo wpadal do dna bez oporu

i nie ma sls'a .....

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

DFGT jest, GT5 jest, ok 10 godz na liczniku jest, więc pora na jakieś przemyślenia. Po pierwsze, wrażenia z grania na kierownicy niesamowite i to jest główna zaleta tej gry! Grafika... hmmm... Doszedłem do wniosku, że premiumy są przesadzone. Po co są zrobione takie detale jak malutkie napisy na szkle reflektorów skoro kanciaste cienie i aliasing powoduje, że w czasie wyścigu trudno je odróżnić od standardów?! Bez sensu. Mogli to jakoś wypośrodkować. Ubogie tory i ich tekstury wcale nie przeszkadzają w trakcie ścigania więc są do przełknięcia, ale po zatrzymaniu się widać, że niektóre tekstury pamiętają czasy PS2. Do tego widoczne spadki framerate'u. Na szczęście nie są duże i nie przeszkadzają. Największą wadą GT5 są niestety same wyścigi, które prawdziwych wyścigów nie przypominają wcale niestety. Wynalazek w postaci lotnego startu to jakaś kpina, Ridge Racer pełną gębą. Do tego tryb B-spec jest tak nudny, że szkoda na niego czasu, chyba że ktoś jest na emeryturze i ma go pod dostatkiem ;) Podsumowując, z kierownicą mimo wszystko polecam, bo żadna gra na PS3 nie dostarczy takich wrażeń, natomiast z samym padem odradzam kupna... są lepsze sposoby wydania 180zł.

Odnośnik do komentarza

Największą wadą GT5 są niestety same wyścigi, które prawdziwych wyścigów nie przypominają wcale niestety.

Przytaczając tekst z mojej ulubionej reklamy "true, true".

 

Udało się. Po tysiącach prób w końcu zaliczyłem wszystkie zadania licencyjne na Złoty Puchar. Małe podsumowanie, najtrudniejsze licencje wg mnie:

S-8,

już sie boje tego odcinka dzis w nocy zaliczam S'ke

Trasa sama w sobie nie należy do trudnych. Problem leży po stronie kodu odpowiedzialnego za dyskwalifikacje. Niestety przez całą Super-licencję musiałem zagryzać zęby na widok napisu "dyskwalifikacja". Chyba jedynie S-10 ubiłem bez przymusowej powtórki.

Edytowane przez Prezydent
Odnośnik do komentarza

Jezeli le mans 24h z LM carami wyścigu nie przypomina lub nascar to ja się pytam co to jest wyścig?

Nie sztuką jest wrzucić na tor 12 pojazdów, ale sztuką jest nadać każdemu kierowcy z osobna pewne cechy. Umiejętności, które pozwalają mu na prowadzenia auta w dany sposób. Niektórzy to nazywają sztuczną inteligencją.

 

Wyścig to przede wszystkim różnorodność zachowań. W Gran Turismo 5 czy to FF, czy FR, czy 4x4... każdy pojazd sterowany przez SI jedzie tak samo.

Edytowane przez Prezydent
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...